MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL abyssMB - Arrow - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL abyssMB - Arrow (/temat-classical-abyssmb-arrow)



abyssMB - Arrow - abyssMB - 29.08.2015

Przedstawiam najnowszy autorski utwór - na orkiestrę i fortepian -brzmienie bardziej klasyczne

tytuł roboczy " Arrow "
może się Wam spodoba czekam na Wasze opinie

zapraszam na "koncert"::)





RE: abyssMB - Arrow - Abigail Noises - 31.08.2015

Dobry utwór. Słuchając byłem ciekaw jak się będzie rozwijał. 1.43 jest moc. Całość urzeka atmosferą - spokojnie a zaraz porywa energią. Dla mnie to jeden z Twoich najlepszych utworów. O technice nie będę pisał bo całość jest tak zaaranżowana, że nawet nie myślałem o tym czy coś można by poprawić. Pięknie. Sam grałeś? Czego używasz - wtyczki czy jakiś ''kombajn'' typu kontakt? 5/5


RE: abyssMB - Arrow - lovetrance01 - 31.08.2015

Na mnie również Twój utwór zrobił dobre wrażenie. Jest bardzo dynamiczny i ma klimat. Pasował by do sceny bitwy filmie. Oby więcej takich utworów.
Dobra robota.


RE: abyssMB - Arrow - Zirds - 31.08.2015

W końcu coś zrobiłeś ciekawego. Dobrze zaaranżowana melodia i rozbudowane sekcje instrumentalne z bardzo dobrze dobraną sekcją rytmiczną brzmią bardzo ładnie.

5/5


RE: abyssMB - Arrow - Shabboo Harper - 2.09.2015

Marcinie, Twój talent "uskrzydlony" podąża ku gwiazdom. Lśnij <sunny>...


RE: abyssMB - Arrow - Soundmaniaq - 4.09.2015

ciekawy aranż, wiele emocji, kawałek zaskakuje, wejście perki zwłaszcza, tutaj brakuje mi trochę ostrzejszego walnięcia (kwestia gustu) kawał dobrej muzy filmowej.


RE: abyssMB - Arrow - HybridRaven - 4.09.2015

ciekawy kawalek, podoba mi sie perka. pianinko bez zarzutow. dodalbym tylko lekki reverb na gorne skrzypce.
keep it up!


RE: abyssMB - Arrow - abyssMB - 13.09.2015

Dziekuję za pozytywny odbiór i komentarze, przepraszam, że odpowiadam po tak długim czasie.
Adam Wax
Cytat:Sam grałeś? Czego używasz - wtyczki czy jakiś ''kombajn'' typu kontakt? 5/5
Tylko komponuję wygrywając melodie na klawiaturze laptopa , troszkę tylko gram na gitarze ,
a przesiadłem się na Kontakt 5 i wtyki z Komplete NI.

Shabboo Harper - Dziękuję <dziekuje>


RE: abyssMB - Arrow - KamykCHD - 13.09.2015

Ten fragment fortepianu od (0:34) brzmi dość... melancholijnie :D (1:40) Świetnie wejście bębnów na miarę najlepszych soundtracków z filmów akcji :) Widział by to w jakimś filmie katastroficznym, gdzie bohaterowie uciekają przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Jestem bardzo ciekaw jaką miałeś początkową wizję odnośnie tej ścieżki, bo muszę przyznać, że kompozycja jest naprawdę ciekawie zbudowana. ;)


RE: abyssMB - Arrow - grom2015 - 12.10.2015

Cóż... To mój pierwszy post. Jeśli chodzi o tworzenie tego typu muzyki(a tylko taką się zajmuję, a raczej zaczynam) to nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, ciągle uczę się czegoś nowego, jednak w swojej barwnej "karierze" zamierzam dążyć do tego, by w przyszłości uzyskiwać podobne efekty jak Ty. Gratuluję ;)


RE: abyssMB - Arrow - Burning Car - 13.10.2015

Bardzo ładnie. Najbardziej podobała mi się cześć około 4 minuty gdzie gra same pianinko. Robota na 5-tke.


RE: abyssMB - Arrow - Faden - 13.12.2015

Nieznam sie na muzyce filmowej, ale to jest piekne. Ja niewiedzialbym jak sie do tego zabrac.
Masz talent...