MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA aqmoolator - niedoczekanie - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA aqmoolator - niedoczekanie (/temat-electronica-aqmoolator-niedoczekanie)



aqmoolator - niedoczekanie - aqmoolator - 25.12.2015

Muszę się przyznać, że lubię ten numer. Wiem, że to nieskromne, ale od kiedy powstał, a było to z dziesięć lat temu, wskoczył mi na "półkę" udane. Tym razem kilka dni intensywnej pracy, bo plik źródłowy zaginął, więc zagrane z odsłuchu z jedynej empetrójki jaka mi po nim została. No i co nieco zmieniłem jednak;)
Miłego odbioru.




RE: aqmoolator - niedoczekanie - Zirds - 26.12.2015

W Twoim przypadku nie liczy się jakość, a subiektywne odczucia. Jest bardzo ładnie i melodyjnie. Jak zawsze brzmi to jak późne lata 80te.

5/5


RE: aqmoolator - niedoczekanie - Abigail Noises - 26.12.2015

Bardzo dobre - motyw przewodni zdaje mi się, że gdzieś słyszałem... całość wpisuje się w te lata jak napisał Zirds, zresztą to Twój klimat. Taki track jest świetny do jazdy autem po autostradzie. 5/5


RE: aqmoolator - niedoczekanie - Burning Car - 28.12.2015

Bardzo fajne zwłaszcza bas. Trochę mi to się z Bilińskim kojarzy. Ogólnie 5.


RE: aqmoolator - niedoczekanie - Ath Leete - 28.12.2015

Dobry kawałek, bardzo przyjemnie się słucha. Miks jest dobrze zbalansowany.
Mnie także przypomina się Biliński.


RE: aqmoolator - niedoczekanie - Shabboo Harper - 31.12.2015

Technicznie bez zarzutu... <takjest>


RE: aqmoolator - niedoczekanie - Shutara - 31.12.2015

Gdybym żył w tych latach, pewnie też bym odczuł wrażenie że ktoś mi przywraca dźwięki dzieciństwa, ale tak czy siak - bardzo ładne zgranie synthów i również porządnie zmiksowane.
5 ;)


RE: aqmoolator - niedoczekanie - L.G. - 31.12.2015

Genialny kawałek, Twoją muzyką zaraził mnie Fender z sc.
Pozdro.


RE: aqmoolator - niedoczekanie - patorecydywa - 31.12.2015

Słuchałem już kilka razy i jestem pod wrażeniem Twojego rozwoju. Z kawałka, na kawałek czuć większą, realizacyjną swobodę.
Bazowa perkusja z basem brzmią idealnie! Melodycznie, klimat bardzo twój, choć bardziej Synthowy.
Technicznie jedyne co mi nie podchodzi, to fakt że są momenty w których warstwujesz motyw kilkoma instrumentami. Grają momentami tą samą nutę (co nie jest złe). Robi się taki trochę żywopłot harmoniczny i znika elektroniczna czystość.
Jeśli wiesz że instrumenty będą czasowo, lub na stałe współgrały ze sobą, to można je ustawić tak, by nie konkurowały ze sobą o te same fragmenty pasma.
To tylko szczegół, bo generalnie faza


RE: aqmoolator - niedoczekanie - chafer - 5.01.2016

Technicznie i melodyjnie - prawie bez zastrzeżeń. Mam wątpliwości (malutkie) do jednego syntha (jakiś "saw" czy coś) grający z główną melodią - nie pasuje. Drugi dźwięk pojawia się czasami w tle - np. między 1:58 a 2:05. Mam wrażenie, że utwór uzyskał by sporo oddechu gdyby go wywalić.

Ogólnie dobra robota - to były przyjemne 4 minuty :)