MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE djOrzech - Forward and Reverse (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE djOrzech - Forward and Reverse (Original Mix) (/temat-house-djorzech-forward-and-reverse-original-mix)



djOrzech - Forward and Reverse (Original Mix) - djOrzech - 4.08.2015

Jakie są wasze wrażenia ?



RE: Forward and Reverse - djOrzech Original Mix - qnebra - 4.08.2015

Nie znam się na miksie tak samo dobrze jak część forumowej braci, więc tylko będzie ocena piosenki. Początek mi trochę kiksował (pierwsze wrażenie), lecz to co potem wkracza do akcji już jest w mojej opinii naprawdę zacne. Fajny rytm, gitarka w tle i potem czysty żeński wokal. Podoba mi się to, spójne, mające konkretny rytm i swój klimat.

Włączyłem sobie potem oryginał i muszę przyznać, remiks nie jest wybitnie gorszy. Nie poszedłeś na łatwiznę.


RE: Forward and Reverse - djOrzech Original Mix - ChrisJ - 4.08.2015

Witam,
Początek a w szczególności wejście w 10-15 sekundzie brzmi jakby kontaktowały się z nami istoty pozaziemskie co mnie osobiście średnio przypadło do gustu. Mimo że nie mój klimat to całkiem przyjemnie się słuchało. Ładnie utrzymane w melancholijnym klimacie. Gratuluje i Powodzenia!


RE: Forward and Reverse - djOrzech Original Mix - nullname - 4.08.2015

Piękna panorama. Dziwny początek :D Ale nie jst zły.

Nie wiem czy ten wokal jest tak wybity, ale lekko zabiera reszty.

Technicznie, nie przyczepię się do wielu rzeczy. Bardzo dobra produkcja. Przesłuchałem z zaciekawieniem do końca. Utwór bardzo nieprzewidywalny - no ciekawie to wyszło.


RE: Forward and Reverse - djOrzech Original Mix - MatrixB - 4.08.2015

Witam. W mojej ocenie utwór bardzo dobry, nie tylko technicznie, ale również melodycznie (wpada w ucho!). Jedyne co bym dodał, to dłuższe intro & outro, ale sam w sobie bardzo dobry mix. :) Pozdrawiam!


RE: Forward and Reverse - djOrzech Original Mix - Revnotes - 4.08.2015

Bardzo świeże, a może po prostu inne brzmienie. Moim zdaniem każda próba wybicia się z pośród masy jest dobra, więc zapisuję to po stronie plusów. Pozbyłbym się po prostu intra, jest zbędne i osiągnąłeś nim skutek odwrotny do zamierzonego (zniechęca). Miło zaskoczyłeś mnie przyspieszeniem od połowy tracka, aranż na prawdę jest bardzo dobry. Numer robi również pozytywne wrażenie pod kątem technicznym, wszystkie elementy są dobrze słyszalne i świetnie ze sobą sklejone. Szczególnie dobrze wypada panorama, klasa.

Nie do końca pociąga mnie taki styl, nie mniej bardzo mnie zaciekawiłeś, więc podaruję Ci cztery gwiazdki, co by numer miał szansę znaleźć się pośród najbardziej cenionych na forum. Zasługuje na to swoją odmiennością oraz dobrze wykonanym miksem. Gratuluję.


RE: Forward and Reverse - djOrzech Original Mix - djOrzech - 5.08.2015

No intro było kombinowane to fakt. Może trzeba było nie ruszać.

Dzięki za opinie :)