MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL STUDIO FL Studio: Nexus nie ładuje expansionów! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: FL STUDIO FL Studio: Nexus nie ładuje expansionów! (/temat-fl-studio-fl-studio-nexus-nie-laduje-expansionow)



FL Studio: Nexus nie ładuje expansionów! - Skailer213 - 22.09.2015

Witam. Pobrałem "darmową" wersje nexusa jednak nie mogę załadować żadnych dodatkowych expansionów. Postępuję według tego poradnika: https://www.youtube.com/watch?v=wxvOqqhsqyE
jednak wszystko na marne. Nie wiem już co robić. użeram się z tym od dobrych 3 dni. proszę was o porady. pobrałem parę "trap expansionów" jednak Żadna paczka nie działała. dla przykładu: http://soundpacks.com/free-presets/wrecks-nexus-trap-expansions/

ps. folder nexus content znajduje się u mnie w fl studio 10>plugins>vst, tak jak sam w sobie nexus.dll, tam jak radzili umieścić czyli folder gdzie dll


RE: Nexus nie ładuje expansionów! - ProCkers - 22.09.2015

Do nowszych expansionów trzeba mieć wersję Nexusa bodajże 2.3 (nie pamiętam już dokładnie), która jest nie scrackowana. Pozostają jedynie te pierwsze expy, żadne inne nie zadziałają.

A co do expansionów nie pochodzących od ReFx, to tu już jest loteria. Raz zadziałają, raz nie.

EDIT:

Ten expansion z linka co podałeś, mi zadziałał. Wrzuciłem go według tutoriala z filmiku, jedyne co to zmieniłem nazwę na krótszą.

EDIT2:
Ten folder co podałeś, to na pewno jest folder gdzie instalujesz WSZYSTKIE vst? Bo FL domyślnie robi oddzielny folder, zwykle na dysku C>Program Files i jak nic nie zmienisz, to tam instaluje wtyczki.
Jeśli tak, to sprawdź czy na pewno go wrzucasz do podfolderu Presets. I twój exp również nie jest w jakichś podfolderach. Bo jak wypakujesz prosto z archiwum do Nexus content, to on pod sobą ma jeszcze podfolder i może go nie wyłapywać :P


RE: Nexus nie ładuje expansionów! - Skailer213 - 22.09.2015

tzn no kurw. instaluje roznie. najczesciej w program files>steinberg>vst plugins i tam tez zainstalowalem nexus.dll ale przenioslem do program files>fl studio 10>plugins>vst dll tak wiec i tam umiescilem Nexus content. tak, wiem, że w Nexus content jest jeszcze folder Presets. robie dokladnie jak na filmiku..


RE: Nexus nie ładuje expansionów! - Zirds - 22.09.2015

Nie pomagamy przy instalowaniu pirackiego oprogramowania. Kup oryginał albo zmień forum.


RE: Nexus nie ładuje expansionów! - ProCkers - 22.09.2015

Z tego co wiem, nie wolno promować piractwa, ani wrzucać pirackiego softu na forum(te expansiony z linka nie są pirackie). Nie zabrania się im pomagać :)
Gdyby tak było, to dział pomocy już dawno byłby zlikwidowany :)


RE: Nexus nie ładuje expansionów! - Skailer213 - 22.09.2015

Zirds, ale ja pobrałem "darmową" wersje nexusa. ProCkers podał mocny argument na moją korzyść :D Więc Błagam was o pomoc bo kurwica mnie trafia...


RE: Nexus nie ładuje expansionów! - HybridRaven - 22.09.2015

(22.09.2015, 12:54)Skailer213 napisał(a): Zirds, ale ja pobrałem "darmową" wersje nexusa. ProCkers podał mocny argument na moją korzyść :D Więc Błagam was o pomoc bo kurwica mnie trafia...

Darmowa w "" mówi samo za siebie, a dwa nawet nie wiem czy refx wypuscilo demo nexus'a.... no i ten język....


RE: Nexus nie ładuje expansionów! - Skailer213 - 22.09.2015

(22.09.2015, 14:10)HybridRaven napisał(a):
(22.09.2015, 12:54)Skailer213 napisał(a): Zirds, ale ja pobrałem "darmową" wersje nexusa. ProCkers podał mocny argument na moją korzyść :D Więc Błagam was o pomoc bo kurwica mnie trafia...

Darmowa w "" mówi samo za siebie, a dwa nawet nie wiem czy refx wypuscilo demo nexus'a.... no i ten język....

... przeciez wszyscy wiemy co mam na mysli mowiac darmowa, ale to, ze tego nie kupilem to nie powod by od razu mnie karcic i nie sprobowac pomoc gdy uzeram sie z tym od dluzszego czasu i prosze was uprzejmie o pomoc. tak, nazywam rzeczy po imieniu. tak, trafia mnie Kurwica, jestem ciekaw co trafiałoby ciebie gdybys o 4 dni walczyl z 1 durnym programem, ktory mimo wszystko bardzo chcesz by ci dzialal.


RE: Nexus nie ładuje expansionów! - HybridRaven - 22.09.2015

(22.09.2015, 14:25)Skailer213 napisał(a): [...] przeciez wszyscy wiemy co mam na mysli mowiac darmowa, ale to, ze tego nie kupilem to nie powod by od razu mnie karcic [..]


(22.09.2015, 7:33)Zirds napisał(a): Nie pomagamy przy instalowaniu pirackiego oprogramowania. Kup oryginał albo zmień forum.

Tyle w temacie

(22.09.2015, 14:25)Skailer213 napisał(a): [...] tak, nazywam rzeczy po imieniu. tak, trafia mnie Kurwica, jestem ciekaw co trafiałoby ciebie gdybys o 4 dni walczyl z 1 durnym programem, ktory mimo wszystko bardzo chcesz by ci dzialal.

Zawsze staram sie dojsc wlasnymi krokami do rozwiazania problemu aby widziec na przyszlosc jak postepowac. Nie dzis to jutro. Ale napewno nie wchodze na forum i nie wale "kurwami" bo mi presety w nexusie nie dzialaja.

Post ProCkers'a moze byc rozwiazaniem problemu. Skoro Jemu zadzialalo to znaczy ze Ty cos popier....iles.