MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Vicetone Ft. Kat Nestel - Nothing Stopping Me (9lives & Skytone Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Vicetone Ft. Kat Nestel - Nothing Stopping Me (9lives & Skytone Remix) (/temat-deep-vicetone-ft-kat-nestel-nothing-stopping-me-9lives-skytone-remix)



Vicetone Ft. Kat Nestel - Nothing Stopping Me (9lives & Skytone Remix) - 9lives - 30.07.2015

Witamy gorąco. Dziś pragniemy przedstawić Wam nasz nowy remix wykonany na konkurs razem z naszym ziomem Skytone :-) Zapraszamy do oceniania i komentowania. Jeśli wam się podoba i chcielibyście poświęcić 30 sekund będziemy mocno wdzięczni za Wasze głosy!

PS. Podobne do future house dlatego prefix deep house <haha>

[Obrazek: UXAKbcT.png]

Vicetone Ft. Kat Nestel - Nothing Stopping Me (9lives & Skytone Remix)



Link do głosowania

Zagłosuj na 9lives & Skytone



RE: Vicetone Ft. Kat Nestel - Nothing Stopping Me (9lives & Skytone Remix) - Mich - 30.07.2015

Profeska pod każdym względem, co tu dużo mówić )
A jeśli chodzi o subiektywną opinię, to lead w dropie aż za bardzo skacze jak dla mnie, ale tak poza tym to mi się wszystko podoba.
5/5 Pozdrawiam ;)


RE: Vicetone Ft. Kat Nestel - Nothing Stopping Me (9lives & Skytone Remix) - Revnotes - 31.07.2015

Jest ciekawie, takie połączenie bigroom'u, future house'u z electro housem. Nawet przez moment się nie nudziłem. Wszystko brzmi tak świeżo, soczyście i czysto, podoba mi się.

Mega! Dla was chłopaki życzę sukcesów, a pozostałym produkcji na takim poziomie.


RE: Vicetone Ft. Kat Nestel - Nothing Stopping Me (9lives & Skytone Remix) - ChrisJ - 31.07.2015

Bardzo pozytywnie dźwięki. Mocne energiczne wejscie 1:45 , 4:40. Ogólnie jestem pod wrażeniem poziomu panującego na tym forum. Dobra robota!!!


RE: Vicetone Ft. Kat Nestel - Nothing Stopping Me (9lives & Skytone Remix) - nullname - 31.07.2015

I oto odpowiedź dlaczego jesteście legendami.

Jeżeli chodzi o poziom - nie mieścicie się w skali - zabrakło.. Choć w samym dropie - jak przypada na future-house zawsze jest jakiś dudniący basik :) Jest tu obecny, ale zbyt słabo[chodzi głownie o coś z zakresów 80 - 87Hz] - w sumie bez tego idzie żyć. Dla mnie ideał.

Dobra robota :) ! Aktualnie remix moim ulubionym.


RE: Vicetone Ft. Kat Nestel - Nothing Stopping Me (9lives & Skytone Remix) - Z3KE - 1.08.2015

No cóż mogę powiedzieć...bardzo, bardzo dobra robota! Dla mnie to trochę niespodziewanka (po odpaleniu - nie patrzyłem na tag - myślałem, że będzie melodic..) ale i tak nie zawiodłem się. Trzymam za Was kciuki...no i oddam swój głos ;)


RE: Vicetone Ft. Kat Nestel - Nothing Stopping Me (9lives & Skytone Remix) - Faden - 4.08.2015

Zajebiste! Support...


RE: Vicetone Ft. Kat Nestel - Nothing Stopping Me (9lives & Skytone Remix) - Vauss - 18.08.2015

Nic tylko pozazdrościć produkcji. Naprawdę wysoki poziom.


RE: Vicetone Ft. Kat Nestel - Nothing Stopping Me (9lives & Skytone Remix) - Audionectic - 14.10.2015

Profeska.Brzmi świetnie.Nie bede sie rozpisywał.Rwie do tańca jak nic.Basior wymiata