MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Witam Wszystkich ! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Przedstaw się (https://musicproducers.pl/forum-przedstaw-sie)
+---- Wątek: Witam Wszystkich ! (/temat-witam-wszystkich--15815)



Witam Wszystkich ! - Siri - 6.09.2015

Cześć !
Z reguły nie przepadam mówić/pisać o sobie ,ale zrobię wyjątek :D

No to tak:
Nazywam się Krzysztof Rzymek pseudonim muzyczny (Siri)
Mieszkam od 2 lat Holandii/Amsterdam mam
22 Lata i jestem samoukiem.
Draw z którego korzystam : Fl Studio
Gatunek Muzyki : Słucham Wszystkiego , ale najbardziej interesuje mnie Trance / House /EDM

Moja Historia z muzyką (Jeżeli kogoś interesuje niech przeczyta)
Moje zainteresowanie muzyką pojawiło się już w młodych latach, lecz dopiero od 2,3 lat zacząłem się jej bliżej przyglądać...
Zmotywował mnie pierwszy Mashup który zrobiłem przypadkowo,
Kilka słów o tym .

Nie pamiętam jaki to był dokładny dzień ,w sumie to nie istotne :P
Dostaliśmy propozycje grania na imprezie nie była to duża impreza , kolega dj (a raczej człowiek bez kompletnego pojęcia o graniu) zaproponował nam nasze 1,5h za konsolą...
No to postanowiliśmy skorzystać z okazji...Tylko pojawił się mały problem... żaden z nas nie grał wcześniej ani nie potrafił się nią obsługiwać. (wiadomo pewnie każdy tutaj na forum miał styczność z Virtual DJ czy czymś podobnym tak jak my ale to kompletnie inna bajka).

Dzień przed imprezą zaczęliśmy oswajać się z konsolą ... lecz w 1 dzień ciężko było to wszystko wyczuć. Z racji tego , że został nam tylko jeden dzień postanowiliśmy stworzyć gotowego seta:P
No i walka się zaczęła od ok 18:00 i trwała do samego rana 11:00 program którego używaliśmy, zabrzmi śmiesznie "Sony Vegas" (do obróbki filmów)
Podczas tworzenia setu spodobało nam się przejscie które zrobiłem pomiędzy traczkami.
Wydawało mi się , że to nic specjalnego zrobione w 10 minut...
-------------- - O to ten mashup

Wysłaliśmy to pod różne maile znanych Producentów (światowej klasy).
Następnego dnia
przyszła odpowiedź od samego (Andy Moora) coś w stylu "że jest szczęśliwy , ze mogł go przesłuchać bla bla bla...) I właśnie w tym momencie doszło do mnie ,że może mam szanse zostać tak jak on producentem ... no i się zaczęło...

Mam nadzieje , że czytając to jeszcze nie zasnęliście :P

Po miesiącu z ciekawości wpisałem w yt tytuł nutek które zmaszapowałem w celu sprawdzenia , czy takiego mashupu już czasem nie było... okazało się, że nie oraz , że Andy M. pogrywa sobie nią na każdym praktycznie secie który grał w tamtych czasach miedzy innymi , UMF Argentina ,Ibiza , nawet na RMF Max w audycji radiowej ją usłyszałem xD
--------------- - Armada Fest
--------------- - UMF Argentina
ITD ...
Byłem w totalnym szoku...Fajne uczucie :D

I tak właśnie zaczęła się moja przygoda z FL Studio
No początku próbowaliśmy tworzyć we 2jkę dlatego nazwaliśy się Siri od Suchy i Rzymas (nasze przezwiska) Niestety moje zaangażowanie było o wiele większe i po krótkim czasie tworzyłem już sam... Pseudonim został na pamiątkę :)

To tyle o moich początkach.

