MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP FelllaBeat - Only Beat - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP FelllaBeat - Only Beat (/temat-hip-hop-felllabeat-only-beat)



FelllaBeat - Only Beat - FellaBeat - 18.10.2015

Witajcie,
przedstawiam wam nowy kawałek, a raczej podkład który jakoś tak udało mi się posklejać i wydaje mi się, że nawet sensownie brzmi :)
Czekam na opinie, te pozytywne oraz te z konstruktywna krytyką :)
Pozdrawiam i zapraszam do odsłuchu :)




RE: FelllaBeat - Only Beat - mario995 - 18.10.2015

Całkiem fajne synthy, perkusja pasuje, na słuchawkach z kiosku też brzmi całkiem dobrze :D
Zupełnie OK bit, taki kosmos trochę klimatycznie ( nie wiem czemu tak mi się to kojarzy :D )
Pozdro :)


RE: FelllaBeat - Only Beat - funkyfella - 19.10.2015

hehe szalony troche :) pasuje mi na podkład pod jakąs misje z bossem, rodem ze oldschoolowej gierki :)


RE: FelllaBeat - Only Beat - FellaBeat - 19.10.2015

Hahaha xD niezłe skojarzenia panowie !!! Ciesze się, że moja muzyka pobudza wyobraźnię :)
Bardzo dziekuje za komentarze:)


RE: FelllaBeat - Only Beat - Rumush - 20.10.2015

Pomysł mi się podoba. Przyjemny klimat przypominający trochę Jean Michel Jarre - Oxygen jeżeli chodzi o brzmienie synthów, na plus! Lecz od 0:55 coś bym dodał więcej ze względu na monotonność. Nutkę zmienić w jakimś miejscu, coś powtórzyć inaczej. Myślę o lekkiej kosmetycznej zmianie, bez szaleństw.


RE: FelllaBeat - Only Beat - Shabboo Harper - 21.10.2015

Twoje "ostrzejsze" wcielenie. ^^ Powoli kojarzę Cię z takowym "twórczym" image. Surowy, syntetyczny styl; w prostym, (czasem zbyt) jednolitym aranżu. Każdy Twój utwór to ascetyczny, specyficzny "pejzaż" dźwięków. FelllaBeat, keep goin'... ;)


RE: FelllaBeat - Only Beat - FellaBeat - 22.10.2015

Bardzo dziękuję za komentarze :)


(20.10.2015, 10:08)Rumush napisał(a): Pomysł mi się podoba. Przyjemny klimat przypominający trochę Jean Michel Jarre - Oxygen jeżeli chodzi o brzmienie synthów, na plus! Lecz od 0:55 coś bym dodał więcej ze względu na monotonność. Nutkę zmienić w jakimś miejscu, coś powtórzyć inaczej. Myślę o lekkiej kosmetycznej zmianie, bez szaleństw.

Nie znałem tego utworu JMJ ale fajnie w sumie, że dżwięk się podoba. Faktycznie mi też przeszkadza monotonnośc w utworach i staram się z tym walczyć :) Pracuje nad sobą :)



(21.10.2015, 21:38)Shabboo Harper napisał(a): Twoje "ostrzejsze" wcielenie. ^^ Powoli kojarzę Cię z takowym "twórczym" image. Surowy, syntetyczny styl; w prostym, (czasem zbyt) jednolitym aranżu. Każdy Twój utwór to ascetyczny, specyficzny "pejzaż" dźwięków. FelllaBeat, keep goin'... ;)

Dzięki za opinię, wraz z polepszaniem swojego warsztatu, dostaje nowe narzędzia do wyrażania siebie :)
Z czasem będzie jeszcze lepiej :) (mam nadzieję) :) Małymi kroczkami do celu...



Pozdrawiam !!!