MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Kasper B - Sky (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Kasper B - Sky (Original Mix) (/temat-kasper-b-sky-original-mix)



Kasper B - Sky (Original Mix) - Kaper - 19.08.2015

Cześć ludziska :)

Przedstawiam Wam nowy kawałek,którego dzisiaj jest oficjalny release na Beatporcie :)
Wszystkie opinie mile widziane :)



Zdjęcie okładki:


[Obrazek: FPTqyqC.jpg]

A tu link do Beatportu gdyby ktoś chciał:

https://pro.beatport.com/track/sky-original-mix/6958284

Dziękuję za wszystkie odsłuchy i komentarze :)

Niepoprawna nazwa tematu. Brak prefixu.
T-Sted



RE: Kasper B - Sky (Big Room i szczekające psy) - Faden - 19.08.2015

Tak czyste, ze az zajebiste...:D
Bardzo mi sie podoba taki "Big Room" Mozesz smialo konkurowac z Borgeusem lub Garrixem. Na pewno wspomoge cie jego kupnem...;) Tyle ode mnie "5"


RE: Kasper B - Sky (Original Mix) - aqmoolator - 19.08.2015

Zawodowy trak! Naprawdę trudno się tu czegokolwiek czepić. Może tylko, ale to moje "skrzywienie" mało tu melodii ... Tyle, że to nie do siedzenia i słuchania, tylko do szaleństw na parkiecie:) Daje radę.


RE: Kasper B - Sky (Original Mix) - ShifteD - 19.08.2015

uzywasz tych samych sampli tego 'mocnego' werbla. Byl fajny przy pierwszym wydanym tracku ale mnie juz on znudził. Technicznie spoko, aranż spoko, merytorycznie NUDA. W porownaniu do tego co bylo kiedys to jest niebo a ziemia, brzmisz naprawde czysto i wkoncu skupiasz sie na zebraniu odpowiednich barw wokół siebie. Idziesz w zajebistą stronę i zrobiles mega progress, ale nadal brakuje Ci tego 'czegoś' co by Cię wyróżniło.. Producentów takiej muzyki jest tyle co piasku w morzu, do bursztyna jednak daleko. Mam nadzieje ze sie nie obrazisz tylko wezmiesz to do siebie i zaczniesz szukać w swojej produkcji czegoś co Cię wyróżni. Narazie lecisz schematem

pozdro !


RE: Kasper B - Sky (Original Mix) - Kaper - 20.08.2015

(19.08.2015, 17:05)Faden napisał(a): Tak czyste, ze az zajebiste...:D
Bardzo mi sie podoba taki "Big Room" Mozesz smialo konkurowac z Borgeusem lub Garrixem. Na pewno wspomoge cie jego kupnem...;) Tyle ode mnie "5"

Wow.. hehe.. nie spodziewałem się aż takiego komentarza xD dziękuję Ci serdecznie! Może kiedyś z nimi będę konkurować a tymczasem trzeba dążyć do perfekcji i jakby nie było dobrego marketingu ;)
Dziękuję Ci za wspomogę, na prawdę to dla mnie bardzo wiele znaczy! XD


(19.08.2015, 20:04)aqmoolator napisał(a): Zawodowy trak! Naprawdę trudno się tu czegokolwiek czepić. Może tylko, ale to moje "skrzywienie" mało tu melodii ... Tyle, że to nie do siedzenia i słuchania, tylko do szaleństw na parkiecie:) Daje radę.

Dzięki Aqu, pracuje nad tym aby moje kawałki były bardziej melodyczne. Mam kilka przyzwyczajeń, których jest mi teraz ciężko się wyzbyć :)
Cieszę się bardzo, że ocenia osoba, która siedzi całkowicie w innych klimatach i z pewnymi osiągnięciami ;)


(19.08.2015, 20:36)ShifteD napisał(a): uzywasz tych samych sampli tego 'mocnego' werbla. Byl fajny przy pierwszym wydanym tracku ale mnie juz on znudził. Technicznie spoko, aranż spoko, merytorycznie NUDA. W porownaniu do tego co bylo kiedys to jest niebo a ziemia, brzmisz naprawde czysto i wkoncu skupiasz sie na zebraniu odpowiednich barw wokół siebie. Idziesz w zajebistą stronę i zrobiles mega progress, ale nadal brakuje Ci tego 'czegoś' co by Cię wyróżniło.. Producentów takiej muzyki jest tyle co piasku w morzu, do bursztyna jednak daleko. Mam nadzieje ze sie nie obrazisz tylko wezmiesz to do siebie i zaczniesz szukać w swojej produkcji czegoś co Cię wyróżni. Narazie lecisz schematem

pozdro !

No powiem Ci Medyk, że nie zwróciłem na to zbytnio uwagi, jak wspomniałeś lecę schematami i to raczej jest jeden z nich.Mój błąd! xD Dzięki za taką uwagę bo w kolejnych produkcjach będę kombinować inaczej :) Najgorsze jest to, że są już 4 kawałki w kolejce do wydania i w każdym ten "Big Snare" się przewija xD No może w ostatnim nie aż tak bardzo bo jest mieszany z Clapem hehehe <hehe> Mimo, że różnią się wybrzmieniem to dalej one są. Co do strony technicznej to kiedyś trzeba było w końcu wyczyścić ten miks xD
Masz rację, producentów jest dużo a złoty środek ciężko znaleźć ;)
Nie martw się, nie obrażę się bo przecież pokazujesz mi kierunek i moje błędy więc duży plus za to! :)


RE: Kasper B - Sky (Original Mix) - Fly - 20.08.2015

Świetny break,naprawdę podoba mi się ten synth,idealnie pasuje do twojej melodii. Całość poza dropem ma mily chilloutowy klimat, zdecydowanie na + ;)

A co do samego dropu,to trochę brakuje mi mocy,zlajerowałbym jeszcze ten lead. Mimo tego,gdyby ktoś mi to puścił w klubie,z pewnością zatańczyłbym :)

Technicznie jest perfekcyjnie,czuc głębię, miks idealny...ile bym dał,żeby moje utwory prezentowały taki poziom techniczny...


