MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety (/temat-electronica-adamwax-feat-shabboo-harper-overwhelming-anxiety)



AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - Abigail Noises - 6.12.2015

Mój nowy kawałek - cięższy klimat, w sam raz na mikołajki ;) Wokale Shabboo.




RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - Zirds - 6.12.2015

Dobry minimal. Przypomina mi stare utwory od Booka Shade, a nawet i mroczniejsze utwory z labelu Tympanik Audio. Dobre przeszkadzajki... Najlepszy moment jak wchodzi od 3:00 minuty ten plumkający bas z tym distortiowanym leadem Heart

Gratulacje! Masz 5!


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - Luke303 - 6.12.2015

Ten kawałek to chyba na Halloween bardziej niż na Mikołajki. Niezłe porycie, a u Shabboo talent aktorski się ujawnia nawet :)


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - abyssMB - 7.12.2015

Bardzo dobra produkcja zazdroszczę Ci Adam takiego panoramowania , Aniu Adam to szczęściarz, że ma taką wokalistkę, kawał świetnej pracy . Kawałek w pełni 3D dźwiękowym, bardzo obrazowy i ten budzik na koniec. 5/5


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - qnebra - 7.12.2015

Hmm. Bardzo dobry "sound design", zacne panoramowanie. Tylko to pasuje bardziej do jakiejś "pojebanej" wersji Mikołajków, gdzie naszprycowani dymem z choinek Mikołaje zabierają dzieciom zabawki, a renifery siedzą w zaprzęgach ciągniętych przez rodziców dzieci.

Bez oceny, ale polubienie i repost idzie, bo to wstyd mieć tylko tyle wyświetleń w takim utworze.


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - patorecydywa - 7.12.2015

Dokładnie Luke303. Fajny, aktorski wokal i wreszcie bez chuchania. Porządny techniacz. Niektóre z tych przypadkowych nutek są tak wysoko (i na tyle głośno), że trochę szczypią w uszy. Aż chce mi się ściszyć. Ten taki szum a'la wiatr też na mój gust miejscami za głośno. Dobra grzechotka od 1:50


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - niedzwiedz444 - 8.12.2015

Dla mnie super.... minimalowy feeling, lekki chaos i zrycie... to co lubię... te wysokie dźwięki chyba trzeba uznać za obraz niepokoju więc mogą zostać tak jak są... inglisz na świetnym naprawdę poziomie... na koniec mógłby być sam budzik bez komentarza jak dla mnie, żeby nie było tak wprost... daję 5


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - Quantum Spark - 8.12.2015

Uuu, niezła schiza.
Świetnie brzmią te wszystkie dźwięki.
Mają piękną przestrzeń.
Perfekcyjną jakość.
Fajne te ambientowe szumy i cała reszta.
Ogólnie ciekawy bardzo poryty eksperymental, na duży +.


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - Abigail Noises - 8.12.2015

Wszystkim dziękuję za opinie.

Zirds – Booka Shade? Nie pomyślałbym, że to może komuś przypominać ten niemiecki duet. Wydaje mi się, że ''ciężarem'' wykroczyłem dalece z klimatem ale miło poczytać o skojarzeniach, bo każdy ma inne. Co do Tympanik to zgadza się, wydają ciekawe kawałki; nie myślałem jeszcze aby coś im wysłać.

Luke303, qnebra – z tymi mikołajkami to ironia była ;D. Qnebra, dzięki za lajki, pomimo że oceny nie dałeś... Co do talentu aktorskiego Shabboo; to wydaje mi się, że wyszło jak wyszło.

abyssMB – Marcin, z tego co pamietam, Ania już raz Cię zaskoczyła w MP, a jak wiesz Twoje produkcje są Jej bliskie, więc... Może wystarczy dobry pomysł ?!

patorecydywa - z tym ''chuchaniem” to nie przesadzajmy, jak chcesz usłyszeć Jej głos ze znikomą ilością efektów to polecam przesłuchać ''Closer'' z mojego profilu. [Z kolei Shabboo np. ''Shut The Fuck Up'' (Fuckologic Records), z Jej konta SC też jest bez szeptów ;)].

