MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Francesco Kationi - Autobahn (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Francesco Kationi - Autobahn (Original Mix) (/temat-francesco-kationi-autobahn-original-mix)



Francesco Kationi - Autobahn (Original Mix) - FrancescoKationi - 15.08.2015

Wykonawca: Francesco Kationi
Tytuł: Autobahn (Original Mix)
Czas: 5:14
Gatunek: Minimal Techno
Bpm: 125


Witam wszystkich, jako że ostatnimi czasy w moim życiu wydarzyło się wiele niepotrzebnych chwil, pomyślałem że czas przelać emocje do dawa. Poniżej projekt, który na pewno nie spędzał mi sen z powiek ale chwile które tkwią w pamięci niestety nie chcą się wymazać. Tytuł nie jest przypadkowy, gdyż najchętniej chciałbym wsiąść i lecieć przed siebie. Pozdro i miłego wieczoru Wszystkim po fachu.




RE: Francesco Kationi - Autobahn (Original Mix) - ShifteD - 15.08.2015

<Play>
Brzmienie super, klimat ekstra, świetne dobranie barw, przezajebiste te wszystkie pady w tle! Kawałek strasznie dobry do jakiejś rozkminy.. w zasadzie opowiada o tym jakbyś się nad czymś zastanawiał ;)

<koniec>

jak dla mnie chyba najlepszy numer od Ciebie, moglbys zrobić dluzsze outro i wtedy chętnie zagram :)


RE: Francesco Kationi - Autobahn (Original Mix) - CaffeineMC - 15.08.2015

od początku nie klei mi się brzmienie leadu z potężnym dołem, który notabene jest znakomity, choć monotonny, potem to współgra lepiej po nałożeniu efektów na główną melodię


RE: Francesco Kationi - Autobahn (Original Mix) - Shabboo Harper - 15.08.2015

Brzmi w tym temacie pewien smutek, gorycz, zniechęcenie... Frustracja wyrażona w brzmieniu "ponurych" klawiszy; melancholia w przewodniej melodii. Utwór intrygujący w doborze wszelkich aranżacyjnych szczegółów (w głównej mierze klimatycznych fx'ów). Twój "Autobahn" cechuje chwytliwy, mocny beat, coś a'la dźwięk "silnika wehikułu", którym chcesz pędzić przed siebie by "pogrążyć się w niepamięci". Francesco, have a good (and safe) journey... <thumbup>


RE: Francesco Kationi - Autobahn (Original Mix) - Kaper - 16.08.2015

Perka jak zwykle idealna, do tego ten bass i woobl :) super całościowo to brzmi. Świetna synteza, panorama super ustawiona, aranżacyjnie też dobrze wypada ale jest małe ale: wydaje mi sie, że leady są zbyt głośno do całości, jakby je delikatnie ściszyć to zdecydowanie lepiej będzie wszystko brzmiało.


RE: Francesco Kationi - Autobahn (Original Mix) - chafer - 16.08.2015

Jest klimatycznie i ciekawie. Ulubiony fragment 0:52 - 1:05.
Dwa elementy przeszkadzają mi w odbiorze:
- Za monotonny bas. Głównie on robi klimat, ale przydałoby się go czasami potraktować jakimś filtrem.
- Przejścia, np. 1:37 i 4:29. Moim zdaniem nie pasują, za szybkie uderzenia.

Jedno przyznam - w utworze słychać emocje, które opisałeś na początku.


RE: Francesco Kationi - Autobahn (Original Mix) - FrancescoKationi - 17.08.2015

Dzięki za odsłuch Panowie i pozostawione rady, wezmę je do siebie. Sam mam zamysł co jeszcze powinno być zmienione i na pewno zajdą w nim zmiany. Na ten moment kawałek został zabrany przez wytwórnię i będą robić do tego remix. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i postaram się następnym razem zaskoczyć czymś ciekawszym. Pozdro Techno