MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP M.Barczyk - BEFORE ANYONE KNOWS (INTRO) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP M.Barczyk - BEFORE ANYONE KNOWS (INTRO) (/temat-hip-hop-m-barczyk-before-anyone-knows-intro)



M.Barczyk - BEFORE ANYONE KNOWS (INTRO) - M.Barczyk - 24.09.2015

Intro zapowiadające krótki materiał instrumentalny z mojej strony, na razie powiem tylko tyle,że nastrój tego tejpu nie będzie zbyt wesoły :-) zapraszam do oceny



RE: M.Barczyk - BEFORE ANYONE KNOWS (INTRO) - seb - 24.09.2015

Pierwsze skojarzenie - Noon.
Jest dobrze, klasycznie, może tylko ta stopa trochę za twarda, za 'sztywna".

Czekam na cały materiał, bo po zapowiedzi słyszę, że warto.


RE: M.Barczyk - BEFORE ANYONE KNOWS (INTRO) - M.Barczyk - 24.09.2015

Dzięki wielkie,skojarzenie z Noonem to oczywiście spory komplement,choć oczywiście nie chodziło mi o kopię 1:1 bo na pewno znalazłoby się tutaj też trochę innych naleciałości :-) Ze stopą miałem dylemat czy zostawić taką bardziej miękką ale w końcu zdecydowałem się dodać trochę prezencji :-) Pozdrawiam i mam nadzieję,że nie zawiodę Twoich oczekiwań :-)


RE: M.Barczyk - BEFORE ANYONE KNOWS (INTRO) - Shabboo Harper - 24.09.2015

Hey Michał, "powiem" krótko: "szykuje się" coś wspaniałego. Pejzaż wykreowanych przez Ciebie dźwięków plus "przemycone" wokale... to wszystko brzmi ogromnie obiecująco. Keep goin' man ;).


RE: M.Barczyk - BEFORE ANYONE KNOWS (INTRO) - KamykCHD - 25.09.2015

Gdyby nie to arpeggio w tle to faktycznie powiedziałbym że jest to produkcja z pod ręki Noon'a.
Tak czy siak, zapowiada się ciekawy materiał... ;)


RE: M.Barczyk - BEFORE ANYONE KNOWS (INTRO) - M.Barczyk - 25.09.2015

Dzięki wielkie :-) Shabboo nie wiem czemu ale wiedziałem,że Ci się spodoba :-) Kamyk, to dobrze,że chociaż jeden element nie jest w Noonowym stylu :D Nie no a tak serio to ten materiał może trochę zalatywać takim klimatem, ale nie będzie on w pełni w oldschoolowej stylistyce więc zobaczymy jak to będzie bo jeszcze dużo do zrobienia :) Pozdrawiam wszystkich, dajecie dużą motywacje


RE: M.Barczyk - BEFORE ANYONE KNOWS (INTRO) - Shabboo Harper - 25.09.2015

Michał,

Cytat:Shabboo nie wiem czemu ale wiedziałem, że Ci się spodoba :-)

Hmmm, bo... w pewnych klimatach "czujemy" podobnie ;).

Cytat:...dajecie dużą motywacje.


Tobie (ode mnie)... zawsze <takjest>.


RE: M.Barczyk - BEFORE ANYONE KNOWS (INTRO) - M.Barczyk - 26.09.2015

Racja Shabboo i jeszcze raz dziękuję za wsparcie :-)


RE: M.Barczyk - BEFORE ANYONE KNOWS (INTRO) - Maciek - 27.09.2015

Generalnie wszystko zależy od charakteru materiału, ale ja bym raczej użył tego instrumentala jako skitu pomiędzy numerami w środku płyty, bo na intro to szczerze mówiąc niezbyt mi pasuje - brak przede wszystkim czegoś, co przygotuje słuchacza na album. Co do konstrukcji, również mi brak "introwego" schematu, gdzie stopniowo budujemy klimat - przede wszystkim za szybko bębny wchodzą i bez żadnych fajerwerków (mam na myśli moment, gdy słychać je pierwszy raz... i nagle na moment milkną).
Cala reszta - poza stopa, której brak kształtu - bardzo fajna. Brzmienia dobrane trafnie tworząc spójną całość. Fajny bas o dobrze brzmiącej melodii oraz te sample wokalowe. Co do porównania z Noonem... Przecież za czysto jest jak na Noona ;)