MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Forumowe smyczki, koszulki etc... - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Forumowe smyczki, koszulki etc... (/temat-forumowe-smyczki-koszulki-etc)



Forumowe smyczki, koszulki etc... - SilverNight - 7.04.2012

Propozycja jest taka . Co do promowania można by było zrobić koszulki z nickami Forumowymi , smycze etc..

Byśmy się złożyli po parę groszy :D

Tylko logo by było potrzebne forum może znajomy zrobi :)

Co wy na to ? Czekam na wasze sugestie.

Pzdro!


RE: Forumowe Smyczki , Koszulki etc... - NeoN - 7.04.2012

Głupi pomysł <yes>

koszulka z nadrukiem kosztuje blisko 28,99zł + koszt przesyłki 13,28zł = 42,27

Jeżeli ktoś by chciał kupić to wysyła nam pieniądze (pocztą 3dni, przelewem kilka minut),
to się nie sprawdza jako reklama <ok> już kilka forów na których moderatorowałem tak próbowało .
Jeżeli miała to by być jakaś nagroda w konkursie to czemu nie... ale tak to nic nie da<okok>


RE: Forumowe Smyczki , Koszulki etc... - Peter O'ski - 8.04.2012

(7.04.2012, 19:15)NeoN napisał(a): Głupi pomysł <yes>

koszulka z nadrukiem kosztuje blisko 28,99zł + koszt przesyłki 13,28zł = 42,27

Jeżeli ktoś by chciał kupić to wysyła nam pieniądze (pocztą 3dni, przelewem kilka minut),
to się nie sprawdza jako reklama <ok> już kilka forów na których moderatorowałem tak próbowało .
Jeżeli miała to by być jakaś nagroda w konkursie to czemu nie... ale tak to nic nie da<okok>

Otóż to. Za drogo ciutkę jak na promocję (która i tak nie ma sensu w takiej postaci), ale jako konkurs czy coś - dlaczego nie.

Mając nadzieję, że jakoś się rozrośniemy i może kiedyś jakiś meeting zrobimy - w przyszłości takie koszulki mogłyby być fajną sprawą, ale na pewno nie na dzień dzisiejszy :)


RE: Forumowe Smyczki , Koszulki etc... - Yes I Am - 9.04.2012

A dla mnie to dość dobry patent, którego sukces zależy od dobrego marketingu... Tylko nie wiem czy nie za bardzo skomercjalizowalibyśmy naszego forum...
Co prawda koszulki jak to koszulki ludzie mogliby kupować za design i tutaj jest już profit $$.
Jako nagroda to nie wiem czy z reklam i tego wszystkiego na czym forum mogłoby mieć $$ starczy.
Po za tym, spójrzcie na to z szerszej perspektywy. Człowieczek przechadza się w koszulce z logiem forum czy czymś tam. Ludzie się na niego gapią/albo i nie... Jeżeli są napisy typu ,,Adamek Crew" i jeszcze nie wiem nazwisko, nick, ksywa... ludzie zaczynają uruchamiać szare komórki, po prostu myślą, kto to jest?
Nie mniej jednak marketing zostawię w spokoju, gdyż nie wiem jakie jest stanowisko administracji na ten temat... Sądząc po plusach Kay jest chyba na nie :D
Ogólnie zawsze posłużę radą w tej sprawie, gdyż po prostu na wciskaniu kitu to się znom :D.;P


RE: Forumowe Smyczki , Koszulki etc... - K.o.N - 27.04.2012

Koszulki? A może zrobić wzór jakiejś koszulki i robić je na zamówienie?? Ja bym taką koszulkę kupił, a pieniądze z koszulek poszły by na opłatę servera ;)


RE: Forumowe Smyczki , Koszulki etc... - Brest - 28.04.2012

To wszystko jest kiepski pomysł. Koszulkę kupiłaby mniejszość forum, a smycz? Pewnie nikt...
Dla mnie więcej byłoby fatygi niż to wszystko warte.



RE: Forumowe Smyczki , Koszulki etc... - Herman - 1.05.2012

a mooze zbierzmy chetnych na koszulki i jak nazbiera sie grupka to wtedy sie zamówi ... w temacie niech sie zgłaszaja


RE: Forumowe Smyczki , Koszulki etc... - SilverNight - 1.05.2012

Herman dobry pomysł ! jestem 1 ,Który się zgłaszam :) Zgłaszać się :P


RE: Forumowe Smyczki , Koszulki etc... - sowa - 2.05.2012

hmmm no na upartego to by mogło wypalić... jako kibic Interu zamawiałem już parę razy koszulki klubowe robione na takich akcjach.... więc w razie czego mogę powęszyć co i jak :)