MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA CaffeineMC - After Midnight - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA CaffeineMC - After Midnight (/temat-electronica-caffeinemc-after-midnight)



CaffeineMC - After Midnight - CaffeineMC - 25.12.2015

w końcu coś sensownego czym można sie pochwalić, ale pewnie coś wynajdziecie ;D miłego !




RE: CaffeineMC - After Midnight - aqmoolator - 26.12.2015

Ciekawa kompozycja. Mam jakieś takie skojarzenia, zwłaszcza tuż przed 3 min, z Kraftwerkiem ( to chyba przez te arpeggia i użyte barwy ) Niby niewiele się dzieje, ale za to nie czuć zupełnie znużenia w ciągu tych 5 minut. Nie porywa szczególnie, ale też nie zostawia wrażenia, że nie warto było jej wysłuchać. Trochę mroku, nieco tajemnicy i sporo elektroniki jaką lubię :)


RE: CaffeineMC - After Midnight - Abigail Noises - 26.12.2015

Wstęp zachęcający, clap ciekawy. 1.11 clap okazuje się tamburynem ? Panoramowany lead w niepokojącym rytmie także mi się podoba. Niestety dalej utwór po kolejnym breaku za mało się zmienia – nie żeby było źle ale nie ma tego czegoś przy końcu. Po prostu trochę się rozczarowałem bo chciałem więcej – jakieś ''kolejne rejestry niepokoju''. 3/5


RE: CaffeineMC - After Midnight - Zirds - 27.12.2015

No taki Cyber.. Industrial, ColdWave...
Ten synth co gra główną melodię brzmi jak klawesyn psychopatycznego klauna ze steampunkowego Domu Strachu.

Tak jak Adam napisał - brakuje tutaj przejścia w głębsze stany niepokoju, ale i tak jest też dobrze. Ciut za długie - 3/5


RE: CaffeineMC - After Midnight - Shabboo Harper - 31.12.2015

Lubię Twoją "twórczą tendencję" do surrealistycznych, dotkniętych tajemnym, mrokiem wręcz "koszmarem" brzmień. Jest psychodelicznie? Owszem. Charakternie? Och, taaak. ^^ Jednakże jest też i trochę jednolicie. "Paleta" użytych przez Ciebie "barw" (osobliwy tamburyn) pięknie kreśli klimat utworu, lecz po pewnym czasie kompozycja brzmi... lekko wtórnie. Caffeine "wkręć" jeszcze jakąś nutkę, która zbliży do sekretów "Po północy"... ;)


RE: CaffeineMC - After Midnight - CaffeineMC - 31.12.2015

dzięki wszystkim za odsłuchy i opinie !

@Shabboo; Twoje komentarze są niezwykle inspirujące ;D,

wśród wszystkich opinii przewija się jeden motyw, żeby dodać jakąś część lekko odklejoną, z pazurem, większym jeb****iem, tak to odbieram i pozostaje mi się tylko zabrać do roboty, aby stworzyć utwór pełniejszym ;]


a tak na marginesie to zaskoczyło mnie, że kawałek jednak zebrał opinie spod znaku "mroku i tajemnicy", myślałem, że to dość neutralne brzmienia ...


RE: CaffeineMC - After Midnight - abyssMB - 4.01.2016

Jak dla mnie poprawna produkcja ale, że tak powiem nie porywa , jak Twoje porzednie kawałki . 3/5


RE: CaffeineMC - After Midnight - Shabboo Harper - 4.01.2016

Cytat:@Shabboo; "Twoje komentarze są niezwykle inspirujące"

Dziękuję Ci Caffeine. Ogromnie się cieszę jeśli rzeczywiście tak jest... :)


RE: CaffeineMC - After Midnight - Knifeman - 11.01.2016

jakoś tak zszedłeś z mocą. Kaleczy mnie trochę góra wysokich synthów. Kompozycja to taki średniak bez wyrazu i niezbyt bogaty, chyba nie miałeś dobrego pomysłu na tą ścieżkę.