MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Mój teaser! Które demko najlepsze wg, Was? :) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Mój teaser! Które demko najlepsze wg, Was? :) (/temat-moj-teaser-ktore-demko-najlepsze-wg-was)



Mój teaser! Które demko najlepsze wg, Was? :) - Dj SasU - 2.09.2015

Hejka!

To jest mój teaser. Są tam moje różne utworki, których nie dokończyłem lub nie wstawiłem w całości. Które demka warto dokończyć Waszym zdaniem? ;]



Brak prefixu.
T-Sted



RE: Mój teaser! Które demko najlepsze wg, Was? :) - Zirds - 2.09.2015

Za dużo napisów w filmiku.. jakiś wiejskich znaków facebook ze słuchawkami. Czcionka i kolorystyka bardzo uboga.
Utwory miejscami trzeszczą przesterowaniem.
Może najpierw skończ jakiś utwór, dopieść go do maksimum.. zrób konkret jeden dobry kawałek, a nie 10 gównianych i dopiero po tym zabiegu zajmij się teaserami bo to są już tylko szczegóły.


RE: Mój teaser! Które demko najlepsze wg, Was? :) - Dj SasU - 2.09.2015

Jaki hejt ;). Sam wszystko robię i grafikę i muzykę, ciekawe czy zrobiłbyś to lepiej.

Swoją drogą nie chodzi mi o grafikę, tylko utwory.


RE: Mój teaser! Które demko najlepsze wg, Was? :) - Zirds - 3.09.2015

To nie jest hejt, jeżeli tak to odebrałeś to sorry.. Całkiem w porządku robisz te kawałki, ale nie są na tyle dobre by robić do nich teasery. Takie ja mam wrażenie.

Jeżeli miałbym robić lepiej to wynająłbym parobka do tego, fachowca, który się zajmuje taką grafiką... Ale tylko wtedy jak będę wiedział, że moja muzyka jest skończona i mam całkowitą pewność, że akurat ten utwór będzie tym, który się powinien pojawić w takim Teaserze.
Mam nadzieję, że zrozumiałeś ;)


Peace!


RE: Mój teaser! Które demko najlepsze wg, Was? :) - piral - 3.09.2015

Cytat:ciekawe czy zrobiłbyś to lepiej
to nie ma żadnego znaczenia. przychodzisz na forum dla producentow i szukasz tutaj porady/odsluchu, istnieje bardzo wysoka szansa ze ktos kto jest tutaj bywalcem moze byc lepszy od ciebie. zalezy jeszcze czym dla ciebie jest "lepiej". pierwsze co mnie zrazilo to miniaturka filmiku, a drugie co mnie zrazilo to twoja proba obrony i w ten sposob straciles szanse na uzyskanie feedbacku.


RE: Mój teaser! Które demko najlepsze wg, Was? :) - OProject - 3.09.2015

Ostatnie, wiejska ruska pompa!!! xd
Jak dla mnie zbyt jaskrawe te kolory zwłaszcza ten czerwony, dał bym biały chyba lepiej by wyglądał.
Ta ikonke facebooka wywal xd
I Lost You In Heaven nawet ciekawe mozesz dokonczyć ;)


RE: Mój teaser! Które demko najlepsze wg, Was? :) - Herman - 3.09.2015

O ile melodie chwytliwe są w każdym tracku, tak samo chujowe przejscia zrobiłes wszędzie ;) Rażace błędy w miksie, poziomach głośności... Nie słucham takiej muzyki, więc dla mnie nie musisz niczego kończyć, gdybym jednak miał wybierać to może i lost you in heaven brzmi przekonująco ;)


RE: Mój teaser! Które demko najlepsze wg, Was? :) - Dj SasU - 3.09.2015

(3.09.2015, 14:37)Zirds napisał(a): To nie jest hejt, jeżeli tak to odebrałeś to sorry.. Całkiem w porządku robisz te kawałki, ale nie są na tyle dobre by robić do nich teasery. Takie ja mam wrażenie.

Jeżeli miałbym robić lepiej to wynająłbym parobka do tego, fachowca, który się zajmuje taką grafiką... Ale tylko wtedy jak będę wiedział, że moja muzyka jest skończona i mam całkowitą pewność, że akurat ten utwór będzie tym, który się powinien pojawić w takim Teaserze.
Mam nadzieję, że zrozumiałeś ;)


Peace!

Hehe spoczko :D!

Dobra dzięki Wam za dobre rady! Przydadzą się! ;]