MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP RumushProduction - Singing Monkeys i Falling Leafs - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP RumushProduction - Singing Monkeys i Falling Leafs (/temat-trap-rumushproduction-singing-monkeys-i-falling-leafs)



RumushProduction - Singing Monkeys i Falling Leafs - Rumush - 11.11.2015

Witam Was serdecznie i prezentuję dwa moje beaty niedawno wrzucone na YouTube. Z chęcią usłyszę opinie.

Minimalistyczny beat zainspirowany trapowym brzmieniem.


Elektronika w mrocznym klimacie. Kojarzy mi się z jesiennym parkiem o zmierzchu, ale to może wina zbyt bujnej wyobraźni.



RE: RumushProduction - Singing Monkeys i Falling Leafs - funkyfella - 11.11.2015

Hmm. myśle jak to opicać, jak zaczyć, jakich słów użyć i mam problem. Jedyne co mi przyszło na myśl to ... Ciekawe Szaleństwo :) Szczególnie ten drugi bit. Jak dla mnie dość psychiczny nastrój, natomiast w taki sposób, iż chcę tego słuchać więcej i więcej :) 4 ode mnie :D


RE: RumushProduction - Singing Monkeys i Falling Leafs - Rumush - 11.11.2015

Muszę powiedzieć, że 'Ciekawe Szaleństwo' mnie bardzo cieszy :) Chcę tworzyć coś co jest po prostu inne, ale też przyjemne do słuchania.

Dzięki za ocenę.


RE: RumushProduction - Singing Monkeys i Falling Leafs - waspi - 11.11.2015

pierwszy bit mega props


RE: RumushProduction - Singing Monkeys i Falling Leafs - M.Barczyk - 12.11.2015

tak samo mi siadł pierwszy bardziej, kozacko to jest zrobione, czuć, że jest bardzo eksperymentalnie ale co najważniejsze nie zapomniałeś przy tym, że ma to też być przyjemne do słuchania bo niektórzy robią tak, że tworzą jakiś eksperyment, który jest asłuchalny a potem na wszelkie zarzuty odpowiadają "ale to jest eksperyment nie rozumiecie tego" itd. a tutaj jest elegancko, można słuchać z przyjemnością i jest to świeże! :-)


RE: RumushProduction - Singing Monkeys i Falling Leafs - Rumush - 12.11.2015

Bardzo miło to słyszeć. Zaczynałem z muzyką od Hip-Hop'u, a później popłynąłem w różne nurty elektronicznej i trochę Prog Rocka. Więc pewnie zawsze gdzieś ten mocny beat będzie się przebijał, ale nie mam planów zamykać się na gatunki. Cieszę się, że podoba się to innym.

A pewnie parę bardziej dziwnych i 'asłuchalnych' kawałków uda mi się wrzucić :P Czasem przemawia przeze mnie John Cage.


RE: RumushProduction - Singing Monkeys i Falling Leafs - Shabboo Harper - 14.11.2015

John Cage? Świetnie. Teoria "słuszności przypadku w kompozycji" również mi jest bliska... ^^ W powyższych, ogromnie wysmakowanych, Beat'ach czuć nie tylko "ducha Wschodu", Hip Hop'owy groove, lecz przede wszystkim eksperymentalny zmysł. Jest i minimalistycznie i "obficie" w palecie nieprzeciętnych muzycznych kolorów. Lubię takie "skażone" defiguracje dźwięków. Technicznie oryginalnie i veeery good. <takjest>


RE: RumushProduction - Singing Monkeys i Falling Leafs - Rumush - 14.11.2015

Shabboo, miło się czyta Twoje recenzje, aż się pokuszę zadać pytanie. Korzystasz z 'lekkiego pióra' gdzieś indziej poza forum i tekstami kawałków? Z chęcią bym spojrzał.

Dziękuję :)


RE: RumushProduction - Singing Monkeys i Falling Leafs - Shabboo Harper - 20.11.2015

Cytat:Shabboo, miło się czyta Twoje recenzje, aż się pokuszę zadać pytanie. Korzystasz z 'lekkiego pióra' gdzieś indziej poza forum i tekstami kawałków? Z chęcią bym spojrzał.

Rumush, pozwól, że odpowiem Ci tak: dziękuję za chęć poświęcenia mi większej uwagi... Ślę Tobie ciepły uśmiech :).