MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me (/temat-drum-bass-wasp-feat-shabboo-harper-lied-to-me)

Strony: 1 2


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - Soundmaniaq - 23.09.2015

Shabboo Wasp to stary collabiarz ;), a gdy usłyszałem Twoje "Lady" przypuszczałem że Waspowi zaświeciła się dioda w głowie <hehe>


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - FellaBeat - 23.09.2015

Świetny wokal, taki mroczno-podniecający :P


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - Shabboo Harper - 24.09.2015

Soundmaniaq:

Cytat:Shabboo Wasp to stary collabiarz Oczko, a gdy usłyszałem Twoje "Lady" przypuszczałem że Waspowi zaświeciła się dioda w głowie

Wszystko jasne. ^^ Jesteś jak... dobry "wróż", profeta, który w swej wizji przewidział (w sumie przyjemny) collab Wasp'a ze mną. Okey, Soundmaniaq who's next ? ;)

FellaBeat:

Cytat:Świetny wokal, taki mroczno-podniecający

Dziękuję Ci za tak przychylny komentarz. ;) Hmmm, treść utworu jest smutna, refleksyjna...


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - Audionectic - 14.10.2015

Masakra nuta.Swietne wykonanie.Jak dla mnie wokal faktycznie nie wyrażny za bardzo i tak jakby prezencji minimalnie za dużo.Muzyka coś pieknego.Wszystkie te harmonie ze sobą robią swietną robote.Gitara,leady i wogóle jestem pod wrażeniem.Perkusja miodzio i bas stylowo,w klimacie.Ten flecik cos w klimacie Paula Hardcastle z dawnych lat mnie pozamiatał.Kocham ten numer
Ps.
Czy ten flecik to jakas popularna wtyczka? Mozna wiedziec?
5/5


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - Burning Car - 15.10.2015

Świetny kawałek. Fajna gitara, piano itd. Nie mam kompletnie zastrzeżeń. No możne odrobinę za dużo góry na wokalu ale to tak naprawdę nie mam znaczenia i nie psuje efektu całości


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - Shabboo Harper - 21.10.2015

Audionectic:

Cytat:Masakra nuta. Swietne wykonanie......Kocham ten numer.

Serdecznie dziękuję Ci w imieniu Wasp'a (Eternal Sunset), jak również swoim. Taki komentarz ogromnie cieszy... :)

BurningCar:

Cytat:Świetny kawałek...

Dziękuję za poświęcony czas i ciepłe przyjęcie utworu... ^^


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - Kedphuke - 8.11.2015

No tego to można posłuchać.Gratulacje.


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - chafer - 12.11.2015

Świetny kawałek. Na początku miałem mieszane uczucia - Twój głos kojarzy mi się z mrokiem (uwielbiam Sanctuary) i nijak mi nie pasował do radosnej melodyjki :) Ale kilkukrotnie przesłuchałem całość i - jest rewelacyjnie. Brakuje mi jakiegoś spowolnienia, a i czasami jest za dużo pogłosu na wokalu, ale to drobne uwagi. Profesjonalna robota.
Gratulacje dla Waspa. Gratulacje dla Shabboo Harper.


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - MUZYK.72 - 13.11.2015

Co tu dużo mówić. Kawałek jest MEGA!!! :D Bardzo fajnie brzmi i wpada w ucho :)


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - Shabboo Harper - 16.11.2015

Kedphuke

Cytat:No tego to można posłuchać.Gratulacje.

Ponownie dziękuję w imieniu Wasp'a, jak i swoim... <dziekuje>

Chafer

Cytat:Świetny kawałek. Na początku miałem mieszane uczucia - Twój głos kojarzy mi się z mrokiem (uwielbiam Sanctuary) i nijak mi nie pasował do radosnej melodyjki Smile Ale kilkukrotnie przesłuchałem całość i - jest rewelacyjnie.

Sławku, serdecznie dziękuję Ci, jak zawsze, za dociekliwość... ^^
Mój wokal? Hmmm... każdy kojarzy go odmiennie. Faktycznie, zawsze dążę do tego by barwa/intensywność mego głosu identyfikowała się z melodią i przede wszystkim z tekstem. Jeśli komuś podoba się to, wtedy satysfakcja z produkcji jest pełniejsza...

MUZYK.72

Cytat:Co tu dużo mówić. Kawałek jest MEGA!!!

Ogromnie się cieszę z tak przychylnego komentarza. Dziękuję Ci... :)


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - KamykCHD - 16.11.2015

Powrót do przeszłości. Za każdym razem gdy ktoś wypowiada się na temat tego utworu, stwarza Mi to okazję by zapoznać się z opiniami innych twórców... oraz wysłuchać go po raz kolejny :D Prawda jest taka, że jeszcze ani razu Mi się nie znudził ;) Pozdrawiam :)


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - Pieseq - 20.11.2015

Fajny liquidowy track :). Wokale na duży plus !


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - MUZYK.72 - 21.11.2015

Wycieczka w nieznane. Wokal intryguje. Nie mój klimat ale słucha się przyjemnie ;)
Pozdrawiam :D


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - Shabboo Harper - 22.12.2015

KamykCHD:

Cytat:...."Prawda jest taka, że jeszcze ani razu Mi się nie znudził Oczko Pozdrawiam" Smile

Ochhh Bartku, dziękuję za tak ciepły komentarz. Również pozdrawiam Ciebie... :)

Pieseq:
Cytat:"Fajny liquidowy track Smile. Wokale na duży plus!"

Pieseq, dziękuję za czas poświęcony tej produkcji. Ogromnie cieszę się z Twoich wrażeń odnośnie utworu. ^^

MUZYK.72:
Cytat:"Wycieczka w nieznane. Wokal intryguje. Nie mój klimat ale słucha się przyjemnie Oczko"

Muzyku, dziękuję Ci za przychylność i choć (krótkie) "wkroczenie" w świat "Lied to Me". ;)


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - Ypsilon - 3.02.2016

Rewelacja, dla mnie to poziom wysoki. Chill cudny a wokal wspaniale rozpływa się w muzie. No i tekst smutny a za razem piękny.


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - Ixipe - 3.02.2016

Świetne :) nic więcej nie napiszę bo wszystko zostało napisane..


RE: Wasp feat. Shabboo Harper - Lied to Me - Shabboo Harper - 5.02.2016

Ypsilon:

Cytat:"Rewelacja, dla mnie to poziom wysoki. Chill cudny a wokal wspaniale rozpływa się w muzie. No i tekst smutny a za razem piękny."

Ypsilon, dziękuję za tak przychylny komentarz. Cieszę się, że podoba Ci się mój tekst... ^^

Ixipe:

Cytat:"Świetne".

Mateuszu, szczerze dziękuję Ci w imieniu swoim i Wasp'a. :)