MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Zoyo - Soul (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Zoyo - Soul (Original Mix) (/temat-progressive-zoyo-soul-original-mix)



Zoyo - Soul (Original Mix) - Crazy Noise - 21.09.2015

Cześć i czołem :)
Czas na małą zapowiedź mojego nowego tracka. Premiera będzie 5 Października, utwór będzie dostępny na Beatport, iTunes etc. Kawałek ten zrobiłem jakieś 2,5 roku temu i w lutym tego roku otrzymałem odpowiedź od Sosei więc musiałem dokonać kilku zmian jeśli chodzi o mix ponieważ mogły być małe kłopoty z masteringiem.
Wszystko trochę wydłużyło się w czasie, ale myślę, że było warto czekać. Czekam na Wasze opinie. Pozdro! :)




RE: ZOYO - Soul (Original Mix) - Dego - 21.09.2015

Choć Progressive House w tej formie już mi się delikatnie mówiąc znudził, to mimo wszystko masz ode mnie wielkie wyrazy uznania. Głównie za sprawą czysto i tłusto brzmiącego miksu oraz wpadającego w ucho break'a. Jeśli już o break'u mowa to brakuje mi wokalu, który w mojej ocenie byłby kwintesencją dla całości. No cóż, pozostaje czekać na premierę. Pozdrawiam!


RE: ZOYO - Soul (Original Mix) - nullname - 21.09.2015

@UP to typowe electro, choć break taki... jakby zapowiadał progresiva, no cóż. W sumie fajne połaczenie.

Ok, a wiec się rozpisuje.

Break - choć typowo progresywny to sam dokładnie nie wiem jakby drop wyglądał. Panorama jest, moc jest, melodia dobra także jest - wpada w ucho.

DROP - na łatwiznę! I to Ci wyszło w 100% Podoba mi się ogromnie, bo jest moc... i 'oefektowanie' - tyle że jak @down pisze - suba trochę mało.

Buildup - no - szczerze ten snare to jest światowy! Ale jednak ten fx, co tak w górę leci... jest za głośno. Nie wiem co zarzucić... Ostatnio same produkcje w moim guście od Ciebie lecą :D

Ogółem produkcja bardzo udana... Ostatnio wątpię żebym cokolwiek ja tutaj pokazywał, bo boję się że zniszczę cały ten aktualny poziom na jakim jest ten dział... Ostatnio same profesjonalne produkcje lecą. No nic. gratuluję 'szybkiej odpowiedzi od labelu' i release'a :)


RE: ZOYO - Soul (Original Mix) - Revnotes - 21.09.2015

Całkiem udany elektryk z progresywnym breakiem, co mi się dodatkowo spodobało. Przez chwilę już nawet pomyślałem, że może to będzie coś w stylu dawnego Portera Robinsona. Myślę, że drop zabrzmiał by jeszcze bardziej soczyście, gdybyś dorzucił trochę więcej suba. Chociażby mocniejszą stopę, ale tak też wyszło całkiem nieźle.

Gratuluję releasu, dokładnie wiem, jak szybko można podnosić swoją wiedzę czy umiejętności, więc taki powrót do projektu z przed paru lat, to czasem praca od podstaw.


RE: ZOYO - Soul (Original Mix) - Shabboo Harper - 25.09.2015

Zoyo/Crazy Noise, gratuluję (kolejnego) release'u ;). Nie jest istotne to, iż tego typu gatunek, zdecydowanie, nie jest moim faworytem; jednakże ilekroć wkraczam w świat Twoich brzmień (wyrafinowanych, swoistych) jednego, właściwie zawsze, jestem pewna: jakości. Jest veeery okey. <thumbup>


RE: ZOYO - Soul (Original Mix) - MatrixB - 26.09.2015

Witam.
Bardzo podoba mi się drop, chwytliwy i energiczny :) Czekam na full wersję, ponieważ chciałbym puścić ten track w kilku swoich setach :)
Pozdrawiam


RE: ZOYO - Soul (Original Mix) - Szpila - 26.09.2015

Cześć, kurde super utwór, nie dziwię się, że będzie wydany czego Ci bardzo gratuluję :) jedna rzecz, która mogłaby grać lepiej to kick, nie wiem czy masz kick Aviciiego "Master Kick". Jeśli nie to napisz do mnie to się nim podzielę. Nie wiem czy to też by nie zniszczyło energii dropa, ale używając tego kicka najlepiej załadować na mastera Classic Master Limiter by Kjaerhus Audio, który jest za darmo, ustawić na 0 a kicka na max vol., może dzięki temu drop będzie jeszcze mocniejszy :)

Gratuluję doboru dźwięków i całej aranżacji, ja zawsze mam z tym problem...

Życzę dalszych sukcesów!


RE: ZOYO - Soul (Original Mix) - Crazy Noise - 28.09.2015

(26.09.2015, 21:31)Szpila napisał(a): Cześć, kurde super utwór, nie dziwię się, że będzie wydany czego Ci bardzo gratuluję :) jedna rzecz, która mogłaby grać lepiej to kick, nie wiem czy masz kick Aviciiego "Master Kick". Jeśli nie to napisz do mnie to się nim podzielę. Nie wiem czy to też by nie zniszczyło energii dropa, ale używając tego kicka najlepiej załadować na mastera Classic Master Limiter by Kjaerhus Audio, który jest za darmo, ustawić na 0 a kicka na max vol., może dzięki temu drop będzie jeszcze mocniejszy :)

Gratuluję doboru dźwięków i całej aranżacji, ja zawsze mam z tym problem...

Życzę dalszych sukcesów!

Nie, nie posiadam kick'a o którym piszesz. Z resztą kick będzie brzmiał inaczej w każdym utworze więc wg. mnie ten mógłby (ale nie musi) brzmieć słabo. Fakt w tym kawałku po masteringu brakuje trochę dołu, ale label się postarał i wyratował kilka niedopracowanych momentów. Wiem przynajmniej czego brakuje i będę staram się to poprawiać w kolejnych produkcjach (których szykuje się sporo) :)

PS.
Dzięki Wszystkim za opinie. Takie komentarze dają mega kopa do dalszej pracy!
Pozdrawiam i życzę każdemu tutaj wielu sukcesów :)