MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDCORE Tektones - Not OK - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDCORE Tektones - Not OK (/temat-hardcore-tektones-not-ok)



Tektones - Not OK - Adamzzz - 7.10.2015



Jakoś tak w ramach natchnienia skleiwszy następnego hard-techniacza. Niestety tym razem nie mam żadnej ciekawej historii odnośnie produkcji xD Po prostu posklejałem co tam miałem i jakoś to wyszło. Tyle.
Miłego słuchania i jak zwykle zachęcam do wyrażania swoich hejtów.


RE: Tektones - Not OK - OProject - 8.10.2015

Dobre nawet, choc dla mnie rzeczywiście ten wokal jest "not ok" jakos mi nie leży xD
4:04 jakos inaczej bym tutaj wejscie widzial, bo tak nudno wali ten kick dopiero po paru sek zaczyna byc ciekawie :P
6:25 tutaj najbardziej mi sie podoba, moze dla tego ze ten kick brzmi troche jak jakis stary reverse z hardstajli :D
Ogólnie to spoko kawalek, ale dla mnie bez jakis wiekszych rewelacji, no jakos takie hardtechno mi srednio sie podoba, nie wiem xd ale technicznie dobrze.
Chyba ja wole takie bardziej mroczne...
A moze zrobimy taki jakis kawalek hardtechnowy a ja bym dodal do tego jakis kwas? xd moglo byc dobre


RE: Tektones - Not OK - Shabboo Harper - 8.10.2015

Hmmm, generalnie dobrze "kleisz" ;). Dół jest momentami trochę "przymulony", lecz to z pewnością celowy "trick". Adamzzz, w moim skromnym przekonaniu, jest monotonnie, szczególnie bliżej finału i nie w pełni w stylu "Hard", z którym Cię kojarzę . Wokal (nonszalancko barwny) to, według mnie, świetne "dopełnienie" Twej twórczej "zlepki" "Not OK"...


RE: Tektones - Not OK - TanterStyleZ - 9.10.2015

Produkcja lepsza od poprzedniej HT... bardziej dopracowana juz nie ma tego odczucia mnogosci motywow .
Temat moim zdaniem jest całkowicie dopracowany praktycznie.
Wokal wstawkowy na propsie charakternie bardzo a poza tym nie wyskakuje jak filip z konopi i jest tam z 5 sekund oddechu.....
Po wyjsciu z wokalu co Old mówił o tym 4:04 absolutnie brak nudy kilkosekundowy kick napawa ciekawością co bedzie potem i od razu mi sie przypomina Czeski Schranz sety Mario Ranieriego jak również Waldhaus Dj Rush oraz Dj Amok poezja... ;)
Jednocześnie sugerowałbym właśnie takie chwyty drobne wisienki...one dodawają aromatu.
Wszystkie kicki charakterne bardzo i lepsze ciut niz w poprzedniej produkcji bym powiedzial
Intro wejściowe bardzo o środku już mówiłem no i outro wyjściowe...
Daje 5/5 za całkowitą zgodność tematu całkowity brak nudy, różnorodność efektów, niestandardowe przejścia.


RE: Tektones - Not OK - Burning Car - 9.10.2015

Fajne całkiem. Perka gra ciekawie. Chociaż użyłeś takich dźwięków, że na "słuchawkach" które teraz mam - sam nie do końca wiem co jest perkusją a co instrumentem. Chociaż kompletnie nie moje klimaty, ale mnie się podoba


RE: Tektones - Not OK - Knifeman - 12.10.2015

perka znów mistrz, całość mixu lekka pianka, przejścia z jajem ale w traku wieje sandałem niestety

po stokroć nie na ten wokal, a już na pewno nie w takiej wersji w jakiej go tutaj ukazałeś, ten drop 4:03 to poroniony pomysł - mogłeś pominąć ta sekcję, dalej też nie popisałeś się kreatywnością :D

całość ok ale jakoś not ok, na zapchanie strony B w sam raz

3/5


RE: Tektones - Not OK - MUZYK.72 - 13.11.2015

Za dużo wszystkiego. Słabe przejścia.
2.50 zaczyna się nawet ciekawie robić ale wokal nie do tego...