MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Warte zakupu biblioteki Kontakt . - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: Warte zakupu biblioteki Kontakt . (/temat-warte-zakupu-biblioteki-kontakt)



Warte zakupu biblioteki Kontakt . - Royal Cartel - 15.11.2015

Witam :)
Pytanie jest proste. Jakie biblioteki warto posiąść do Kontakt 5?

Nabyłem obecnie:
  • The Grandeur
  • Factory Library
  • Alicia Keys
  • Session Strings
  • Emotional Cello
  • i kilka innych..



RE: Warte zakupu biblioteki Kontakt . - Zirds - 15.11.2015

Ile zapłaciłeś za całość jeśli można wiedzieć?


RE: Warte zakupu biblioteki Kontakt . - Royal Cartel - 15.11.2015

Musiałbym przepatrzeć po ile płaciłem za dany produkt. Za całość wydałem na pewno ponad 1500zł. Dobra inwestycja :)


RE: Warte zakupu biblioteki Kontakt . - Loco - 15.11.2015

Ja na twoim miejscu zobaczyłbym ofertę ProjectSAM ale wymagany jest gruby portfel.


RE: Warte zakupu biblioteki Kontakt . - Zirds - 15.11.2015

Za 1500 to mam używane pianino, akordeon i pół saksofonu ;)


RE: Warte zakupu biblioteki Kontakt . - formal - 15.11.2015

(15.11.2015, 12:57)Royal Filence napisał(a): Musiałbym przepatrzeć po ile płaciłem za dany produkt. Za całość wydałem na pewno ponad 1500zł. Dobra inwestycja :)

to ja bym na twoim miejscu poczekał do lata, summer sale, komplete (zapewne juz 11) ultimate bedzie za 400ojro i od tego pozniej dokladac biblioteki, ktore sie w ultimate nie zawieraja.

(15.11.2015, 14:08)Zirds napisał(a): Za 1500 to mam używane pianino, akordeon i pół saksofonu ;)


a jaki to ma zwiazek?


RE: Warte zakupu biblioteki Kontakt . - Royal Cartel - 15.11.2015

(15.11.2015, 14:11)formal napisał(a): a jaki to ma zwiazek?

A no taki, że zamiast wydawać pieniądze na instrumenty wirtualne, można kupić prawdziwe. Jednak nie tędy droga. Nie kupię sobie 50 osób, które będą wygrywać "chór" na każde zawołanie ;)


RE: Warte zakupu biblioteki Kontakt . - Maciek - 16.11.2015

(15.11.2015, 14:08)Zirds napisał(a): Za 1500 to mam używane pianino, akordeon i pół saksofonu ;)
Jeszcze by przydała się wiedza, umiejętność gry na tych instrumentach, odpowiednie oprzyrządowanie oraz warunki do ich rejestracji. Póki co myślę, że rozwiązania jakie oferuje NI dadzą zdecydowanie lepsze rezultaty ;)


RE: Warte zakupu biblioteki Kontakt . - HybridRaven - 16.11.2015

(15.11.2015, 11:39)Royal Filence napisał(a): Witam :)
Pytanie jest proste. Jakie biblioteki warto posiąść do Kontakt 5?

Nabyłem obecnie:
  • The Grandeur
  • Factory Library
  • Alicia Keys
  • Session Strings
  • Emotional Cello
  • i kilka innych..


Bibliotek do kontakta masz mnostwo, wszystko zalezy od tego do czego - jakiej muzy - chcesz ich uzyc. Sadzac po wczesniejszych zakupach to idziesz w kierunku orkiestry. Tutaj, wierz mi, jest tego od zaj..ia. Moge Cie tym zasypac (strings, brass, drums, choir, vocals, sound design, itp itd),ale z cenami juz gorzej.


RE: Warte zakupu biblioteki Kontakt . - Zirds - 16.11.2015

(16.11.2015, 6:14)Maciek napisał(a):
(15.11.2015, 14:08)Zirds napisał(a): Za 1500 to mam używane pianino, akordeon i pół saksofonu ;)
Jeszcze by przydała się wiedza, umiejętność gry na tych instrumentach, odpowiednie oprzyrządowanie oraz warunki do ich rejestracji. Póki co myślę, że rozwiązania jakie oferuje NI dadzą zdecydowanie lepsze rezultaty ;)
Ale ja umiem grać na wszystkich trzech ;) chociaż akordeon to cięższa sprawa.


RE: Warte zakupu biblioteki Kontakt . - Maciek - 16.11.2015

Zirds, miałem na myśli autora tematu ;)
W Twoje umiejętności i wiedzę raczej nie wątpię ;)


RE: Warte zakupu biblioteki Kontakt . - DaveMilla - 16.11.2015

Jeżeli zamierzasz poszerzyć bibliotekę, to wstrzymaj się do 27 listopada.Wypada wtedy black friday i będzie sporo promocji ,również na biblioteki Kontakt.


RE: Warte zakupu biblioteki Kontakt . - Zirds - 16.11.2015

Oooo to już teraz wypada BF? Ale ten czas szybko leci...


RE: Warte zakupu biblioteki Kontakt . - Royal Cartel - 17.11.2015

Masz rację Maciek, nie posiadam ani umiejętności, ani wiedzy, ani warunków do gry (z wyjątkiem klawiszy) ;)
Zupełnie zapomniałem o BF.