MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
alcocanna - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Przedstaw się (https://musicproducers.pl/forum-przedstaw-sie)
+---- Wątek: alcocanna (/temat-alcocanna)



alcocanna - alcocanna - 27.08.2015

Witam.

Mam 18 lat i uczę się robić electro house, deep house, zamierzam kręcić do tego teledyski i wstawiać na YOUTUBE :)

Tworzeniem muzyki zajmuję się od tygodnia na poważnie, wcześniej miałem pół roku gdzie 4fun poznawałem program po 30 minut dziennej zabawy bez tutoriali. :)

alcocanna to nazwa kanału na YOUTUBE, który dopiero powstanie.

Mieszkam w zachodniopomorskim, koło Gorzowa WLKP - jeśli ktoś mieszka w tych rejonach, miło by było poznać ;)

... i jeszcze raz witam serdecznie :) ;) ;P

Aloha!


RE: alcocanna - Zirds - 27.08.2015

Ja tydzień temu miałem Karkówkę z grilla na obiad. Cześć


RE: alcocanna - alcocanna - 28.08.2015

Nie rozumiem aluzji i bardzo jestem wrażliwy na chamskie i aroganckie zachowanie ;)


RE: alcocanna - Zirds - 28.08.2015

(27.08.2015, 22:05)alcocanna napisał(a): Tworzeniem muzyki zajmuję się od tygodnia na poważnie



Wiesz, tworzenie muzyki to jest coś czego nie da się tak z byle dupy zacząć od tygodnia na poważnie.. Na poważnie możesz się zająć hodowlą bratków, zakupem chomika albo kota.
Muzyka się rozwija latami i doświadcza przez całe życie. A nie od tak zobaczysz 5 filmików, ściągniesz 10 piratów, kupisz słuchawki w Auchan z przeceny za 3.99 zł i zrobisz hit jak Avicii albo Dave Gahan z Depeche Mode.


Takimi tekstami obrażasz praktycznie wszystkich ludzi siedzących na tym forum jak i na innych forach, grupach, zgromadzeniach na temat muzyki, tworzenia, komponowania...


RE: alcocanna - Devv - 28.08.2015

Pozdro ze Strzelec Krajeńskich, obok Gorzowa ;)


RE: alcocanna - alcocanna - 28.08.2015

"Wiesz, tworzenie muzyki to jest coś czego nie da się tak z byle dupy zacząć od tygodnia na poważnie.. "

Napisałem że bawiłem się 4fun poznając program. Czyli w jaki sposób można zacząć tworzyć muzykę Panie wszechwiedzący guru? Ja zacząłem od myśli, że chcę robić muzykę, a nie z dupy :)

"Na poważnie możesz się zająć hodowlą bratków, zakupem chomika albo kota."

Podczas hodowli bratków lub zakupem chomików wolę być rozluźniony i szczęśliwy niż tylko poważny, i w ogóle, dlaczego miałbym to robić na poważnie?

"Muzyka się rozwija latami i doświadcza przez całe życie."

Zwykły truizm jednak nijak mający się w odniesieniu do szybkości zdobywania umiejętności :))

"A nie od tak zobaczysz 5 filmików, ściągniesz 10 piratów, kupisz słuchawki w Auchan z przeceny za 3.99 zł i zrobisz hit jak Avicii albo Dave Gahan z Depeche Mode."

Skąd wiesz że zobaczyłem 5 filmików, ściągnąłem 10 piratów, kupiłem słuchawki w auchan za 3.99 i chcę zrobić hit jak avicii?

Skąd biorą się u Ciebie takie insynuacje w moją stronę? :)

a teraz wisienka na torcie

"Takimi tekstami obrażasz praktycznie wszystkich ludzi siedzących na tym forum jak i na innych forach, grupach, zgromadzeniach na temat muzyki, tworzenia, komponowania..."

Czyli obraziłem całe forum i jeszcze inne fora (LOL) tym, że w przyszłości chcę robić muzykę pod własne teledyski. Jak to Pan Stanisław Michalkiewicz powiedział; "idiotów nikt nie sieje, sami rosną"

Piszesz tonem, który obrazuje jakim jesteś hipokrytą i jak bardzo masz wysokie mniemanie na swój temat. Albo boli Cię to, że ludzie mają ambicję, cele, które realizują albo po prostu masz błędny, zaszczepiony światopogląd odnośnie osiągania sukcesów.

Btw. jeśli możesz to podjedź na pierwsze zgromadzenie na temat muzyki i przeproś ich za mój post. <buahahaha><haha><haha>


Witam Devv, dokładnie mieszkam w Barlinku :)


RE: alcocanna - Knifeman - 28.08.2015

Jak widać pozory mylą :E

Rozgość się i korzystaj z dobrodziejstwa forum


RE: alcocanna - HybridRaven - 28.08.2015

Witaj serdecznie :)

PS. ma ktos popcorn? <derp>


RE: alcocanna - Revnotes - 28.08.2015

Siema,

Wczoraj przeczytałem Twój pierwszy post, przyznaję przeszedłem obok, bo pomyślałem - kolejny dzieciak ze słomianym zapałem. Dziś wróciłem (prawdopodobnie jestem uzależniony od tego forum) i swoim drugim postem przekonałeś mnie, aby Cię przywitać i obserwować postępy. Ważne, że wiesz czego chcesz i potrafisz tego bronić. Kto wie co z tego będzie, życzę abyś się realizował w tworzeniu muzyki, liczy się pasja.


RE: alcocanna - Shizzlematic - 28.08.2015

Ja tu żadnej obrazy (przynajmniej w moja stronę) nie widzę XD

Cześć ;)


RE: alcocanna - Zirds - 28.08.2015

Mam wysokie mniemanie na swój temat bo oprócz innych też trzeba szanować siebie samego.

Przeszedłeś Test prawidłowo.

Witaj na Forum.


RE: alcocanna - alcocanna - 28.08.2015

Przepraszam Zirds za tak agresywne potraktowanie. Rozumiem Twoje podejście po tylu latach do użytkowników. Cieszę się że wszystko się wyjaśniło. :) :) :)

Jeszcze raz witam Ciebie i wszystkich :)


RE: alcocanna - Zirds - 28.08.2015

Wzajemnie. Jak będziesz czegoś potrzebować to daj znać.


RE: alcocanna - OProject - 28.08.2015

A teraz możecie się pocałować... xd

Witaj xd
Nie wielkie masz doświadczenie, musisz poświęcić ogromną ilość czasu na naukę... wytrwałości życzę ;)


RE: alcocanna - alcocanna - 29.08.2015

To fakt. Dziennie około 2 3 godzin czytam forum i około 4 5 godzin agresywnie tworzę :)