Niedzwiedz444 – końcówek było z dziesięć i ostatecznie taka została; w takim dość ilustracyjnym tracku to można się bawić ostro – fajnie to wyglądało jak ostrzyłem noże przed ''majkiem''; Shabboo zgrała wokale: udawała strach i przerażenie; kilka fx'ów to tak naprawdę też Jej wokal, trochę przeze mnie przerobiony ;)

Quantum Spark – dziękuję za taką ocenę. Taka ”schiza” tylko od czasu do czasu, bo na początku jest miło ale jak kolejny dzień siedziałem i wyłapywałem błędy i niedoskonałości na pętli to już doła łapałem :)

Shabboo Harper, Aniu dziękuję Ci oficjalnie za wsparcie... Heart


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - Rumush - 8.12.2015

Muszę się zgodzić z 'patorecydywa', niektóre nutki szarpią słuch. Ale to jedyna uwaga :) Kompozycyjnie i brzmieniowo jest bardzo ciekawie. Kawałek przenosi do innego świata, świetnie się rozwija i z outro jak dla mnie trafiłeś znakomicie.
A wokale Shabboo super dopasowane.
Ode mnie leci 5/5


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - Shabboo Harper - 9.12.2015

<kumple>...


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - Soundmaniaq - 9.12.2015

Kawałek daleki od komercyjnego pitu pitu i za to wielki plus. Odważna i nietuzinkowa nuta. Jestem ciekawy co ci tam jeszcze w głowie siedzi, niektóre kawałki miło zaskakują.
Cały utwór czuć niepokój, na pewno nie byłbym w stanie go słuchać przy bólu zęba albo 40 stopniowej gorączce :D, pogłębienie stanu gwarantowane. Wielki plus za klimat, no i shabbo jako wisienka na torcie jak najbardziej na miejscu.
Wyszedł wam taki synthowy free jazz, a więc eksperyment pełną parą. 5/5


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - chafer - 11.12.2015

Początek przypomina mi... Kraftwerk. Ten beat i "mechaniczne" dźwięki w tle :)
Intro i outro - świetne. Lubię tak przemyślane utwory. Środek chaotyczny (ale w dobrym sensie) i lekko psychodeliczny. W 2:27 to dźwięk ostrzenia noża? :)

Aha, chyba nikt nie wspomniał, że nie pasuje ten utwór do Mikołajek :P


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - Abigail Noises - 11.12.2015

Rumush – nuty szarpią jak w najgorszym koszmarze – dlatego po przebudzeniu chwile trzeba dojść do siebie bo ma się zszargane nerwy. Dzięki za ocenę. Shabboo z pewnością też się cieszy... ;)

Soundmaniaq – ''synthowy free jazz'', dość dobrze to oceniłeś gatunkowo :) Co do głowy to coś na pewno jeszcze wymyślę w takich klimatach...bo wiesz, chcę dojść do takiego poziomu aby nie pogłębiać a wywoływać muzą ból zęba :)

chafer – fajnie że Ci się podobają te momenty, nad którymi siedziałem najdłużej. 2.27s tak to dźwięk ostrzenia noża...

Cytat:Aha, chyba nikt nie wspomniał, że nie pasuje ten utwór do Mikołajek Jezyk 2

<sciana> :D


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - Stiopa - 15.12.2015

K u r e w s k o ciężkie. Ale zajebiste. Zwłaszcza od 3:45.... Miazga ( dosłownie) dla ucha :) ale w pozytywie.
Gratuluje oryginalnego pomysłu
Pozdrawiam


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - nqe36 - 18.12.2015

Ogólnie jak dla mnie nutka za ciężka, po prostu. Niezbyt przyjemnie mi się tego słuchało.


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Overwhelming Anxiety - Abigail Noises - 19.12.2015

Stiopa - dzięki za pozytywną opinię, nie pomyślałbym, że taki klimat wpadnie Ci w ucho.

nqe36 - rozumiem, że nie każdemu taki utwór może przypaść do gustu.