MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Resound Project - Deep Blue - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Resound Project - Deep Blue (/temat-hardstyle-resound-project-deep-blue)



Resound Project - Deep Blue - FrozerZ - 3.12.2015

Witam, dawno nic nie majstrowałem ale ostatnio coś mnie naszło i stworzyłem coś takiego, kick nadal Frontlinera bo przecież nie umiem zrobić własnego ale może komuś się spodoba.

Free download i enjoy ^^




RE: Resound Project - Deep Blue - soundsystem - 3.12.2015

Siema , zmień kick na jakiś soczysty i będzie hicior :)
Sound design 10/10 , pomysł na złożenie tego w jedną całość 10/10
Od drugiej minuty jest pięknie , fajnie to rozbudowałeś .


RE: Resound Project - Deep Blue - Tibesti - 4.12.2015

Na glosnikach tylko sluchalem. Wszystko fajnie tylko bez kitu wykrec swojego kicka i poczujesz dopiero moc . A i ja bym pomyslal nad jakims zrytym przejciem takim hardowym z jebnieciem miedzy tymi cwierkajacymi ptaszkami


RE: Resound Project - Deep Blue - FrozerZ - 4.12.2015

Dzięki za komentarze panowie, dodam jeszcze ze gitarka w breakdownie była nagrywana live. Zrobiłbym własnego kicka ale nie mam pojęcia od czego zacząć ;/ . Plusiki dodane, ktoś jeszcze?? :>


RE: Resound Project - Deep Blue - Shabboo Harper - 12.01.2016

Kick zbyt stentorowy przez co zagłusza przewodnią "melodię" i wszystko to "co dzieje się" w tle. Break jest powtórzeniem Background'u, po 1:54 wkraczamy w świat "chaosu", w którym "krzykliwy" Synth w ponownym "grzmocie" (Kick) po prostu irytuje. Temat ewidentnie podzielony jest na odcinki typu: pogodnie, beztrosko, jak też "huczy-buczy". Dawid, zbyt przewidywalne i jednorodne. Miks... ooops: 2:39. ;)


RE: Resound Project - Deep Blue - Adamzzz - 15.01.2016

Trochę żeś przesadził z kompresją. Nawet jak na hardstyle xD
Od strony technicznej spoczko. Całościowo trochę mnie dobija brak oryginalności w tym wszystkim ale w sumie schemat odegrałeś w porzo. Także najss.
A co do tutoriali do kicka polecam Yhimselfa na youtubie. Koleś robi krok po kroku naprawdę przyzwoicie brzmiące kiczki. Bywało że całe noce zarywałem próbując skopiować każdy jego ruch xD W sumie na początek chyba nie ma innej metody...
https://www.youtube.com/watch?v=_eKHCAWCGFo


RE: Resound Project - Deep Blue - Fortiz - 27.02.2016

Kick przede wszystkim do wymianki, już mam dość tych Frontlinerowych kicków XD
Całość jest strasznie przekompresowana, to aż boli w uszy.
Sounddesign bardzo, ale to naprawdę bardzo solidny.
Leady bardzo przyjemne, takie leciutkie.
Melodia też jest bardzo oryginalna.
Całość trzyma się kupy tak naprawdę!
Taki modny Euphoric Ci z tego powstał. Tak trzymać!
byłoby 5/5, ale kick to tak naprawdę podstawa w tym gatunku więc ważne żeby mieć swój + ta kompresja... także zostawiam 3/5 i tak trzymać! :)


RE: Resound Project - Deep Blue - NAR - 28.02.2016

Jest moc. Nie mój styl, ale sam bym czegoś takiego nie ogarnął w życiu. Początek 3 minuty chyba najbardziej mi przypadł do gustu. Zwłaszcza ta melodia przebijająca się przez hałas ;)


RE: Resound Project - Deep Blue - D-evolve - 6.03.2016

ciekawa melodia, kick też świetny mimo że nie twój (kick Frontlinera akurat zarąbiscie pasuje do tego typu euphoric jak twój) utwór jest trochę przewidywalny i brakuje elementu zaskoczenia, takiego "bum" <hehe> ale ogólnie to 7/10 ^^[/php]


RE: Resound Project - Deep Blue - In-Tegral - 22.03.2016

Pomysł na track nawet dobry, zwaliles wykonanie, za mocna kompresja, kick fronta (wbij do działu aranżacji, zrobiłem o tym tutorial) dźwięki moim zdaniem za mało rozbudowane. 3/5


RE: Resound Project - Deep Blue - Raven - 31.03.2016

Podbij bardziej kick i będzie gicior ;) Nie moje klimaty ale dobrze jest ;)


RE: Resound Project - Deep Blue - BAQ - 25.04.2016

Bardzo fajnie :) Też dużo kombinowałem na tym kicku ;)