MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB darXide - Epitaph for a Villain - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB darXide - Epitaph for a Villain (/temat-drum-bass-darxide-epitaph-for-a-villain)



darXide - Epitaph for a Villain - darXide - 7.04.2012

Trochę inaczej spróbowałem pojechać drumy, niż zwykle, nie wiem jak się to uwidzi. Myślicie, że warto iść w taki kierunek?




RE: darXide - Epitaph for a Villain - kubek12 - 8.04.2012

jeżeli chodzi o perkusję to myślę, że jest ok ;) kawałek w porządku chociaż zupełnie nie mój klimat ;)


RE: darXide - Epitaph for a Villain - xplasm - 8.04.2012

gdybyś ładniej wyrównał dźwieki żeby nie był taki smietnik, to może by wyszło z tego cos ciekawego.


RE: darXide - Epitaph for a Villain - LWD11 - 8.04.2012

Kocham taki artystyczny nieład, chociaż znająć Ciebie właśnie to jest ład :) czy warto iść w tym kierunku? sam se odpowiedz, jak się w tym lepiej będziesz poruszał to run, koorwa run.


RE: darXide - Epitaph for a Villain - ZOOn'r - 10.04.2012

Troche tak zbytnio są te skrzypce ściśnięte. Osobiście, ten układ perki wgl. mi nie podchodzi, jakoś w tym szybszych nutkach typu d&b przywykłem do rozpierdzielającego snare i twardego kicka. Takie dźwięki zwykle mają Pendulum w swoich kawałkach.


RE: darXide - Epitaph for a Villain - SleepyHead - 10.04.2012

a mi z kolei bardziej odpowiadaja Twoje neuro kawalki, tu nie jest zle, Ciebie nie trzeba poprawiac :P
a perkusja osobiscie mi nie pasuje, wole bardziej konwencjonalne brzmienia :)))


RE: darXide - Epitaph for a Villain - Thrust Shock - 11.04.2012

Nie żebym się podlizywał ale mi ten utworek przypasił na maksa. W pewnych momentach słychać tylko lekkie zgryzy dźwięków, np w 3:48.
Niestandardowa nutka, rzuca nowe światło na gatunek.
Ode mnie zdecydowany plus. :)

...party mode: ON <dance3>


RE: darXide - Epitaph for a Villain - Eyon - 11.04.2012

Ooo tak, to jest to.
Coś całkiem innego, widzi mi się :D
Ma swój niepowtarzalny klimat.
Czekam na dalsze produkcje tego typu :)


RE: darXide - Epitaph for a Villain - Divine Frequency - 11.04.2012

Mocne i dobre... Ladnie Ci ten dnb pod glitch zjezdza :D
Lubie Twoja tworczosc... szczegolnie za Ode to Assassin :)


RE: darXide - Epitaph for a Villain - a870512 - 14.04.2012

kwasy kwasy , ale w dobrym wydaniu o O
___

gitarę pogiąłeś po maksie


RE: darXide - Epitaph for a Villain - erwinn - 15.04.2012

perka ryje beret, mix troche srednio, brakuje mi tu highendu. Ogolnie dla mnie ciekawe i nie monontonne, melancholijne jak wiekszość produkcji tu zamieszczanych! :)


RE: darXide - Epitaph for a Villain - piral - 15.04.2012

mistrzostwo! dobry styl, czekam na więcej takich. chciałbym usłyszeć liquid funk w twoim wykonaniu, ale wiem, że to niemożlwe xD


RE: darXide - Epitaph for a Villain - djhaxim - 21.04.2012

ten snare jakoś mi nie pasi :) ogólnie dobra technika i fajna perkusja :) ode mnie plusik dobra robota :D



RE: darXide - Epitaph for a Villain - Grisha - 23.04.2012

Siemka. Kawał naprawde dobre roboty. Mogło by sie wydawac troche chaotyczn dopasowanie dźwięków, ale to właśnie lubie w Twoich produkcjach ;)


RE: darXide - Epitaph for a Villain - Monita★ - 24.04.2012

początek niesamowity ( cała pierwsza minuta idealna) , tylko źle perkę dobrałeś kompletnie tu nie pasuje.