MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL STUDIO FL Studio: Wyskakujący błąd podczas próby włączenia daw'u - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: FL STUDIO FL Studio: Wyskakujący błąd podczas próby włączenia daw'u (/temat-fl-studio-fl-studio-wyskakujacy-blad-podczas-proby-wlaczenia-daw-u)



FL Studio: Wyskakujący błąd podczas próby włączenia daw'u - Namasti - 21.09.2015

Witam, zaczołem borykać się z problemem włączenia fl studio. Otuż gdy chcem go włączyć wyskakuję mi komunikat o błędzie: "Access violation at adress 00000000. Read of adress 00000000". Naprawde nie wiem o co w tym chodzi a nie chciałbym reinstalować fl ponieważ powtórne wrzucanie sampli które ważą kilkanaście giga zajeło by mi pół dnia, proszę o pomoc.
Teraz to wgl parodia bo na pulpicie skrót do fl'a zmienił się na czystą białą kartkę ścieżka do niego to c/program files/ image line a tu dupa nie ma folderu image line łaaadnie

Chodzi o otwarcie dawu programu samego fl'a mam windows 8 a daw w wersji 10
[quote='piral' pid='96892' dateline='1442841690']
Jeżeli masz Windows 10 to zalecam upgrade FL'a do najnowszej wersji. Piszesz o tym, że masz tą samą wersję 2 lata, ale nie napisałeś jaką masz wersję ani jaki system operacyjny. Nie wspomnę już o tym, że nie wiadomo czy chodzi o otwarcie projektu czy o otwarcie samej aplikacji.

Napisałem przy włączeniu Fl studio <buahahaha>


RE: Wyskakujący błąd podczas próby włączenia daw'u - Zirds - 21.09.2015

Napisz w języku polskim bo nie rozumiem.


RE: Wyskakujący błąd podczas próby włączenia daw'u - Namasti - 21.09.2015

Problem czytania ze zrozumieniem ? Nie mogę włączyć fl'a bo wyskakuje mi powyższy błąd pytanie co to za błąd i jak go usunąć żeby znów było można włączyć fl.


RE: Wyskakujący błąd podczas próby włączenia daw'u - Maciek - 21.09.2015

Kupić legalną wersję


RE: Wyskakujący błąd podczas próby włączenia daw'u - qnebra - 21.09.2015

Jakiś konflikt pomiędzy uruchomionymi programami, FL Studio próbuje uzyskać dostęp do zasobów systemowych, których używa inny program, a system pokazuje ci błąd. Co ty masz tam poinstalowane?


RE: Wyskakujący błąd podczas próby włączenia daw'u - Namasti - 21.09.2015

Wcześniej przez prawie 2 lata używałem też tą wersję nie było problemu później zainstalowałem na lapie na 8 podziałał parę miechów, z całym szacunkiem wątpie że błąd pojawił się przez to że to pirat.

Co mam poinstalowane tzn jakieś przybliżone programy czy jak mam to rozumieć?


RE: Wyskakujący błąd podczas próby włączenia daw'u - qnebra - 21.09.2015

FL i jakiś drugi, nieznany mi program (nie wiem co masz na komputerze) są w konflikcie. Może spróbuj sprawdzić, co się będzie działo na nowym koncie użytkownika, lub też wywal wszystko z autostartu i sprawdź, czy FL się odpali.

Nie mam pojęcia jaka jest przyczyna tego problemu, a tu teraz pisze się na ślepo.


RE: Wyskakujący błąd podczas próby włączenia daw'u - Shizzlematic - 21.09.2015

Może to być też jakaś świeżo zainstalowana wtyczka.

Nie bardzo rozumiem co mają sample do reinstalacji dawa. Przecież podajesz tylko ścieżkę do nich i nic nie musisz wrzucać ;P


RE: Wyskakujący błąd podczas próby włączenia daw'u - Namasti - 21.09.2015

Bo mam sample w folderze z dawem nie usunie mi ich przy okazji ?


RE: Wyskakujący błąd podczas próby włączenia daw'u - piral - 21.09.2015

Jeżeli masz Windows 10 to zalecam upgrade FL'a do najnowszej wersji. Piszesz o tym, że masz tą samą wersję 2 lata, ale nie napisałeś jaką masz wersję ani jaki system operacyjny. Nie wspomnę już o tym, że nie wiadomo czy chodzi o otwarcie projektu czy o otwarcie samej aplikacji.

Cytat:Problem czytania ze zrozumieniem ?
I nie wiem też co ma czytanie ze zrozumieniem do twoich rażących błędów.

/edit:
Cytat:Bo mam sample w folderze z dawem nie usunie mi ich przy okazji ?
Możesz je przesunąć do innego folderu i po reinstalacji dopisać ścieżkę do sampli w browserze.