MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE ID - Second Chance (Dedicated Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE ID - Second Chance (Dedicated Mix) (/temat-hardstyle-id-second-chance-dedicated-mix)



ID - Second Chance (Dedicated Mix) - In-Tegral - 9.11.2015




ID zamiast mojego aliasu bo track kradziony... a tak serio to trochę się napracowałem mimo, że jest parę niedociągnięć ale, że wczoraj go prawie straciłem to dałem sobie spokój i wrzucam w takiej formie. Enjoy ^^


RE: ID - Second Chance (Dedicated Mix) - Castiel - 9.11.2015

Kick mi się podoba klimat jest w porządku track nie nudzi ;)Do tego outro mógłbym się przyczepić bo takie troch "z dupy" jest ale skoro projekt jest skończony to nie ma co narzekać :)
Ode mnie masz 4/5.


RE: ID - Second Chance (Dedicated Mix) - In-Tegral - 9.11.2015

Dobrze, że nie zrobiłem tracka w klimatach 2008 :D Tam to dopiero Intro i outro jest z dupy :D Dzięki Ciastek ^^


RE: ID - Second Chance (Dedicated Mix) - Shizzlematic - 9.11.2015

Jedyne co mi sie tutaj nie podoba to ten ala drugi kick co leci przed kickiem w intro. Dziwnie to gra XD Do tego troche krotkie. Myslalem o jakims dluzszym rave na starcie ;P

A tak to bajka. Nie słucham hardstyle na codzien, ale podoba mi sie ;)


RE: ID - Second Chance (Dedicated Mix) - Head - 9.11.2015

Słyszę coś tam poprawiłeś, climax już nie jest taki suchy, delay zrobił dobrą robotę :) No i chyba tyle ;P
Moją opinię powinieneś znać to raczej nie ma sensu 2 raz pisać to samo.
Fajnie to gra, ale niestety nie uderza w mój klimat :|
Piona i czekam na kolejne tracki ;)


RE: ID - Second Chance (Dedicated Mix) - woziu122 - 9.11.2015

Brzmi nieźle tylko jak dla mnie to brakuje build upów przed wejściem kicka z melo. Ogólnie sound design ładnie siedzi. widać że ogarnąłeś to i owo. Ode mnie masz 4.
Peace.


RE: ID - Second Chance (Dedicated Mix) - Shabboo Harper - 10.11.2015

Utwór... przedziwny. Sound Design wyjątkowy, intrygujący; a jednocześnie irytujący, wręcz drażniący. Temat Hardstyle w takowych wariacjach melodyjno-rytmicznych (lekko nużący synth, zbyt przesterowany kick) cechuje eklektyczność, którą w tym przypadku traktuję jak eksperyment; coś a'la Sound Fun.
In-tegral, z pewnością jest niepospolicie. <takjest>


RE: ID - Second Chance (Dedicated Mix) - Zirds - 11.11.2015

Drugie Intro - No MASAKRA!!! Genialne gate pady! Rewelacyjna melodia oraz barwa tego leadu. A połączenie tej zajebistej melodii z tym szorstkim, surowym "kickiem" z distortionem to coś niesamowitego Heart.


RE: ID - Second Chance (Dedicated Mix) - Adamzzz - 18.11.2015

No dźwięki jak najbardziej na profesjonalnym poziomie. Od razu słychać że już długo siedzisz w hardstajlowym biznesie. Jeżeli o mnie chodzi to najlepsza część (i niestety zarazem najkrótsza xD) jest od 3:12 kiedy wchodzi skrecz. Gdybyś jeszcze wywalił te pady przygrywające kickowi to by brzmiało jak oldskulowy Wildstylez normalnie. Tylko no tak jak mówie, trochę króciutko.
Jeżeli chodzi o resztę to brzmi spoko. Melodia co prawda nie przypadła mi do gustu, ale ładnie się komponuje w całość utworu. Nic nie zgrzyta w aranżacji - słowem, ok xD
a co tam, masz ode mnie pinć na pinć xD
Pozdrooo


RE: ID - Second Chance (Dedicated Mix) - Rym1 - 2.12.2015

0:47 Bardzo ładny lead :D . Jak dla mnie całość brzmi elegancko . Tak trzymać ! :D

HARDSTYLE !


RE: ID - Second Chance (Dedicated Mix) - Foortic - 3.12.2015

Jak dla mnie to brzmi bajecznie... Melodia wywiera bardzo pozytywne wrażenie, jest taka... taka lekka jakby unosiła się w powietrzu razem ze słuchaczem... Bardzo fajny utworek. No cóż powiedziec 4,5/5 bo gdyby build up'y były troszeczkę mocniejsze, bardziej zaakcentowane to 5+ by można było dać. No poprostu dobra robota ;)


RE: ID - Second Chance (Dedicated Mix) - Wizzardius - 3.12.2015

Chyba najlepsze breaki jakie w życiu słyszałem. Kuźwa 5.


RE: ID - Second Chance (Dedicated Mix) - KBK - 18.02.2016

Kick na początku mnie wystraszył bo wystrzelił jak z procy:)
Najbardziej podoba mi się melodia, jestem mega pozytywnie zaskoczony aranżem, gdy założyłem słuchawki i zamknąłem oczy to wsłuchałem się jak zahipnotyzowany w tą melodię, która jest naprawdę przednia :)
Subiektywnie ten kick brzmi zbyt mocno, ale to wyłącznie moje odczucie.
FX, których w intro i part1 było sporo zrobione są naprawdę dobrze i dopracowane w każdym calu,
Gratuluję projektu, daję 5minus :)