MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Blissful Waves - Snowflake (Christmas Gift) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Blissful Waves - Snowflake (Christmas Gift) (/temat-progressive-blissful-waves-snowflake-christmas-gift)



Blissful Waves - Snowflake (Christmas Gift) - Michael bromber9 - 22.12.2015

Witam wszystkich serdecznie:) Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wraz z Tomkiem mamy dla was mały muzyczny prezent:) Chcieliśmy tym samym życzyć wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT i oczywiście samych genialnych projektów w Nowym nadchodzącym 2016 roku.




RE: Blissful Waves - Snowflake (Christmas gift) - Shabboo Harper - 23.12.2015

Bez technicznych szczegółów w ten szczególny czas... ;)

Tomku, Michale dziękuję za melodyjny, czarujący Christmas Gift ^^. Wam również życzę cudownych chwil, pogody ducha i twórczego spełnienia...


RE: Blissful Waves - Snowflake (Christmas gift) - meatBall - 23.12.2015

ślicznie, świeżutko i biało :P w czasie świątecznego boom'u, mogliby puszczać w radyju takie tracki, zamiast dżordża majkela :D bardzo fajnie podobierane dźwięki, świetnie oddany klimat, technicznie elegancko, nawet nie ma co się sadzić :P tylko pogratulować. cóż, zawijam do auta :] i dziękować, wzajemnie Panowie :]

pozdro


RE: Blissful Waves - Snowflake (Christmas gift) - Faden - 26.12.2015

Nie jestem fanem tego typu muzy, ale ten utwor to jest cos kosmicznego...
Takie cieplo na zimne wieczory. Dobra robota 5;)


RE: Blissful Waves - Snowflake (Christmas gift) - Michael bromber9 - 27.12.2015

Wielkie dzięki za wasze opinie:) W Tworzeniu muzyki naszą myślą przewodnią jest sprawianie nią przyjemności innym:) Jeśli choć jedna osoba poczuła klimat który chcieliśmy oddać:) To to dla nas największa nagroda:) Wielkie dzięki za wasze odpowiedzi na ten wątek:) oczywiście pozdrowienia od BW


RE: Blissful Waves - Snowflake (Christmas gift) - Zirds - 27.12.2015

Początek niczym Depeche Mode - Enjoy The Silence (Pablo Roma Bootleg)




Ogólnie bardzo ładny, delikatny utwór. Wpasowalibyście się na AnjunaDeep z tym utworem :)
Mimo, że już pomalutku po Świętach to jednak bardzo ciepło mi się tego słuchało. Szkoda, że technicznie trochę słabo, dlatego daję 4/5


RE: Blissful Waves - Snowflake (Christmas gift) - Michael bromber9 - 27.12.2015

Cytat:Ogólnie bardzo ładny, delikatny utwór. Wpasowalibyście się na AnjunaDeep z tym utworem :)
Mimo, że już pomalutku po Świętach to jednak bardzo ciepło mi się tego słuchało. Szkoda, że technicznie trochę słabo, dlatego daję 4/5


Zdecydowanie za wysokie progi :) ale dzięki za komentarz i ocenę :)


RE: Blissful Waves - Snowflake (Christmas gift) - Shutara - 27.12.2015

Tak sobie puściłem i alt+tab na inną stronę, aż po chwili zapomniałem że miałem napisać konstruktywną ocenę; tak przyjemnie się słucha ;)
Słychać, że technicznie jeszcze to majstersztyk nie jest, ale nie ma co nad tym rozmyślać, tylko robić więcej i lepiej z czasem. Mocna czwórka ode mnie, bo klimat jak najbardziej zachowany.