MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Twilight Meadow - The Worlds We Discovered (LocoMatt Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Twilight Meadow - The Worlds We Discovered (LocoMatt Remix) (/temat-dubstep-twilight-meadow-the-worlds-we-discovered-locomatt-remix)



Twilight Meadow - The Worlds We Discovered (LocoMatt Remix) - Loco - 13.11.2015

[Obrazek: NQ2cl7b.jpg]
Taki mój nowy remix. Mój 2 remix przy którym miałem do czynienia z wokalem. Może tyłka nie urywa, ale myślę że jakaś odskocznia od moich typowych klimatów :)




RE: Twilight Meadow - The Worlds We Discovered (LocoMatt Remix) - qnebra - 13.11.2015

Projekt tak dobrze znany forumowiczom, a jednocześnie tak fajny. Dalej jak to wiadomo pogodnie i łagodnie, jak to już bywa w twoim stylu. Nie cukierkowo i słodko jak poprzednio, tylko tak inaczej. Najbliższe skojarzenie jakie miałem, jeżeli chodzi o brzmienia użyte w tym utworze to Jónsi/Sigur Ros nasunęły się pierwsze na myśl. Chodzi o tą charakterystyczną magiczność muzyki, tu przyjemnie zmiksowanej z wokalem. Bardzo ładna i urokliwa rzecz ci wyszła.

Tylko na co by tu ocenić.


RE: Twilight Meadow - The Worlds We Discovered (LocoMatt Remix) - Shizzlematic - 14.11.2015

Odnośnie pierwszego dropu to mówiłem ci, ale zostawiłeś tak jak było. Jeżeli ci się podoba, to jest to najważniejsze :D
Cała reszta jest świetna ;P

Powodzenia w konkursie :D


RE: Twilight Meadow - The Worlds We Discovered (LocoMatt Remix) - Zirds - 14.11.2015

O to jest ten utwór, który mi podsunąłeś na SB. Bardzo ładnie Ci wyszedł :)


RE: Twilight Meadow - The Worlds We Discovered (LocoMatt Remix) - Shabboo Harper - 14.11.2015

To zdecydowanie nie jest mój klimat. Jednakże, prześledziłam Twój Remix i oryginalny utwór. Temat chwytliwy, "bezchmurny", "prostoduszny", w którym Twoje "trzy grosze" (1:32/2:45) to, w tym przypadku, clou całości. <takjest>


RE: Twilight Meadow - The Worlds We Discovered (LocoMatt Remix) - Royal Cartel - 14.11.2015

Świetna robota. Porównując do oryginału, twoja produkcja jest o niebo lepsza. Magiczność, pokój, dobry mix. Utwór lekki, co lubię.
Pinć ;)


RE: Twilight Meadow - The Worlds We Discovered (LocoMatt Remix) - MUZYK.72 - 15.11.2015

Nie mój klimat ale w niektórych momentach bardzo fajne :D Ale to tylko kwestia gustu, nie fachowej wiedzy.
Pozdrawiam :)


RE: Twilight Meadow - The Worlds We Discovered (LocoMatt Remix) - Loco - 19.11.2015

Qnebra, Zordon, Shabbo, Muzyk dzięki za opinie :)

Shizz no właśnie wiem że na te wstawki sporo zwracałeś mi uwagi, ale jakoś nic nie mogłem wykminić co tam wrzucić, w poprzednich wersjach kombinowałem z różnymi brzmieniami i efektami lecz jakoś nic mi nie pasowało :P

Royal dla mnie oryginał bardzo się spodobał i moim zdaniem, mój remix do oryginału się nie umywa :P