MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM F.P.P - Courage - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM F.P.P - Courage (/temat-film-f-p-p-courage)



F.P.P - Courage - F.P.P - 3.12.2015

Ema ostatnio coś takiego zrodziło się. I nie miał bym nawet czasu żeby skończyć ten kawałek, gdybym się nie rozchorował. Enjoy.



RE: F.P.P - Courage - Abigail Noises - 4.12.2015

No to dobrze, żeś się rozchorował :) Rozumiem jednak, że już ''ukręciłeś łeb gadowi''? Jak nie, to życzę zdrówka... Co do muzy, to mnie się podoba – klimat coś w stylu: ''znaleźli ofiarę nad rzeką, ale to nie zaginiona Laura i zagadka staje się coraz bardziej zagmatwana''. Track jednym słowem nadaje się na dobry, mroczny thriller. Fajne wejście, subtelne panoramowanie smyków, kocioł nadaje niepokojący rytm... Trochę nie podoba mi się gdy kocioł sam zostaje przy końcu, ale rozumiem, że projekt jest nieukończony, bo chyba nie tak ma się kończyć? W 2.42 wchodzą chóry i szkoda że jest cięcie w takim momencie. 4/5


RE: F.P.P - Courage - Soundmaniaq - 4.12.2015

nawet niezłe, klimaty zbliżone do niektórych kawałków Lorenca, na kotle mogłeś zadziałać więcej, za dużo automatu, coś poswingować i zróżnicować velocity bardziej. Nie wiem dlaczego, ale cały kawałek szumi jak z kaseciaka.


RE: F.P.P - Courage - F.P.P - 4.12.2015

Dziękuje za dobre słowa. Zdrowie już ok. Ale trochę za bardzo się pospieszyłem z lekko przytkanym uchem nie wszystko się usłyszy :D.
Sub jest tam trochę za mocno przesterowany na górze + reverb i zrobił trochę taki sztuczny szum już ogarnięte.


RE: F.P.P - Courage - Shabboo Harper - 6.12.2015

Coś w tym jest... <takjest> Jakiś mroczny spokój, nieśpiesznie kreowany nastrój powagi, wyciszenia... Pośród ascetycznego aranżu szczególnie wyróżnia się patria smyczków - taka smutna, "zamyślona" w swej melodii. Instrumenty perkusyjne stonowane, "trafione"; podobnie jak sprytnie i zmyślnie wpleciony efekt wokalny. Outro <hmm>... Krystian, niech cdn. ^^


RE: F.P.P - Courage - abyssMB - 6.12.2015

Klimać piękny bardzo mi sie podoba taki świetny poczatek do dużego utworu - podoba mi sie bo kojarz mi się z moa ulubiona muzą M83 z Oblivion, jak dla mnie te smyki które ładnie wchodzą około 20 sec kończą sie tak urwane w 34 sec i to mi się nie podoba , rytm kotła prosi by dołożyc coś jeszcze z perkusji by to napiecie narastało dalej a utwór trwał dalej i rósł by rozkwitnąć jak kwiat muzą o super bohaterze czekam na dokończenie. Fajny filmowy wałek ale niedokończony.


RE: F.P.P - Courage - komorozo - 8.02.2016

fajne! kojarzy mi się z filmem typu interstelar albo marsjanin. Wciągająca i klimatyczna muzyka i trochę mroczna z nutką jakiejś tajemnicy


RE: F.P.P - Courage - Xorbolanid - 8.02.2016

Widze że ty też poszedłeś nieco w moje klimaty, no okej :P Czym sie inspirowałeś?