Po przeprowadzce do Holandii postanowiłem się zająć bardziej poważnie muzyką... Miałem sporo wolnego czasu pomiędzy pracą a snem:P
Przez ponad 90 % mojej przygody z muzyką brakowało mi sprzętu...(Stacji roboczej,Odsłuchów czy chociażby słuchawek ) Żadnego projektu nigdy nie mogłem niestety dokończyć, bo po narzuceniu 15 fx 100 % zużycia CPU ...i nie dało się nawet już tego odsłuchać...
Z czasem kupiłem laptopa (wiem laptop nie jest do tworzenia muzyki) ale był o wiele lepszy niż poprzedni...do tego tańszą wersje z profesionalnych słuchawek... no i Wio!
Aktualnie poświęciłem się w 100 % muzyce poświęcam jej czasu na tyle ile mogę ...
No i to moja historia...

Teraz jestem w szoku,że napisałem to wszystko !:P
Sorry za błędy jeśli je popełniłem.


No to pozdrawiam wszystkich i zapraszam do śledzenia moich kawałków !

------------ - Najnowsza produkcja



Witamy na forum, zapraszam do zapoznania się z regulaminem, utworami dzielimy się po napisaniu 10 sensownych postów.
LocoMatt



RE: Witam Wszystkich ! - Zirds - 6.09.2015

Tak duuużo napisałeś o sobie, a nie przeczytałeś Regulaminu. Utworami chwalimy się po napisaniu 10 postów - tak jak to jest napisane w Regulaminie Forum.


RE: Witam Wszystkich ! - Siri - 6.09.2015

To teraz wszystko jasne, czyli trzeba się tymi 10cioma postami zintegrować z forumowiczami ? Nie rozumiem wgl kto ustanowił taką zasadę i na podstawię czego ?
Na podstawię tego , że ludzie tworzą konta ,żeby pochwalić się swoimi kawałkami i odchodzą ? Bo nie rozumiem co może zmienić 10 postów ...


RE: Witam Wszystkich ! - Revnotes - 6.09.2015

Siema,

Trance i House to właśnie to, co do mnie najbardziej przemawia, więc na pewno skomentuję Twoje produkcje, gdy nadejdzie odpowiednia pora. Zapraszam również to przesłuchania moich kawałków. Życzę Ci, abyś kiedyś powtórzył z własnym numerem to, co udało Ci się osiągnąć z mashupem.


RE: Witam Wszystkich ! - Siri - 6.09.2015

Dzięki wielkie za przeczytanie całego posta :) Chętnie przesłucham nieznanych kawałków !


RE: Witam Wszystkich ! - Zirds - 6.09.2015

(6.09.2015, 14:28)Siri napisał(a): To teraz wszystko jasne, czyli trzeba się tymi 10cioma postami zintegrować z forumowiczami ? Nie rozumiem wgl kto ustanowił taką zasadę i na podstawię czego ?
Na podstawię tego , że ludzie tworzą konta ,żeby pochwalić się swoimi kawałkami i odchodzą ? Bo nie rozumiem co może zmienić 10 postów ...

Właśnie dlatego. To forum jest po to by wspierać innych, oceniać, a nie reklamować.


RE: Witam Wszystkich ! - Siri - 6.09.2015

Moim zdaniem muzyka ma reagować na jakieś uczucia w nas i przestawianie nowych nieznanych kawałków które mogą na jakiś sposób nas zrelaksować nie jest reklamowaniem się...A ty od razu z miejsca zasugerowałeś ,że to właśnie robię w tym celu.Dlatego piszę , przyszedłem na to forum w celach zdobycia większego doświadczenia w celach kontaktu , dzielenia się swoimi doświadczeniami .
Peace!


RE: Witam Wszystkich ! - Revnotes - 6.09.2015

Myślę, że można spokojnie założyć, że każdego dnia kolejna osoba postanawia rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem muzyki. Część z tych osób pochodzi z naszego kraju, więc prędzej czy później zaczyna szukać w sieci rodzimych stron traktujących o muzyce. Niektórzy trafiają właśnie tutaj. Niestety zazwyczaj przyświecają im różne cele. Forum przyjmie z otwartymi ramionami użytkowników, którzy swoją aktywnością zamierzają angażować się w jego rozwój. Natomiast osoby, które zawitały tutaj wyłącznie w celu publikacji swojej muzyki natrafiają na ścianę. Mają wybór, zastanowić się nad istotą takiego miejsca i zaangażować się w jego rozwój lub porzucić konto. Sądzę, że takie podejście administracji nie powinno dziwić, każdy z nas dba o swoje.