MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Libra Makowski - Soul surgeon - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Libra Makowski - Soul surgeon (/temat-chill-out-libra-makowski-soul-surgeon)



Libra Makowski - Soul surgeon - libra_makowski - 13.09.2015

Zapraszam do słuchania i komentowania :)




RE: Libra Makowski - Soul surgeon - KamykCHD - 13.09.2015

Bardzo dobry, klimatyczny wstęp, choć mógłbyś zastosować w nim jakiś dłuższy fade-in. Zbyt ciężka stopa w sekcji rytmicznej, werbel w porządku, trochę za głośne haty. W drugiej części podoba Mi się motyw skrzypiec, choć mam wrażenie że mógłbyś bardziej rozbudować ich aranżacje. No i przydałoby się jeszcze takie nagle zakończenie :)
Uwielbiam ten klimat dlatego mam nadzieję że jeszcze nad tym popracujesz. ;)


RE: Libra Makowski - Soul surgeon - chafer - 13.09.2015

Początek bardzo dobry. Podoba mi się wszystko do 1:30 :)
Stopa i werbel mogłyby grać ciszej ale to kwestia smaku. Hihaty są w porządku - mają przyjemną barwę. Tym, co wchodzą od 1:00 dałbym nawet jeszcze dłuższy pogłos.
Fragment od 1:30 - 2:30 wytrącił mnie z klimatu. Nagle wszystko zrobiło się płaskie...
2:30 - bardzo ładny bas. (ps. w 2:53 coś gra nierównego)
Dalsza część poprawna, ale zbyt monotonna.


RE: Libra Makowski - Soul surgeon - Soundmaniaq - 13.09.2015

Początek naprawdę klimatyczny, wydaje mi się że kick ma za długi reverb (chyba że miksujesz kick z subem i on za długo wybrzmiewa), skrzypce przyjemne, rzeczywiście jakbyś to bardziej urozmaicił, potencjał jest duży.


RE: Libra Makowski - Soul surgeon - Abigail Noises - 15.09.2015

A mnie drażni ten kick. Pewnie to było zamierzone ale reverb jest za mocny, brzmi to słabo, całość pływa w tym pogłosie. Nie można skupić się na ukrytym leadzie. Jednak od 2.30 jest dość hipnotyzująco, melodia ładna, fajne dźwięki, gdyby nie to, że znów mam wrażenie, że zbyt dużo instrumentów jest na siebie nałożonych (separacja i panoramowanie). 3/5


RE: Libra Makowski - Soul surgeon - Shabboo Harper - 16.09.2015

Sebastian, dziś zgodzę się z przedmówcami; szczególnie komentarz KamykaCHD jest ogromnie trafny (!). Do 3:32, przy uwzględnieniu powyższych uwag, utwór urzekająco kołysze... ^^ Drzemie w tych nutach "tajemna refleksja", nieśpieszne odkrycie "prawdy" o niewinności, czystości "duszy". To kolejny, tematyczny "emotional" z Twojej kolekcji, który cechuje ooogromny potencjał <takjest>.


RE: Libra Makowski - Soul surgeon - Stiopa - 17.09.2015

Perkusja brzmi jak ze studni, za sprawą reverbów pewnie... tło leci sobie a pera wali, aż niemiło :/
Zabrakło mi jakiś ciepłych brzmień... W mid range całości ,,, Utwór zdaje się być ciężki, i agresywny, jako że to chill spodziewałem się czegoś do pływania, a Twój utwór budzi we mnie niepokój i pobudzenie .... Bass wbija się w głowę...
Zdecydowanie za bardzo wystaje...
Klimat jest, ale nie na chill...
Pozdrawiam


RE: Libra Makowski - Soul surgeon - libra_makowski - 25.09.2015

Dziękuję serdecznie wszystkim za przedstawione sugestie. Pracuję obecnie nad nową wersją. Jak tylko uda mi się ja ukończyć to z chęcią ponownie poddam ją waszej ocenie.


RE: Libra Makowski - Soul surgeon - KamykCHD - 26.09.2015

(16.09.2015, 22:18)Shabboo Harper napisał(a): (...) komentarz KamykaCHD (...)

...po prostu Kamyk. ;)