MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA CaffeineMC - Seminary School (feat. Jim Morrison) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA CaffeineMC - Seminary School (feat. Jim Morrison) (/temat-electronica-caffeinemc-seminary-school-feat-jim-morrison)



CaffeineMC - Seminary School (feat. Jim Morrison) - CaffeineMC - 15.08.2015

W końcu udało mi się coś nowego sklecić ...




RE: CaffeineMC - Seminary School (feat. Jim Morrison) - Shabboo Harper - 15.08.2015

Ogromnie podoba mi się klimat Twego utworu (po trosze zbliżony do produkcji Fluke'a). Wykreowałeś specyficzną, nieprzeciętną atmosferę; jest niespokojnie, impulsywnie, porywczo. Synth'y a'la Trance 90's, solidny beat, "groźny" bass plus elementy industrialne brzmią spójnie; zaś intensywne fx'y, świetne tempo i prima defiguracje dźwięków dodatkowo przykuwają uwagę... Jedynie zbyt cichy i trochę "rozproszony" początek, jak też nieszczególnie "rasowe" outro, w moim odczuciu, potrzebują jeszcze "szlifu". "Feat. Jim Morrison" to brzmi dumnie ^^. Technicznie very okey. CaffeineMC, w tej chwili Twój temat to mój faworyt w gronie MP. <takjest>


RE: CaffeineMC - Seminary School (feat. Jim Morrison) - CaffeineMC - 15.08.2015

dzięki Shabboo ;] cieszy mnie skojarzenie, nawet jeśli bardzo luźne, do artysty, którego nigdy nie było mi dane bliżej poznać, poza paroma nieświadomymi odsłuchami, a po obadaniu na szybko widzę, że to dobry klimat ...

Co do outra, moze i masz racje, że mało "rasowe", wersji zakończenia było co najmniej 3 i być może jeszcze mi się to odwidzi ... bo zasiałaś ku temu ziarno ... i dobrze, po to jest to forum ;]

PS1. Idę za ciosem póki ogarniam projekt i pójdzie podmianka, bo nie chcę "stracić" aż 8 lajków na fejsie ;D


RE: CaffeineMC - Seminary School (feat. Jim Morrison) - CaffeineMC - 15.08.2015

PS2. Podmianka się udała, nie ma rewolucji, ale kilka elementów poprawiłem


RE: CaffeineMC - Seminary School (feat. Jim Morrison) - Shabboo Harper - 15.08.2015

Zawsze jesteś taki... hmm, chyży? I like it, tj. "podmianka" ;).


RE: CaffeineMC - Seminary School (feat. Jim Morrison) - FrancescoKationi - 16.08.2015

Dla mnie również traczek przypadł do gustu. Dropik elegancki, wiesz nie jest to może track który będę katował, ale na pewno numer Ci się udał. Clapa może bym tylko zmienił. Miks wydaje się ok. Zatem gratsy i pozdro


RE: CaffeineMC - Seminary School (feat. Jim Morrison) - chafer - 16.08.2015

Początek zabrzmiał dość przeciętnie, ale to, co się dzieje od 30 sekundy... tak, to mnie przekonało. Wysłuchałem cały utwór z przyjemnością. Dobre przejścia, fajny "brud", snare jest wpasowany bardzo dobrze. Może tylko kicka bym uwypuklił, ale też niekoniecznie.
PS Czy czasami nie tworzyłeś kiedyś w trackerach? Mimowolnie przypomniały mi się stare, dobre czasy :)


RE: CaffeineMC - Seminary School (feat. Jim Morrison) - CaffeineMC - 16.08.2015

dzięki Panowie, a co do trackerów to nigdy na nich nie działałem, ale to fajnie skojarzenie, odbieram jako komplement ;]


RE: CaffeineMC - Seminary School (feat. Jim Morrison) - abyssMB - 17.08.2015

Dzięki za kolejny niepowtarzalny, oryginalny kawał dobrej muzy :) 5/5


RE: CaffeineMC - Seminary School (feat. Jim Morrison) - Abigail Noises - 17.08.2015

Shabboo "zmusiła" mnie abym posłuchał... Jednak się opłaciło. Faktycznie jest coś w tym z Fluke'a - coś a'la Absurd. Dodatkowo transowe synth'y i mamy fajny koktajl. Trochę według mnie kick jakby zduszony ale to może jest zamierzone. 4/5


RE: CaffeineMC - Seminary School (feat. Jim Morrison) - Knifeman - 6.09.2015

podczas intro przez chwile myślałem że to choir z "james brow is dead"

utwór brzmi tak jak się spodziewałem - tak jakbym zamawiał ulubione danie które znam i lubię, wokale w tym samym stylu, ten sam gater na synthach o niezmienionej barwie, jedyne co się zmienia to coraz lepszy aranż i mix który już osiągnął niewiarygodnie wysoki poziom