MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP M.Barczyk x ??? - ??? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP M.Barczyk x ??? - ??? (/temat-hip-hop-m-barczyk-x)



M.Barczyk x ??? - ??? - M.Barczyk - 8.09.2015

Krótki fragment mojej muzyki w ramach zapowiedzi czegoś dłuższego,jak siada?


Zapędziłem się,jełśi ktoś ma tutaj uprawnienia,proszę o przeniesienie do poddziału Dema i previewy, przepraszam za bałagan


RE: M.Barczyk x ??? - ??? - Hola Flavio - 8.09.2015

Więcej niskich na bass albo utnij niskie i dorzuć subba oddzielnie. Cięższy werbel do tego by się przydał i miodzio :D


RE: M.Barczyk x ??? - ??? - M.Barczyk - 8.09.2015

Siemano,właśnie tak jest zrobione,że oddzielnie ten bardziej wobblujący a niskie subbik,ale może faktycznie trochę go poskąpiłem :-) w każdym razie nic straconego bo jeszcze będę pracował nad tym trochę :-) Tak patrzę właśnie,że może przydałoby się coś jeszcze z tym werblem pokombinować,może jakby jakiegoś rimshota czy coś w tym stylu na niego nałożyć to zyskałby trochę na ciężarze :-) Dzięki za opinie :-)


RE: M.Barczyk x ??? - ??? - ToolOfSound - 9.09.2015

Te znaki zapytania w tytule są dobre, bo nie wiem gdzie jestem słuchając tego utworu, ale wiem jedno - dobrze mnie kołyszesz 'niski ukłon'. Świetne hat'y, bass dla mnie dobrze wyważony. Podoba mi się Twój gust w doborze barwy i ciekawi mnie co zrobisz jeszcze z tym utworem skoro #zapowiedź. Zaprowadź mnie gdzieś.


RE: M.Barczyk x ??? - ??? - Shabboo Harper - 12.09.2015

More, darker, a.s.a.p... ;)


RE: M.Barczyk x ??? - ??? - KamykCHD - 12.09.2015

Podbij górę werbla aby był bardziej przejrzysty, no chyba że w Twoim zamierzeniu miał być przytłumiony.
Bardzo podoba Mi się ten klimat, i dlatego jestem ciekaw jak jeszcze chcesz nad tym popracować... :)


RE: M.Barczyk x ??? - ??? - M.Barczyk - 12.09.2015

Dzięki serdeczne za miłe słowa :-) Werbelek miał być taki troszkę przytłumiony żeby było brudniej :-) Shabboo instrumental już praktycznie gotowy,może zmieni się jeszcze delikatnie kosmetycznie ale czekam jeszcze na wokale :-)


RE: M.Barczyk x ??? - ??? - Maciek - 12.09.2015

Po mojemu to bębny są bardzo słabe - sekwencja zbyt prosta, te dźwięki jakoś tak do siebie nie bardzo pasują - głównie za sprawa werbla, który brzmi jak nieudolna emulacja 12-bitowej maszyny. Generalnie to jak sekwencja jest prosta, to brzmienie i głębia powinny zwalać z nóg, bo przecież bębny ciągną Ci kawałek.


RE: M.Barczyk x ??? - ??? - M.Barczyk - 12.09.2015

To tylko jedna sekwencja,akurat w tym momencie chciałem żeby ta sekwencja byłą najprostszą z możliwych czyli stopa werbel stopa werbel :D Co do brzmienia bębnów możesz mieć rację,jeszcze baaardzo daleko mi do perfekcji w tej dziedzinie,ale mi się całkiem podoba ich brzmienie, dzięki za komentarz,postaram się w przyszłości położyć większy nacisk na elementy o których pisałeś :-)


RE: M.Barczyk x ??? - ??? - BangLikeLadesh - 14.09.2015

Naprawde spoko produkcja, a to dopiero demko :) Perkusje bym wymienił i inaczej poukładał, tutaj to brzmi zbyt banalnie "stopa, werbel, hajhet" wierzę, że stać Cie na coś lepszego :D podoba mi sie ten pocięty wokal. Ode mnie props.


RE: M.Barczyk x ??? - ??? - MariQ - 18.09.2015

Bardzo fajny klimat, dobrze buja, barwa syntezatora kozacka, z jego melodią trochę gorzej, ale w końcu on tutaj raczej podbija niż buduje. Mam nadzieję że porządnie rozwiniesz ten kawałek, bo zapowiada się bardzo dobrze.