MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. D'ego - Aurora - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. D'ego - Aurora (/temat-progressive-d-ego-aurora)



D'ego - Aurora - Dego - 19.09.2015

Chciałbym przedstawić swoją najświeższą produkcję w Progressive, pod zupełnie nowym szyldem, a mianowicie D'ego.
Zapraszam do odsłuchu.





RE: D'ego - Aurora - nullname - 19.09.2015

aranżacja na poziomie. Fxy bardzo dobrze przemyślane.

Tylko mam kilka uwag... Wysokie czasem wbijają się w uszy i nie mogę o nich zapomnieć. Po prostu za dużo ich. Jakiegoś multibanda wstaw i niech reguluje pasmo w wyższych sferach.

No i trochę panoramy mi brakuje. Jest w miarę szeroko, ale jakoś tak zbyt jednostajne to.

Oczywiście... 2 godziny temu się witałeś.. Miło nam, tylko takie wypisywanie na siłę nic innym nie daje. Zgaduje, że wszystko robiłeś żeby wstawić ten kawałek. Dodam, że to forum jest skierowane do 'chcących się czegoś nauczyć'. Więc miej to też na uwadze i nie odchodź po otrzymaniu jakiś opinii :)


RE: D'ego - Aurora - Dego - 19.09.2015

(19.09.2015, 17:28)nullname napisał(a): aranżacja na poziomie. Fxy bardzo dobrze przemyślane.

Tylko mam kilka uwag... Wysokie czasem wbijają się w uszy i nie mogę o nich zapomnieć. Po prostu za dużo ich. Jakiegoś multibanda wstaw i niech reguluje pasmo w wyższych sferach.

No i trochę panoramy mi brakuje. Jest w miarę szeroko, ale jakoś tak zbyt jednostajne to.

Dziękuję za opinie. Tak na szybko chciałbym dodać, że wszystkie anomalie w miksie to efekt pracy na słuchawkach, niestety. Postaram się wprowadzić sensowne zmiany. :)

(19.09.2015, 17:28)nullname napisał(a): Oczywiście... 2 godziny temu się witałeś.. Miło nam, tylko takie wypisywanie na siłę nic innym nie daje. Zgaduje, że wszystko robiłeś żeby wstawić ten kawałek. Dodam, że to forum jest skierowane do 'chcących się czegoś nauczyć'. Więc miej to też na uwadze i nie odchodź po otrzymaniu jakiś opinii :)

Nic bardziej mylnego. Owszem zależało mi by mój utwór trafił tu jak najszybciej, głównie z uwagi na wysoki poziom merytoryczny forum, ale nie zrobiłem tego kosztem innych producentów. Każda moja ocena jest jak najbardziej subiektywna, poprzedzona oczywiście odsłuchem (często nie jednym). Mimo to, jeśli moja opinia była dla kogoś z Was nieobiektywna to z góry przepraszam. Jeśli chodzi o "ucieczkę" z forum, to jak już wspomniałem wyżej - poziom merytoryczny i doświadczenie forumowiczów skłania mnie ku osiedleniu się w społeczności mp. Pozdrawiam.


RE: D'ego - Aurora - Revnotes - 19.09.2015

Uwielbiam taki styl, więc na pewno wpłynęło to dodatnio na moją ogólną opinię. Trudno mi o obiektywizm w takim przypadku, niedociągnięcia techniczne przestają kuć w uszy. Dobrze znów usłyszeć klasyczną kompozycję progressive house, przyjemnie rozwijający się beat prowadzący prosto do klimatycznego breakdown'u, po czym powraca ze wszystkimi możliwymi fajerwerkami. Lubię takie konstrukcje. Nie mam nic przeciwko ewolucji i nowoczesności, co słychać w moich produkcjach, ale sentyment pozostał.

