MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Alex fat - Dogmat - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Alex fat - Dogmat (/temat-progressive-alex-fat-dogmat)



Alex fat - Dogmat - Alex fat - 12.08.2015

Witam , po dlugiej przerwie. Utwor, proktycznie skonczonu , jednak jeszcze bym w nim podlubal aby go jeszcze dopracowac , ale win. 10 nielyka mi wtyczki , i puki co zamieszczam taka wersje. Zapraszam do odsluchu i komentowania. Pozdrawiam ;)




RE: Alex fat - Dogmat - Abigail Noises - 12.08.2015

Ładnie wszystko leniwie pływa. Dźwięki fajne. Całość bez żadnych wyskoków ale w takim utworze nie są potrzebne. Co drażni - nagłe wejście w 1.07 i 4.12 a'la hi-hatu / talerza, który zasuwa na prawym kanale. Brakuje jakiegoś mocniejszego przełamania wciąż tego samego bitu - same powolne zjechanie z tematem od 2.20 to trochę za mało. Ten ''śmiejący'' się synth/lead od 3.22 jest za cicho - to on mógłby dopiąć całości i zacząć przewodzić a tak jest gdzieś tam w tle - niby jest głośniej w 4.41 ale to już koniec tracka. Gdzie porządny drop, na który czekałem ? 3/5


RE: Alex fat - Dogmat - Beatzer - 13.08.2015

Bardzo ciężko nazwać to progressive... Ale ogółem bardzo czysty utwór, jednakże dla mnie... mo cóż, zbyt nudny.


RE: Alex fat - Dogmat - Shabboo Harper - 13.08.2015

Technicznie very okey; przejrzyście, klarownie. Jest w tym kawałku... pewien (atrakcyjny w swym brzmieniu) motyw, "okraszony" w poszczególne, pospolite fx'y; i tenże motyw nie osiąga istotnego "spełnienia". Wszystko "toczy się" w "esencji" zbliżonych dźwięków i w efekcie... nuży. Twój "Dogmat", według mnie, zdecydowanie potrzebuje "charakternego", konkretnego break'u czy też większego "kolorytu" w tle. Outro <hmm>. Alex, pozdrawiam Cię ^^.


RE: Alex fat - Dogmat - OProject - 14.08.2015

Kawałek dla mnie brzmi bardziej na Tech- tylko czy house czy trancem dla tego może brzmi tak monotonnie.
Ale ułożeni perkusji mi się podoba.
Bass się trochę zlewa ze stopą w miksie.
Mogłeś chociaż w tym krótkim breaku nie dawać perki :P
I wiadomo: za krótko, brakuje intro i outro.
No i nie podoba mi się ten synth z początku "Pitupitu" xd
Ale jakbyś posiedział to mogło by być lepiej ;)


RE: Alex fat - Dogmat - ShifteD - 15.08.2015

Ja jestem za! bardzo ładny kawałek zagrany na jednym dźwięku. Jedyne co mi przeszkadzało to talerze w breakdownie - grały , sciszyłeś i nagle znowu grają. Brzydko to brzmi, mogles je wyłonić lub darować sobie do dropa ;P z jakiego vst te wszystkie pady i arpy są ? Jeśli można wiedzieć oczywiście. .


RE: Alex fat - Dogmat - Alex fat - 16.08.2015

Hejka all. Dzieki za wpisy do notanika :) , no coz , myslalem ze bardziej się spodoba ten walek . Miałem posiedzieć jeszcze troszkę nadnim , ale niemoge odpalić wtyczki na win 10. Wiec na razie to jest finalna wersja. W brejku już raczej i tak by się niezmienilo , jednynie po , taki miałem zamiar :). Pozdrawiam odwiedzajacych