MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
U mnie się dziwnie zaczęło... - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Wasze początki (https://musicproducers.pl/forum-wasze-poczatki)
+---- Wątek: U mnie się dziwnie zaczęło... (/temat-u-mnie-sie-dziwnie-zaczelo)

Strony: 1 2


RE: U mnie się dziwnie zaczęło... - sss - 19.01.2016

Masz tak bo mixtrack pro 2 nie ma w sobie licencji jak quad, który odblokowuje program. Ja osobiście wolę traktora ze względu na przejrzysty interfejs, jedyne co mnie boli to ,że przyciski efektów nie są zmapowane jako hot cue jak w vdj. Serato dla mnie może się zapaść pod ziemię. Mimo natywnego wsparcia trzeba dokupić seratobox i plyty z timecode.


RE: U mnie się dziwnie zaczęło... - Foortic - 19.01.2016

(19.01.2016, 22:16)sss napisał(a): Masz tak bo mixtrack pro 2 nie ma w sobie licencji jak quad, który odblokowuje program. Ja osobiście wolę traktora ze względu na przejrzysty interfejs, jedyne co mnie boli to ,że przyciski efektów nie są zmapowane jako hot cue jak w vdj. Serato dla mnie może się zapaść pod ziemię. Mimo natywnego wsparcia trzeba dokupić seratobox i plyty z timecode.

Ale mapowanie można chyba pobrać z sieci... Co do traktora to nie wiem... Nie miałem okazji działać na nim...
Dla mnie Virtual DJ 8 najlepszy... Wg mnie jest super łatwy w obsłudze i przyjemny dla oka...


RE: U mnie się dziwnie zaczęło... - OProject - 19.01.2016

Elo, sam nie wierze że to przeczytałem xd
No historia jak z filmu akcji, tylko dla czego tak dziwnie się to zaczeło? xd
Zapomniałeś dodać co było na obiad jak wróciłeś do domu i odpaliles Fl studio :)
Powodzenia w produkcji, olej to co pierdzieli rodzina bo nawet na zdjęciach z nią dobrze nie wyjdziesz :D


RE: U mnie się dziwnie zaczęło... - Foortic - 20.01.2016

(19.01.2016, 23:45)OldscoolProject napisał(a): Elo, sam nie wierze że to przeczytałem xd
No historia jak z filmu akcji, tylko dla czego tak dziwnie się to zaczeło? xd
Zapomniałeś dodać co było na obiad jak wróciłeś do domu i odpaliles Fl studio :)
Powodzenia w produkcji, olej to co pierdzieli rodzina bo nawet na zdjęciach z nią dobrze nie wyjdziesz :D

No ja Ci powiem ze jak chciało Ci się tyle czytać to musiało Ci się nudzić xd
Nie pamiętam co było na obiad ale napewno coś dobrego... Jak zawsze moja mama wie czym mnie zaskoczyć...
Wiesz nie oleje rodziny bo to jednak rodzina. Nie wszyscy są tak nastawieni mój chrzestny i mój wujek od strony "ojca" wspierają mnie. Raz jak się bawiłem w wokalem L'amour Toujours (nie wiem jak to się pisze) i zrobiłem mały remis to im się podobało... Tylko mama jak narazić jest sceptycznie nastawiona...


RE: U mnie się dziwnie zaczęło... - Revnotes - 20.01.2016

Twoja mama najzwyczajniej w świecie chciałaby, żebyś wyszedł na ludzi, to nic złego. W życiu dobrze jest mieć plan B, dopóki swoją pasję będziesz łączył z regularną nauką w szkole, a następnie na studiach, na pewno rodzice nie będę Cię za to krytykować. Być może w przyszłości pasja przerodzi się w coś więcej, gdy już się w pełni usamodzielnisz. Statystycznie niewielu osobom udaje się przebić, zaistnieć na tyle, aby godnie żyć z produkcji muzyki, więc chyba każdy rodzin słysząc od swojego dziecka (nastolatka), że chciałby oprzeć o to swoje życie, ma grymas na twarzy.


RE: U mnie się dziwnie zaczęło... - Foortic - 20.01.2016

(20.01.2016, 9:54)Revnotes napisał(a): Twoja mama najzwyczajniej w świecie chciałaby, żebyś wyszedł na ludzi, to nic złego. W życiu dobrze jest mieć plan B, dopóki swoją pasję będziesz łączył z regularną nauką w szkole, a następnie na studiach, na pewno rodzice nie będę Cię za to krytykować. Być może w przyszłości pasja przerodzi się w coś więcej, gdy już się w pełni usamodzielnisz. Statystycznie niewielu osobom udaje się przebić, zaistnieć na tyle, aby godnie żyć z produkcji muzyki, więc chyba każdy rodzin słysząc od swojego dziecka (nastolatka), że chciałby oprzeć o to swoje życie, ma grymas na twarzy.

Tak, masz rację, ale moim zdaniem nie powinna tak mówić że ludzie którzy tak jak ja pasjonujący się muzyką są "uważani za takich którzy nie mają szkoły, lepszego wykształcenia czy poprostu są gorsi"
To w sumie tak jakby dotyczy też wszystkich na forum...
Pomyślcie sobie czy to miło? Raczej nie... Czy moja mama ma rację Też raczej nie...


