MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Afterthought - Beyond - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Afterthought - Beyond (/temat-progressive-afterthought-beyond)



Afterthought - Beyond - Afterthought - 10.12.2015

Hej, co sądzicie o moim nowym kawałku? Enjoy :)




RE: Afterthought - Beyond - mattether - 10.12.2015

no no całkiem solidne transiwo :) i widzie ze kolega z Opola , całkiem niedaleko mnie :)


RE: Afterthought - Beyond - Abigail Noises - 10.12.2015

Poczciwy dobry trans z bardzo dobrymi samplami. Początek trochę odtwórczy ale później jest dobrze i miło się słuchało. 1.53 ciekawe ''zejście'' i otwarcie breaka ale znów wchodzi do bólu ograny synth (transowe plucki), który rozwija się do końca. Główne melo za to podoba mi się bardzo – ten mięsisty kick rozwala, a przecież w transie dobry kick to podstawa. Ogólnie trochę za mało zabawy z filtracją, a w transie jest potrzebna i trochę nieczytelne pady ale za całość dam 4/5


RE: Afterthought - Beyond - lovetrance01 - 11.12.2015

Melodia jest naprawdę świetna. Bass i kick bardzo dobrze współpracują. Jeśli chodzi o zastrzeżenia, to kolega wyżej wyczerpał temat. Te elementy mógłbyś poprawić i myślę, że release w przyzwoitym labelu miałbyś gwarantowany. Tak czy inaczej zabieram kawałek ze sobą. Utwór na mega plus.


RE: Afterthought - Beyond - cinekkk1 - 11.12.2015

Ogólnie wole bardziej urozmaicone kawałki, tutaj w zasadzue przez caly utwor przewija się motyw glownego leadu/motywu, może więcej melodyjek i dźwięków by nie zaszkodziło. Może też i bym widział więcej jakichś ciekawych przejśc, filtrów czy pitch riserów. Do glownego leadu dorzucilbym jakas barwe moze square, czy jakis lead odgrywajacy najwyzsze nuty na efekcie dist czy overdrive, bo tak brzmi lead nieco standardowo. Tak poza tym to przyzwoity track, wszystkie te powyżej elementy, to moje jakieś tam wizje tego utworu i kosmetyczne zmiany, więc jest ok i takich utworow mozna sluchac.


RE: Afterthought - Beyond - Afterthought - 11.12.2015

Tak jak zauwazyliscie, jest sporo niedopracowanego contentu w moich produkcjach. Z tej racji nie bede sie rzucal z motyka na ksiezyc i probowal tego wydawac bo wiem, ze moj poziom jest za niski. Przyjdzie taki czas, ze w komentarzach bedziecie naklaniac mnie do podsylania moich utworow do labelow wiec wtedy sie nad tym zastanowie ale tymczasem udostepniam swoje produkcje za free do pobrania i nagroda a takze motywacja jest dla mnie to, ze ktokolwiek je pobiera! Dzieki :)


RE: Afterthought - Beyond - Rafau - 12.12.2015

Chyba sobie mordeczko żartujesz, że są za słabe do wydania. Jest to na prawdę bardzo solidny poziom. Gorsze tracki są wydawane i nie mówię tutaj o jakiś tam 3-ligowych labelach. Jakbyś przysiadł i powysyłał to ktoś by na pewno zaakceptował. Track fajnie, mógłbyś go trochę bardziej urozmaicić.

Ode mnie 4/5


RE: Afterthought - Beyond - KBK - 12.12.2015

Przyjemnie się słucha, wszystkie sample samemu robiłeś?


RE: Afterthought - Beyond - Afterthought - 13.12.2015

Kick, clap, snare'y haty i ride'y sam, jedynie te klikniecia zaczerpnalem z Vengeance. Dzwieki krecone rowniez przeze mnie :)


RE: Afterthought - Beyond - lovetrance01 - 13.12.2015

A można wiedzieć jaką wtyczką zrobiłeś kick? Jest perfekcyjny.


RE: Afterthought - Beyond - Afterthought - 13.12.2015

Kicki robie mieszajac rozne sample. Jesli chcesz dowiedziec sie wiecej to odezwij sie na priv. Nie bedziemy gawedzic tutaj o szczegolach bo nie do tego te watki sa przeznaczone :)


RE: Afterthought - Beyond - GY4 - 14.01.2016

Ladny trance budujesz.Dzialaj dalej ziom:)


RE: Afterthought - Beyond - Shabboo Harper - 15.01.2016

Cytat:"Przyjdzie taki czas, ze w komentarzach bedziecie naklaniac mnie do podsylania moich utworow do labelow wiec wtedy sie nad tym zastanowie ale tymczasem udostepniam swoje produkcje za free do pobrania i nagroda a takze motywacja jest dla mnie to, ze ktokolwiek je pobiera! Dzieki."

Urokliwa pewność siebie spleciona z pokorą, z "głodem wiedzy", radością tworzenia i chęcią hojnego dzielenia się swoją twórczością... :)


RE: Afterthought - Beyond - Zirds - 17.01.2016

Bardzo ciepły trance. Kolejny dobry na dłuższą jazdę samochodem czy też innym pojazdem :) Dzięki za darmowy download.

Co do miksu - nie ma się do czego przyczepić. Jak zawsze trzymasz poziom.

5/5


RE: Afterthought - Beyond - OProject - 17.01.2016

Zajebiste, ten build up super, choć dla mnie trochę więcej wysokich by się przydało :)
Solidny kawałek na prawdę, dobrze brzmi a przyznam że dzisiejsze transy średnio do mnie trafiają xd
Jedyne co do końca mi nie pasu to sidechain, ale ogólnie nie przepadam za tym efektem :D
Bardzo transowo, czyli tak jak od Trance wymagam, 5! :D