MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Yes I Am - For You - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Yes I Am - For You (/temat-other-yes-i-am-for-you)



Yes I Am - For You - Yes I Am - 5.04.2012

Arysta: Yes I Am
Tytuł: For You
Gatunek: Ballada...?


Komentarz:
Siedziałem nad tym od marca, aż nagle w tym tygodniu dostałem weny twórczej... Wyszło mi coś takiego, zupełnie innego niż wszystkie moje prace do tej pory.
Ogólnie muszę także powiedzieć, iż jest to mój pierwszy(jeśli nie liczyć 1 produkcji opartej na samych padach) tego typu. Muszę powiedzieć, że mnie wciągnęło na maksa.
Sądzę, iż można przy tym odpłynąć;). Pewnie będą niepochlebne komentarze odnośnie stopy. Od razu sprostuję... Chciałem uzyskać coś na kształt bicia ludzkiego serca, stąd ten dźwięk.
Mam nadzieję, iż wszystko gra na odpowiednich poziomach.


Jeżeli ktoś chciałby pod to zaśpiewać, to nie widzę przeszkód, wystarcz napisać.

Zapraszam do udzielania się w temacie. Liczę na grom porad i ocen.

Pamiętajcie... Zawsze gdzieś wewnątrz każdego z nas jest odrobina ciepła, dobroci i życzliwości. Nie zapominajmy o tym.
Wszyscy jesteśmy wrażliwi na swój sposób, więc starajmy się nie ranić najbliższych naszemu sercu osób.

Enjoy!




RE: Yes I Am - For You - Mr SeQnZa - 5.04.2012

Powiem, że... jestem pod wielkim wrażeniem :O na prawdę świetny utwór... odpłynąć idzie... no fantastycznie Ci to wyszło... i ten pomysł z biciem serca... jak dla mnie 11/10 ;D lubię czasem posłuchać takich przyjemnych utworków ;] mimo iż przeważnie słucham ostrzejsze klimaty ;) THX


RE: Yes I Am - For You - 9lives - 5.04.2012

No całkiem fajne to :) Gitara twoja czy sampel?


RE: Yes I Am - For You - Yes I Am - 5.04.2012

Gitara kumplowa... ;)


RE: Yes I Am - For You - kubek12 - 6.04.2012

mi w tym kawałku najbardziej podoba się gitara, przyjemnie gra. co do reszty, to chyba nie do końca, werbel jakby się spóźniał trochę. ogólnie na plus ;) ale jakby trochę czegoś temu brakowało :)


RE: Yes I Am - For You - chuck485 - 6.04.2012

według mnie werbel jest ok, po prostu zmieniają się bicia, trzeba się wczuć :) Przyznaje, że ma klimat.


RE: Yes I Am - For You - Mixee - 6.04.2012

Nooo mimo wszystko stopka taka sobie - wystarczy nieco EQ się pobawić :)

Motyw jest świetny. Zainspirowałeś mnie do chillstepiku, o taak! Dawno tego nie robiłem, a w te pochmurne ostatnio dni tego mi właśnie trzeba, dzięki! (o:

Chętnie wziąłbym ten projekt i Ci go nieco zedytował xD. Ale to Twoja wizja i ją szanuję :) pomimo wewnętrznego rozdarcia z powodu nie do końca wykorzystanego potencjału :P. Żyje się jednak dalej i bieerz się za coś nowego, nie ma co rozpościerać cały czas jednego proja (o:


RE: Yes I Am - For You - Alex fat - 7.04.2012

Kojace przyjemne , bardzo fajne . :) Pozdrawiam


RE: Yes I Am - For You - Audionectic - 7.04.2012

Ladne.Ma potencjal ale jak dla mnie nie jest to skonczony projekt.Moze tak jak mowisz dla jakiejs kobitki podklad,ktora wypelni ten track swoim subtelnym glosem.
Osobiscie widzialbym tu Patrycje z projektu DDNC. :)




RE: Yes I Am - For You - BlueHawkins - 8.04.2012

jasna sprawa :)
to jest piekne podoba mi sie od samego poczatku ;)
chociaz ten clap to mi jakos nie pasuje w tym utworze zabardzo jak z SHM jest :)
generalnie przyjemny utwor milo sie slucha troche nudny pozniej jak w kolko slysze gitare kick kick clap ;)
ale podoba sie
pozdrowionka ;)



RE: Yes I Am - For You - Yes I Am - 13.04.2012

Dzięki za opinie...
Tutaj daję wam lekko zmodyfikowaną wersję... Lekko poprawiłem ,,serce" oraz dodałem mały wypełniacz. Co sądzicie?