MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Funky Fella - Trololo - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Funky Fella - Trololo (/temat-hip-hop-funky-fella-trololo)



Funky Fella - Trololo - funkyfella - 16.10.2015

Co tu się będę rozmieniać na drobne. Klasycznie, dobra pętla, jest bumbap :)




RE: Funky Fella - Trololo - Shabboo Harper - 16.10.2015

Takie to Twoje, że... "heeey" ;). Charakterystyczny vibe, kontrolowany kolaż sampli plus "muśnięcie czarnego wokalu". Utwór z polotem, z twórczym "psikusem" (3:26). Perca świetna w swej "zamierzonej", naturalnie ^^, monotonii. Funkyfella, jest okey; choć bywało very okey... <bubu>


RE: Funky Fella - Trololo - mario995 - 17.10.2015

Funky
Naprawdę kawał dobrej muzy, perka wymiata, bas klasyczny że tak to ujmę ( mój ulubiony ) sample dobrze pociętę. Mówiąc krótko, bit klasyczny w dodatku bardzo ładnie buja :D, leci Like :D
Pozdro :D


RE: Funky Fella - Trololo - FELIX G - 17.10.2015

Trzeba przyznac, robisz naprawde dobre beaty.
Zajebisty sampling, wszystko ladnie pociete, jest flow, perkusja ma piekna barwe, bass jakby ktos tam z tylu siedzial i brzdakal na basie, organy jak z kosciola baptystow no i ten klimat Heart


RE: Funky Fella - Trololo - FellaBeat - 18.10.2015

Mega fajne!!! :):):)


RE: Funky Fella - Trololo - funkyfella - 18.10.2015

(16.10.2015, 22:19)Shabboo Harper napisał(a): Takie to Twoje, że... "heeey" ;). Charakterystyczny vibe, kontrolowany kolaż sampli plus "muśnięcie czarnego wokalu". Utwór z polotem, z twórczym "psikusem" (3:26). Perca świetna w swej "zamierzonej", naturalnie ^^, monotonii. Funkyfella, jest okey; choć bywało very okey... <bubu>

no ja wiem, że Tobie będzie mało, bo za mało w tym mojej inicjatywy dzwiękowej :) ale nie mam już co do tego dodać, a do tego kocham tą prostote samplowanej dobrej pętli, które może lecieć pół dnia w kółko, mimo że to zapętlone 10 sekund hahahaha :) . Nawet pomimo tego, że kradne sample i nie jest do najambitniejszcze co w muzyce zrobic można, to ten vibe jest nie do osiagniecia w żadnej innej formie :D a po ... następne :) ograniczenia gatunku :) z czego staram sie uciekać i kombinować jak się da, no ale nieraz wracam i się zanużam w tym oldschoolu :D

(17.10.2015, 9:54)mario995 napisał(a): Funky
Naprawdę kawał dobrej muzy, perka wymiata, bas klasyczny że tak to ujmę ( mój ulubiony ) sample dobrze pociętę. Mówiąc krótko, bit klasyczny w dodatku bardzo ładnie buja :D, leci Like :D
Pozdro :D

dziekować, no klasyczny bengier, po prsotu :)

(17.10.2015, 18:48)Felix Gondwana napisał(a): Trzeba przyznac, robisz naprawde dobre beaty.
Zajebisty sampling, wszystko ladnie pociete, jest flow, perkusja ma piekna barwe, bass jakby ktos tam z tylu siedzial i brzdakal na basie, organy jak z kosciola baptystow no i ten klimat Heart

haha dzięki, szczególnie za kościół baptystów, z jajem :) thx

(18.10.2015, 12:46)FellaBeat napisał(a): Mega fajne!!! :):):)
dzięks


RE: Funky Fella - Trololo - M.Barczyk - 19.10.2015

Mega robota,sam działałem na tym samplu,gdzieś na mojej chmurce jest z resztą ten bit i tak porównując to pociąłeś to po prostu inaczej niż ja,kwestia gustu kto lepiej,ale to jak u Ciebie to hula jako całość (duża w tym zasługa zajebistych bębnów) zasługuje na uznanie,elegancko,pozdrawiam :-)


RE: Funky Fella - Trololo - funkyfella - 20.10.2015

(19.10.2015, 17:42)M.Barczyk napisał(a): Mega robota,sam działałem na tym samplu,gdzieś na mojej chmurce jest z resztą ten bit i tak porównując to pociąłeś to po prostu inaczej niż ja,kwestia gustu kto lepiej,ale to jak u Ciebie to hula jako całość (duża w tym zasługa zajebistych bębnów) zasługuje na uznanie,elegancko,pozdrawiam :-)

dzięki, he zapodaj swój, chetnie sprawdzę jak ty do tego podszedłeś :)


RE: Funky Fella - Trololo - M.Barczyk - 20.10.2015

Proszę bardzo :-)
https://soundcloud.com/m-barczyk/mbarczyk-good-man
to już dość stary bit,jeśli chodzi o drumsy to nie mam podjazdu :D


RE: Funky Fella - Trololo - funkyfella - 20.10.2015

spoko siedzi, basiwo fajnie rozkminione :)


RE: Funky Fella - Trololo - Shabboo Harper - 20.10.2015

Cytat:"no ja wiem, że Tobie będzie mało, bo za mało w tym mojej inicjatywy dzwiękowej... "

FunkyFella, nie zawsze tak jest... "Inicjatywa" to pojęcie o różnorodnej formie i postaci ^^. W moim przeświadczeniu istotą jest wyobraźnia, a Ty... takową zdecydowanie posiadasz.

Cytat: "staram sie uciekać i kombinować jak się da, no ale nieraz wracam i się zanużam w tym oldschoolu Cieszy"

Okey, jeśli pozwolisz ;), od czasu do czasu "zanurzę się" z Tobą. Lubię świat "oldschool'u".


RE: Funky Fella - Trololo - funkyfella - 20.10.2015

(20.10.2015, 21:10)Shabboo Harper napisał(a): Okey, jeśli pozwolisz ;), od czasu do czasu "zanurzę się" z Tobą. Lubię świat "oldschool'u".

A proszę Cię bardzo :) zapraszam zapraszam :)

btw. dawno już erzet z ż nie pomyliłem, fvck :D