MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA borys kuczkowski - blinded - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA borys kuczkowski - blinded (/temat-electronica-borys-kuczkowski-blinded)



borys kuczkowski - blinded - boryskuczkowski - 12.10.2015

siema, moze komus sie spodoba.


pzdr.


RE: borys kuczkowski - blinded - Shabboo Harper - 12.10.2015

Utwór przepięknie "kroczy" w swym regularnym tempie; niczym moje ukochane "Bolero" Maurice'a Ravel'a... Co prawda forma i koncept melodyczno-rytmiczny jest odmienny, jednakże takowe jest moje skojarzenie. Twój "Blinded" cechuje "wysmakowane" tło (świetnie stworzona przestrzeń); jest finezyjnie, harmonijnie. Tak powściągliwy aranż kreuje głęboki, z upływem czasu, intensywniejszy klimat, który w palecie wymyślnych barw dźwięków brzmi fenomenalnie. "Unoszę się"... ;) Borys, gratuluję.


RE: borys kuczkowski - blinded - aqmoolator - 14.10.2015

Świetnie dobrane barwy. jest ich sporo przecież, ale nie gryzą się i nie przeszkadzają sobie wzajemnie. Kompozycja na pewno nie należy do najłatwiejszych, ale wybroniłeś się moim zdaniem bez większego trudu. Końcówka nieco frywolna ale nadal w klimacie całości. Bardzo ciekawa opowieść :)


RE: borys kuczkowski - blinded - Burning Car - 14.10.2015

Fajna relaksująca muzyka. Głownie ten "cofający się" bas mi przypadł do gustu.


RE: borys kuczkowski - blinded - proph3t88 - 18.10.2015

Bardziej wieje Ambientem niż Electronicą :) fajne hihaty i ich panoramiczne rozmieszczenie ! :) bardzo mi się to podoba :) Cała reszta bardzo poprawna jak na mój gust :)


RE: borys kuczkowski - blinded - boryskuczkowski - 18.10.2015

(18.10.2015, 12:09)proph3t88 napisał(a): Bardziej wieje Ambientem niż Electronicą :) fajne hihaty i ich panoramiczne rozmieszczenie ! :) bardzo mi się to podoba :) Cała reszta bardzo poprawna jak na mój gust :)

wiesz, ta cała zabawa z kategoryzowaniem utworów...<ojtam>... dla mnie łatwiej jest to nazywać po prostu elektroniką, myślę że dużo tutaj jest różnych elementów i ambientowych i dubowych i minimalu etc. itd. Tak czy siak fajnie że się podoba, pozdrawiam Ciebie i wszystkich powyżej i dziękuję za pozytywne komentarze.


RE: borys kuczkowski - blinded - Zirds - 18.10.2015

(18.10.2015, 14:04)boryskuczkowski napisał(a):
(18.10.2015, 12:09)proph3t88 napisał(a): Bardziej wieje Ambientem niż Electronicą :) fajne hihaty i ich panoramiczne rozmieszczenie ! :) bardzo mi się to podoba :) Cała reszta bardzo poprawna jak na mój gust :)

wiesz, ta cała zabawa z kategoryzowaniem utworów...<ojtam>... dla mnie łatwiej jest to nazywać po prostu elektroniką, myślę że dużo tutaj jest różnych elementów i ambientowych i dubowych i minimalu etc. itd. Tak czy siak fajnie że się podoba, pozdrawiam Ciebie i wszystkich powyżej i dziękuję za pozytywne komentarze.

Dla mnie też denerwujące jest obecne szufladkowanie wszystkiego... jak tu zaszufladkować utwór, który w jednym momencie gra glitch-hop, potem dub, ambient, a kończy się progresywnym rockiem? (tak dla przykładu dałem)

Utwór bardzo relaksujący.. ten pływający delay i miękkie barwy instrumentów to odpowiednie słuchowisko na leniwe niedzielne popołudnie.

5/5


RE: borys kuczkowski - blinded - Soundmaniaq - 19.10.2015

Świetny utwór, zatraciłem się w klimacie relaksując się z zamkniętymi oczami, 8 minut umknęło bardzo szybko, po początku miałem pewne obawy, później było tylko lepiej i wciągająco, muzyka tła.


RE: borys kuczkowski - blinded - Abigail Noises - 19.10.2015

Pełen relaks, może też się pokuszę w najbliższym czasie o coś w tym stylu :) Ciekawe dźwięki, fajna panorama piękne tło. Do pełni szczęścia trochę brakuje mi przełamania schematu pod koniec. 4/5


RE: borys kuczkowski - blinded - Lukas1 - 19.10.2015

ładne,podoba mi się tło i końcówka
przypomina mi trochę pantha du prince
na plus :)


RE: borys kuczkowski - blinded - mateuszpalucki - 1.11.2015

Genialne, świetnie dobrane dźwięki, które dobrze ze sobą grają, przy okazji wysłuchałem innych twoich utworów , "The Ending" najbardziej do mnie trafił;)