MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Maciek - Marsz żywych trupów - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Maciek - Marsz żywych trupów (/temat-hip-hop-maciek-marsz-zywych-trupow)



Maciek - Marsz żywych trupów - Maciek - 2.10.2015

Jeden z ostatnich moich numerow.



RE: Maciek - Marsz żywych trupów - Abigail Noises - 3.10.2015

Bit słaby na ''marsz trupów'' ale sam w sobie jest ok. Na szczęście coś się zmienia po 1.30 s. Ta gitarka dodaje klimatu ale to za mało. Trochę zduszone dźwięki, perka za bardzo w tle i brak jej góry i dołu, gra tylko sam środek. Całość pomimo niedomagań dla mnie nie jest zła i nawet mi się podoba - takie trochę senne, leniwe... I ma w sobie coś. 3/5


RE: Maciek - Marsz żywych trupów - Shabboo Harper - 3.10.2015

Maciek, podoba mi się wszystko... Owa powściągliwość w aranżu, w tym przypadku, to jest TO. <takjest>


RE: Maciek - Marsz żywych trupów - Maciek - 3.10.2015

Shaboo jak najbardziej ten lekki aranż jest jak jeden z zombie, których marsz przedstawia mój numer - powolnym krokiem prowadzi to co zostało już tylko z jego ciała. Nie zaskoczy nagłym zwrotem, po prostu brnie do celu i nie wykona nic czego byśmy się nie spodziewali.
Adam - po mojemu chyba za bardzo nie jesteś obeznany z tematem zombie bo większość filmów z ich udziałem właśnie w ten sposób ich przedstawia a jako prosty przykład podam pierwszy tytuł jaki przychodzi mi do głowy - 28 days later... Znajdziesz chwilkę, to zerknij na soundtrack ;)
Co do charakterystyki to nawet na wykresie widać ze stopa mocno bije w okolicach 60Hz, a hihaty 18-19 kHz wiec nie bardzo rozumiem o jaki 'dół' i 'gore' Ci chodzi...
dziękuję za odsłuch


RE: Maciek - Marsz żywych trupów - funkyfella - 6.10.2015

Wczoraj rozkminiłem, żeby sobie obejrzeć (przypomnieć) 28 dni pózniej :) Jak dla mnie, bez zastrzeżeń. Jeśli chodzi o temat, to track go wyczerpuje i pasuje idealnie. Dobra robota :)


RE: Maciek - Marsz żywych trupów - wisnia2a - 31.10.2015

Tytuł czym kierowany? Wrzucę to sobie na słuchawki jak rano do pracy będę zapierdalał. Nastroi mnie to odpowiednio do obcowania z otoczeniem.


RE: Maciek - Marsz żywych trupów - Wasp - 31.10.2015

brzmi oryginalnie, mrocznie
w sam raz na halloween
ale sam nie wiem czy można to podciągnąć nako hip-hop
mi to przypomina soundtrack z resident evil


RE: Maciek - Marsz żywych trupów - mateuszpalucki - 2.11.2015

Bit rewelacyjny, NI Damage? ;) i to by było na tyle.. ponieważ zagłusza resztę, która jest przeciętna, nic się nie dzieje:) Plus za tytuł!


RE: Maciek - Marsz żywych trupów - Maciek - 6.11.2015

Tytuł i w ogóle cały numer inspirowany filmami o zombie - głównie wspomnianym 28 days later ;)
Wasp, ja też już sam nie wiem czy nadal robię hip-hop ;)
Mateusz - nie potwierdzę, nie zaprzeczę jeśli pozwolisz - na bębny mam kilka swoich patentów. Akurat tutaj chciałem je bardzo wyeksponować a resztę puścić w tle... Taka wizja mi w głowie powstała ;)
Dziękuję za sprawdzenie