MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Witajcie producenci ! // W końcu wśród swoich :P - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Przedstaw się (https://musicproducers.pl/forum-przedstaw-sie)
+---- Wątek: Witajcie producenci ! // W końcu wśród swoich :P (/temat-witajcie-producenci-w-ko%C5%84cu-wsrod-swoich-p)



Witajcie producenci ! // W końcu wśród swoich :P - MARIUS_HOOK - 13.10.2015

Witam wszystkich. Postaram się przedstawić zwięźle i na temat. Jak w ksywce jest ujęte mam na imię Mariusz. Produkuję muzykę klubową, głównie trance. Staram się jednak nie szufladkować mojej muzyki w ścisłym gatunku - zwyczajnie nie lubię tego robić gdyż niektóre moje utwory są połączeniem house i trance i ciężko je sklasyfikować odnośnie gatunku.

Parę słów o mnie:

Przygodę z muzyką (kompozycją elektronicznie) zacząłem w wieku około 7 lat (bardzo stare czasy gdyż mam 32 lata) na komputerze Amiga. Używało się wtedy programu "PROTRACKER" czyli 4 ścieżki jednocześnie i ani jednego więcej hehe. Trzeba było programować muzę tak aby wydobyć jak najwięcej esencji na 4 ścieżkach jednocześnie. Zajawkę załapałem od mojego brata starszego ode mnie o 6 lat który w ów czasach mógł się pochwalić 12 miejscem w Polsce jako producent muzyki rave-trance na zjazdach komputerowych. Jako dziecko szybko opanowałem sztukę gry na instrumentach klawiszowych (keyboard). Dopiero w roku 2003 po przerwie w kompozycji poznałem pierwsze programy komputerowe obecnych czasów (FLS, COOL EDIT itp.) i od tego czasu często powracałem do produkcji amatorskich. W między czasie posiadałem swój niewielki klub dyskotekowy w którym byłem Djem - rezydentem. Później zaczęły się sporadycznie grania w różnych klubach - jednak nie często.

Obecnie:

Obecnie spełniam mój plan 10 letni którego założenie zaczęło się 2 lata temu, tuż po ukończeniu 30 roku życia. Ogólnie plan ma na celu wybicie się z grona szaraczków (jakim jestem obecnie) na głębszy komercyjny rynek. Dlaczego akurat 10 lat? Dlatego że producent mający ponad 40 lat jak się do tej pory nie wybił to oznaczać będzie że jego talent i muzyka nadaje się na smar do czołgu lub na karmę dla lisów hehe :P
Nagrałem 9 amatorskich teledysków i jeden półprofesjonalny jednak uważam że to dopiero początek mojej drogi. W części moich utworów służę również sobie jako wokalista.

Tyle o mnie, i jeszcze jedno co mnie charakteryzuje to to, że nie tyle liczy się dla mnie wypasiony sprzęt co talent i możliwość wykorzystania tego co się ma na maksymalnych obrotach.

Pozdrawiam :)


RE: Witajcie producenci ! // W końcu wśród swoich :P - milo - 13.10.2015

Hej Mariusz, ciekawa historia.


RE: Witajcie producenci ! // W końcu wśród swoich :P - OProject - 13.10.2015

Elo, no pamietasz czasy dobrej muzyki :P
Dogadasz sie z Mateuszem on też zaczynał kariere w latach 90 :P
Ja z chęcią posłuchałbym twoich starych produkcji ;)


RE: Witajcie producenci ! // W końcu wśród swoich :P - HybridRaven - 14.10.2015

Rocznik '83 wita rocznik '83 ;)


RE: Witajcie producenci ! // W końcu wśród swoich :P - MARIUS_HOOK - 14.10.2015

OldscoolProject z chęcią zapodam coś z dawnych lat jednak nie wiele tego zostało - większość została utracona :/ Jakieś starocie mam na innym dysku z lat 2002, jak to odzyskam to z chęcią prześlę - jest z czego się pośmiać hehe :P
HybridRaven witaj ! 83 - Podobno najlepsze okazy wychodziły w tym roku :D :P


RE: Witajcie producenci ! // W końcu wśród swoich :P - boryskuczkowski - 14.10.2015

(14.10.2015, 13:43)MARIUS_HOOK napisał(a): HybridRaven witaj ! 83 - Podobno najlepsze okazy wychodziły w tym roku :D :P

Hehe, nie powiem że się nie zgadzam ;P


RE: Witajcie producenci ! // W końcu wśród swoich :P - Zirds - 14.10.2015

Jeszcze Morawskiego tutaj brakuje i będziecie mieli komplet ;)


RE: Witajcie producenci ! // W końcu wśród swoich :P - MARIUS_HOOK - 14.10.2015

Robimy zrzutę na 5 litrową whisky, wynajmujemy klub i zgłaszamy swoje utworki do dj'a :P :D


RE: Witajcie producenci ! // W końcu wśród swoich :P - Revnotes - 16.10.2015

Siema, ciekawy życiorys i oczywiście życzę Ci, abyś zrealizował swój cel.


RE: Witajcie producenci ! // W końcu wśród swoich :P - lovetrance01 - 16.10.2015

Siemanko. Ciekawie to wszystko przedstawiłeś. Jeśli masz więcej starych produkcji lub w takim klimacie, zawsze dawaj download:)
Pozdrawiam.


RE: Witajcie producenci ! // W końcu wśród swoich :P - sowa - 17.10.2015

(14.10.2015, 7:07)HybridRaven napisał(a): Rocznik '83 wita rocznik '83 ;)


Starość nie radość <buahahaha>


Witaj :)