RE: Kasper B - Sky (Original Mix) - Kaper - 21.08.2015

(20.08.2015, 14:13)Fly napisał(a): Świetny break,naprawdę podoba mi się ten synth,idealnie pasuje do twojej melodii. Całość poza dropem ma mily chilloutowy klimat, zdecydowanie na + ;)

A co do samego dropu,to trochę brakuje mi mocy,zlajerowałbym jeszcze ten lead. Mimo tego,gdyby ktoś mi to puścił w klubie,z pewnością zatańczyłbym :)

Technicznie jest perfekcyjnie,czuc głębię, miks idealny...ile bym dał,żeby moje utwory prezentowały taki poziom techniczny...

Tak właśnie myślałem nad layerem ale zdecydowałem, że w tym kawałku odpuszczę sobie xD

Edit////: Layer jest ale delikatny xD Pomyliły mi się już tracki bo ostatnio ich kilka zrobiłem hehehe xD
Layer zrobiłem za pomocą trzech wtyczek ;)


Z czasem i Twój miks będzie tak brzmiał, cierpliwości ;)
Dzięki za komentarz :D


RE: Kasper B - Sky (Original Mix) - Shabboo Harper - 25.08.2015

Hey Kacper, "Sky" brzmi prężnie, klarownie i... optymalnie. Choć beat jest rzeczywiście charakterystyczny to i tak przecież tenże faktor gwarantuje wigor, ekspresję w każdym z Twoich tematów. Fx'y "pyszne"; background wręcz fenomenalny w swej barwie i intensywności. Wszystko spójnie "niebiańskie" i technicznie pięknie "ułożone"... Szczerze gratuluję talentu :).


RE: Kasper B - Sky (Original Mix) - Kaper - 27.08.2015

(25.08.2015, 23:38)Shabboo Harper napisał(a): Hey Kacper, "Sky" brzmi prężnie, klarownie i... optymalnie. Choć beat jest rzeczywiście charakterystyczny to i tak przecież tenże faktor gwarantuje wigor, ekspresję w każdym z Twoich tematów. Fx'y "pyszne"; background wręcz fenomenalny w swej barwie i intensywności. Wszystko spójnie "niebiańskie" i technicznie pięknie "ułożone"... Szczerze gratuluję talentu :).

Witaj! :)
Dzięki za tak pochlebne opinie, aż w sumie to nie wiem co odpisać xD Niestety następny numer nie będzie już tak 'dopracowany' ale za to nieco inny :)
Dzięki jeszcze raz :)


RE: Kasper B - Sky (Original Mix) - Shabboo Harper - 27.08.2015

Cytat:Dzięki za tak pochlebne opinie...

Proszę, z przyjemnością ;).

Cytat:Niestety następny numer nie będzie już tak 'dopracowany'...

Pssst... ^^ Wkrótce (?) przekonamy się czy tak faktycznie będzie... A Ty, Kacper "czyń swą powinność" <pompuje>.


RE: Kasper B - Sky (Original Mix) - Kaper - 27.08.2015

Najpierw chyba będzie remiks ale to się nie liczy bo zrobiłem go w jeden dzień xD
Kawałek będzie nazywał się "On Air" i nazwą nawiązuje do dwóch poprzednich no i troszkę będzie "pompować". Tyle mogę zdradzić :)


RE: Kasper B - Sky (Original Mix) - Revnotes - 1.09.2015

Bardzo ładnie, wzbiłeś się ostatnio na wysoki pułap i wciąż go utrzymujesz, gratuluję. Track rozwija się w sposób naturalny, jest ciekawie, nawet jak na bigroom, który najbardziej kojarzy mi się z już utartym schematem. Tutaj jest dobrze, jest klimat, mrok. Chciałbym to usłyszeć w klubie.


RE: Kasper B - Sky (Original Mix) - Kaper - 4.09.2015

(1.09.2015, 20:23)Revnotes napisał(a): Bardzo ładnie, wzbiłeś się ostatnio na wysoki pułap i wciąż go utrzymujesz, gratuluję. Track rozwija się w sposób naturalny, jest ciekawie, nawet jak na bigroom, który najbardziej kojarzy mi się z już utartym schematem. Tutaj jest dobrze, jest klimat, mrok. Chciałbym to usłyszeć w klubie.

Dzięki xD
Co do pułapu to chciałbym pójść jeszcze wyżej xD
Ja też bym chciał ten kawałek usłyszeć w klubie ;)

Dzięki za odwiedzinki i komentarz ;)


RE: Kasper B - Sky (Original Mix) - Mefteck93 - 11.12.2015

Muszę przyznać Kasper B że urzekłeś mnie tym utworem jak na mocno przejedzony juz bigroom jest na dropie sporo innowacyjnej przestrzeni która rozwija ten drop całość utworu też bardzo przejrzysta i technicznie na + ;) 5/5