Zrobiłeś na mnie wrażenie aranżacją, niby kilka przeplatających się dźwięków, a track zupełnie nie nudzi i utrzymuje progresję. Oj daleko mi do takiego flow. Bardzo mi się podoba praca fxów, występują gęsto, ale nie w nadmiarze i świetnie rozpędzają utwór. Do tego bardzo przyjemny motyw wzbogacony o tak potężny bass, bardzo mi się podoba takie połączenie. Jednocześnie mnie relaksuje, ale też pobudza kończynę.

Jeżeli coś miałbym zmieniać, to wziąłbym się za perkusję. Twoja jest puszysta, zaokrąglona z dużą ilością góry. Spróbowałbym czegoś innego, bardziej wyraźne, nowoczesne sample. Myślę, że byłoby to ciekawe odświeżenie, jak na panujące treny. Tym bardziej, że snare jest dosyć duży, więc można by do niego równać resztę, jeśli domyślasz się, co mam na myśli.

Twoja pierwsza publikacja na forum, a już zyskałeś swojego pierwszego follower'a na SoundCloud'zie. Tak trzymaj, a na pewno zyskasz sobie grono wiernych słuchaczy. Nie pamiętam kiedy po raz ostatni oceniłem forumową wstawkę na piąteczkę, więc uważam, że masz pełne prawo chodzić z podniesioną głową.


RE: D'ego - Aurora - Dego - 19.09.2015

(19.09.2015, 19:12)Revnotes napisał(a): Uwielbiam taki styl, więc na pewno wpłynęło to dodatnio na moją ogólną opinię. Trudno mi o obiektywizm w takim przypadku, niedociągnięcia techniczne przestają kuć w uszy. Dobrze znów usłyszeć klasyczną kompozycję progressive house, przyjemnie rozwijający się beat prowadzący prosto do klimatycznego breakdown'u, po czym powraca ze wszystkimi możliwymi fajerwerkami. Lubię takie konstrukcje. Nie mam nic przeciwko ewolucji i nowoczesności, co słychać w moich produkcjach, ale sentyment pozostał.

Zrobiłeś na mnie wrażenie aranżacją, niby kilka przeplatających się dźwięków, a track zupełnie nie nudzi i utrzymuje progresję. Oj daleko mi do takiego flow. Bardzo mi się podoba praca fxów, występują gęsto, ale nie w nadmiarze i świetnie rozpędzają utwór. Do tego bardzo przyjemny motyw wzbogacony o tak potężny bass, bardzo mi się podoba takie połączenie. Jednocześnie mnie relaksuje, ale też pobudza kończynę.

Jeżeli coś miałbym zmieniać, to wziąłbym się za perkusję. Twoja jest puszysta, zaokrąglona z dużą ilością góry. Spróbowałbym czegoś innego, bardziej wyraźne, nowoczesne sample. Myślę, że byłoby to ciekawe odświeżenie, jak na panujące treny. Tym bardziej, że snare jest dosyć duży, więc można by do niego równać resztę, jeśli domyślasz się, co mam na myśli.

Twoja pierwsza publikacja na forum, a już zyskałeś swojego pierwszego follower'a na SoundCloud'zie. Tak trzymaj, a na pewno zyskasz sobie grono wiernych słuchaczy. Nie pamiętam kiedy po raz ostatni oceniłem forumową wstawkę na piąteczkę, więc uważam, że masz pełne prawo chodzić z podniesioną głową.

Cóż mogę powiedzieć... Dziękuję za opinie i wierzę, że z czasem będzie lepiej. Odnalazłem się w Progu i tutaj pozostanę, już niebawem zaskoczę kolejną propozycją. Pozdrawiam!


RE: D'ego - Aurora - Shabboo Harper - 19.09.2015

Jest świetnie, zmyślnie w aranżu intensywnych nut; Bass piękny, głęboki, "mięsisty". Chwytliwy flow o lekkim Funky kolorycie; fx'y (tak jak lubię) wyrafinowanie "wplecione". Jedynie powtarzalny motyw w końcu nuży, lecz niemalże kunsztowny miks refunduję tenże "minusik". Damian, witaj w gronie MP. :)