MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Tioan & Aitra - Aurella (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Tioan & Aitra - Aurella (Original Mix) (/temat-progressive-tioan-aitra-aurella-original-mix)



Tioan & Aitra - Aurella (Original Mix) - Aitra - 9.08.2015

Hello :P

A mialobyc tak pieknie w moim ulubionym labelu a potraktowali nas jak ... juz nie dokoncze :P

Ale juz wiem ze umowy ktore dostajemy jako producenci nie sa nic warte - no to tyle .

Jeszcze nie znam wydawcy, natomiast mysle ze dowiem sie niedlugo .

Taki progressive trance w klasycznym stylu, mam nadzieje ze komus wpadnie w gust .

Pozdrawiam




RE: Tioan & Aitra - Aurella ( Original Mix ) - Quoqos - 9.08.2015

Zarąbisty numer. Bardzo podobają mi się klasyczne trancowe fx'y, panorama robi robotę. Tło jest wyborne.Pady dodają bardzo fajnej przestrzeni. Życzę gorąco porządnego wydania!


RE: Tioan & Aitra - Aurella ( Original Mix ) - gregwmusic - 10.08.2015

Jak dla mnie konkret !
I powiem Ci dziewczyno ze jest moc Lead/synth jest kazacki!
Gratuluje Numeru ! bo jest warty wydania i supportu!


RE: Tioan & Aitra - Aurella (Original Mix) - mattether - 16.08.2015

Jestem pod wrażeniem! Do ProgressiveHouseWorldwide nadaje sie jak znalazł! :D a sub + tło w 2:06 mizga! PROPSY :)


RE: Tioan & Aitra - Aurella (Original Mix) - Aitra - 16.08.2015

Ze gdzie sie nadaje? xD chyba jestem przemeczona albo zle widze ;d PHW to prog house przeciez ale dziekuje za rade ,

Jednak wydajemy to w sub labelu BHR

Dziekuje i pozdrawiam ;)


RE: Tioan & Aitra - Aurella (Original Mix) - Shabboo Harper - 17.08.2015

Gosiu, gratuluję Ci talentu, twórczego zacięcia i temperamentu ;). Odnoszę wrażenie, iż w swej twórczości lubujesz się w takich "dreamowych" barwach... Niech release będzie pomyślny. <thumbup>


RE: Tioan & Aitra - Aurella (Original Mix) - mattether - 17.08.2015

(16.08.2015, 20:38)Aitra napisał(a): PHW to prog house przeciez

Prog Trance tez sie pojawia :] Wiem bo zrobiłem dla nich parę :)


RE: Tioan & Aitra - Aurella (Original Mix) - Aitra - 17.08.2015

Ale wogole to nie te klimaty stary xD i szczerze odradzam Ci wydawanie tam ;) mlodziez sugeruje sie lajkami kupionymi a nie tym co najwazniejsze :P ESM to jest cos albo After Ego tu sie pchaj gdzie maja supporty w Dj setach ;)


RE: Tioan & Aitra - Aurella (Original Mix) - BlackMoon - 12.09.2015

Utwór w porządku, ale Twój najnowszy "Faith in space" mnie zmiażdżył i kompozycją i klimatem.<zakochany>


RE: Tioan & Aitra - Aurella (Original Mix) - sule93 - 15.09.2015

Cudowne, nie można się przyczepić. Rewelacja


RE: Tioan & Aitra - Aurella (Original Mix) - hjugo - 17.09.2015

Ferry Corsten - Corsten's Countdown 429

Widzieliście?

Gratulacje!!!


RE: Tioan & Aitra - Aurella (Original Mix) - boryskuczkowski - 17.09.2015

nie słucham transów raczej w ogóle, coś mnie tchnęło żeby przesłuchiwać wszystkich utworów bez względu na ich styl na tym forum i nie żałuję. 2:08 ten bas i uciekająca melodia na delayu.. noż pięknie to idzie w ch*%j się jaram, ładny miękki kick, fajny flow, zajebisty kawałek.