MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL Pedzik - Mission_v2 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL Pedzik - Mission_v2 (/temat-classical-pedzik-mission-v2)



Pedzik - Mission_v2 - proph3t88 - 14.09.2015

Kolejne wypociny na "spidzie". Coś mnie natchnęło. Wiem, że nie do końca technicznie jest ok... ale warto myślę, że dobrego początki :)

Zapraszam do odsłuchu :)




RE: Pedzik - Mission_v2 - chafer - 15.09.2015

Jest potencjał ;) Może inaczej... wszystko zależy od tego, co chciałeś osiągnąć. W tej chwili utwór pasuje mi jako podkład ("loading screen") do kolejnej misji w jakiejś grze typu Commandos. I w tej roli, po poprawkach technicznych, będzie sprawował się idealnie.
Jeżeli jednak miał to być samodzielny utwór to brakuje mi wyraźniejszego motywu przewodniego. Np. po 1:14 oczekiwałbym wiolonczeli i wyraźnych bębnów i poszedłbym w stronę potęgowania napięcia. Więc... co chciałeś osiągnąć? :)


RE: Pedzik - Mission_v2 - proph3t88 - 15.09.2015

(15.09.2015, 8:12)chafer napisał(a): Jest potencjał ;) Może inaczej... wszystko zależy od tego, co chciałeś osiągnąć. W tej chwili utwór pasuje mi jako podkład ("loading screen") do kolejnej misji w jakiejś grze typu Commandos. I w tej roli, po poprawkach technicznych, będzie sprawował się idealnie.
Jeżeli jednak miał to być samodzielny utwór to brakuje mi wyraźniejszego motywu przewodniego. Np. po 1:14 oczekiwałbym wiolonczeli i wyraźnych bębnów i poszedłbym w stronę potęgowania napięcia. Więc... co chciałeś osiągnąć? :)
A no nie wiem w zasadzie... Na tą chwilę to był spontan, kolejny projekt dorwany i odnaleziony na dysku ze "staroci" :) Coś się pomyśli :)


RE: Pedzik - Mission_v2 - Abigail Noises - 15.09.2015

Takie spontany są fajne - całkiem dobrze to wyszło, ale miks technicznie słaby, nie ma góry i całość lekko przymulona. Klawisze (2.08), budują klimat i jest materiał aby to dalej pociągnąć.


RE: Pedzik - Mission_v2 - HybridRaven - 15.09.2015

Kawałek potencjał ma i zgodzę sie z przedmówcami, ze dobrze by bylo aby byl motyw przewodni. Wyeksponowac brassy ktore lekko gdzies tam pogrywaja. Na bebny daj wiecej dolu i podglosnij aby bylo je slychac albo daj jakies inne z mocnym cinematycznym brzmieniem. Melodia na pianinku prosi sie aby ja kontynuowac, mozesz nawet z niej zrobic motyw przewodni.

jest o co "walczyc" ;)


RE: Pedzik - Mission_v2 - Shabboo Harper - 16.09.2015

Adam, pięknie wyrażasz się w emocjonalnych/filmowych tematach. Utwór cechuje oryginalny kolaż dźwięków gdzieś (elektroniczny) synth o "gwieździstej" barwie; gdzieś niebosiężne (symfoniczne) smyczki i w końcu piano (2:09) "nieśmiało" pobrzmiewa w swej lirycznej nucie. Rzeczywiście motyw przewodni uczyni z Twego tematu "perełkę". Trzymam kciuki ;).


RE: Pedzik - Mission_v2 - Soundmaniaq - 18.09.2015

chafer ze skojarzeniem trafił w 10-tkę, mi się to kojarzy jeszcze z serią gier Tom Clancy Rainbow Six, brzmi jak przed finalnym miksem, do podłubania jeszcze.


RE: Pedzik - Mission_v2 - abyssMB - 19.09.2015

Widzę, że niepcierpliwek z Ciebie i wrzucasz niedokończone / tak samo ja robię :) / , no fajne to jest na poczatek , ale co dalej ?


RE: Pedzik - Mission_v2 - lovetrance01 - 21.09.2015

Całkiem dobry utwór, choć miejscami wybrakowany. Przydałaby się trochę bogatsza aranżacja. Ale muszę przyznać, że klimat jest przedni.


RE: Pedzik - Mission_v2 - grom2015 - 12.10.2015

Pewnie tu nic nowego nie dodam, ale jako motyw przy ładowaniu gry, czy w menu, pasuje idealnie, jakby to miało być coś samodzielnego, to pasowałoby coś dodać, więcej energii.