RE: U mnie się dziwnie zaczęło... - OProject - 20.01.2016

Mówię ci nie słuchaj takich pierdół, rodzina nie jednemu życie zmarnowała właśnie takim czy podobnym gadaniem :P
Mnie też nie raz tak gadali (krytykowali) nie koniecznie tylko o muzyce ale o wszystkim co robilem albo czego nie robilem xd
Zapytają dlaczego jest dla ciebie niemiła i dlaczego uważa że muzycy są gorsi? pokaż jej znanych producentów, artystów czy klasyków muzyki. Wielu z nich miało dużo pieniędzy, byli szanowani przez ludzi, wielu z nich jest/było inteligentnych, wykształconych nie tylko muzycznie itp.

Moim zdaniem po prostu nie za bardzo wie o czym mówi, taka typowa "Polska" krytyka... niechce mi sie o tym już pisać ale każdy wie jak to jest.

Mnie nieraz rodzina krytykowała jak słuchałem Hardstyle/core że "za szybka muzyka nie da się tego słuchać", innym razem jak słuchałem chilloutu że za wolne, jak klasyki "czego ty słuchasz?"

Olej takie gadanie, rób to co lubisz, bo pasja jest jedną z najważniejszych w życiu rzeczy ;)


RE: U mnie się dziwnie zaczęło... - Zirds - 20.01.2016

Skończysz szkołę, studia, licencjaty, magisterskie... a i tak skończysz jako kasjer na Orlenie..


RE: U mnie się dziwnie zaczęło... - Foortic - 20.01.2016

(20.01.2016, 15:38)OldscoolProject napisał(a): Mówię ci nie słuchaj takich pierdół, rodzina nie jednemu życie zmarnowała właśnie takim czy podobnym gadaniem :P
Mnie też nie raz tak gadali (krytykowali) nie koniecznie tylko o muzyce ale o wszystkim co robilem albo czego nie robilem xd
Zapytają dlaczego jest dla ciebie niemiła i dlaczego uważa że muzycy są gorsi? pokaż jej znanych producentów, artystów czy klasyków muzyki. Wielu z nich miało dużo pieniędzy, byli szanowani przez ludzi, wielu z nich jest/było inteligentnych, wykształconych nie tylko muzycznie itp.

Moim zdaniem po prostu nie za bardzo wie o czym mówi, taka typowa "Polska" krytyka... niechce mi sie o tym już pisać ale każdy wie jak to jest.

Mnie nieraz rodzina krytykowała jak słuchałem Hardstyle/core że "za szybka muzyka nie da się tego słuchać", innym razem jak słuchałem chilloutu że za wolne, jak klasyki "czego ty słuchasz?"

Olej takie gadanie, rób to co lubisz, bo pasja jest jedną z najważniejszych w życiu rzeczy ;)

Masz rację krytykuje w ten sposób bo się nie zna... Mimo że ma dopiero 34 lata to nie wie (albo coś tam wie ale się tym nie interesuje) kto to np taki David Guetta, Tiesto czy inni których większość społeczeństwa poprostu dobrze kojarzy. Moja mama poprostu nie słucha muzyki... Czasem jak coś w radiu leci to jak jej wpadnie w ucho to słucha a jak nie to poprostu wyłącza radio.
Dlatego takie pokazywanie znanych artystów wiele by nie wniosło...
Może dlatego tak uważa co do tej muzyki...


RE: U mnie się dziwnie zaczęło... - Foortic - 20.01.2016

(20.01.2016, 15:57)Zirds napisał(a): Skończysz szkołę, studia, licencjaty, magisterskie... a i tak skończysz jako kasjer na Orlenie..
Lepszy kasjer na Orlenie niż chodzenie do pośredniaka i gadanie że "w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem" bo to by już było oklamywanie samego siebie


RE: U mnie się dziwnie zaczęło... - augenous - 20.01.2016

Dobrze, że u mnie jest inaczej. Mama akceptuje to co robię, bo sama zajmuje się nieco muzyką, a mianowicie śpiewa. Tata nie ma nic przeciwko temu i chce mnie wspierać. W twojej sytuacji radzę ich przekonać. Jak raz powiedzą nie, to za każdym razem jak będą coś mówić, o tym co robisz i że "marnujesz czas" to staraj się ich przekonać. Bo w końcu woda drąży skały co ^^


RE: U mnie się dziwnie zaczęło... - Foortic - 20.01.2016

(20.01.2016, 18:06)augenous napisał(a): Dobrze, że u mnie jest inaczej. Mama akceptuje to co robię, bo sama zajmuje się nieco muzyką, a mianowicie śpiewa. Tata nie ma nic przeciwko temu i chce mnie wspierać. W twojej sytuacji radzę ich przekonać. Jak raz powiedzą nie, to za każdym razem jak będą coś mówić, o tym co robisz i że "marnujesz czas" to staraj się ich przekonać. Bo w końcu woda drąży skały co ^^
Wiem o czym mówisz... Ważne żeby sir nie poddawać... Powoli się przekonają do tego


RE: U mnie się dziwnie zaczęło... - Izaak16 - 13.03.2016

heheh ciekawa historia. Trochę zazdroszczę Ci, że w tak młodym wieku zorientowałeś się, że chcesz robić muzykę. Ja czekałem..zbyt długo czekałem :) Powodzenia w dalszym rozwijaniu pasji


RE: U mnie się dziwnie zaczęło... - Deonite - 18.03.2016

Czy w młodym? No sam nie wiem, ja w flu siedzę odkąd miałem 14 ;)


RE: U mnie się dziwnie zaczęło... - Mat.Mor.Raw - 18.03.2016

Bardzo ładnie opowiedziana historia. Ciekawie się czytało. Jest materiał na scenariusz filmu biograficznego. Wcześnie zacząłeś skubańcu. Powodzenia w dalszym rozwoju skilów :E