MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades Of Grey(ProCkers Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades Of Grey(ProCkers Remix) (/temat-house-oliver-heldens-shaun-frank-shades-of-grey-prockers-remix)



Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades Of Grey(ProCkers Remix) - ProCkers - 12.12.2015

Witam!

Oto mój nowy remix :) Skończony już jakiś czas temu, miałem go nie udostępniać, ale stwierdziłem, że nie ma sensu go kisić na dysku :)

Miałem okropne problemy ze zmiksowaniem go i zmasterowaniem, także nie jest to perfekcyjne ;) Wrzuciłem wersję, moim zdaniem chyba najlepszą :) Z resztą sami ocenicie.



Zapraszam do komentowania!
Pozdro! :)


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades Of Grey(ProCkers Remix) - Alex fat - 13.12.2015

Hej. Widac ze sie meczyles na mixem , ale czasami tak jest ze nieidzie zmiksowac materjalu poprawnie , co widac . Jednak ze , mimo tego ze jest niedokonca dobrze technicznie , to utwor twuj remix mi sie bardzo podobal . :) pozdrawiam


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades Of Grey(ProCkers Remix) - Shabboo Harper - 14.12.2015

Jest... przyzwoicie. Don't You worry; choć hmmm... ProCkers to jeden z tyluż podobnych, zbliżonych do siebie pod względem aranżu, dynamiki, donośnych brzmień remix'ów tego utworu... <bubu>


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades Of Grey(ProCkers Remix) - Nachos - 15.12.2015

Jak dla mnie bardzo ale to bardzo spoko. Mocna czwóreczka :)
Btw. osobiście nie zauważam (a raczej nie zausłyszam xD) jakiś mega drażniących błędów w mixie.
Utworek z serii: odpaliłem, całkiem spoko ale bez rewelki, przesłuchuje inne :D

Powodzonka! :)


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades Of Grey(ProCkers Remix) - fonque - 15.12.2015

No dla mnie mimo mixu przyjemnie się słucha, ale spodziewałem się lepszego dropu.. Ale jak dla mnie jest spoko :)


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades Of Grey(ProCkers Remix) - nqe36 - 16.12.2015

Według mnie przyjemny utwór :) Nie drażni a to jest chyba najważniejsze :)


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades Of Grey(ProCkers Remix) - Revnotes - 18.12.2015

Temat prawie wyczerpany, faktycznie można było lepiej, nie jest to super przejrzyste, aranż również może nie unikalny, ale tak sobie myślę, czemu nie? Wchodzę do klubu słyszę to, załóżmy że jestem po jednym głębszym, więc miks mi nie przeszkadza i cała reszta się zgadza, jest dobrze.


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades Of Grey(ProCkers Remix) - Foortic - 27.12.2015

Słuchałem kilka razy i musze przyznać że jest dobrze. Nie slyszalem tego numeru w oryginale ale jakbym ten Twój remix usłyszał w radiu nie znając tytułu to powiedziałbym ze nawet fajny numerek i nie ciężko byłoby skojarzyć ze to Oliver Heldens...


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades Of Grey(ProCkers Remix) - Shutara - 27.12.2015

Alex z całym szacunkiem, ale ortografia... ;)
@temat
Mix mógłby być lepszy i nic odkrywczego tutaj nie ma pod względem aranżacji/doboru dźwięków...no ale nie o to chyba chodziło, a vibe czuć mimo niedoskonałości.


RE: Oliver Heldens & Shaun Frank - Shades Of Grey(ProCkers Remix) - Bosu - 10.02.2016

A mi się bardzo podoba ten bass w utworze, jedynie ten lead (to chyba piano?) mogłoby grać trochę lepiej, może zlayerować z innym dźwiękiem? Ogólnie całość na plus! :)