MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Walker & Mikalao - Higher - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Walker & Mikalao - Higher (/temat-deep-walker-mikalao-higher)



Walker & Mikalao - Higher - Mikalao - 28.12.2015

Zapraszam do posłuchania! Nowy utwór w kolaboracji z Walkerem. To nie ostatni nasz wspólny utwór :D

[Obrazek: Clqi3ZvnWHo.jpg]


RE: Walker & Mikalao - Higher - Fly - 30.12.2015

Technicznie lepiej być chyba nie może ;) Czuć głębię,ciekawe i dopracowane przejścia. Utwór ma ciekawy klimat ;)

Ciężko jest mi się do czegokolwiek doczepić, może jedynie do głównej melodii która istnieje...i w sumie to tyle. Nie ma w sobie tego ,,czegoś",co wybiłoby ją poza przeciętność i uczyniło z waszego utworu hit.

Tak,czy inaczej, należy się maks. 5/5 ;)


RE: Walker & Mikalao - Higher - Shabboo Harper - 31.12.2015

Generalnie... przeuroczy kawałek. To co nie podoba mi się to "wybicia" z rytmu w postaci spokojniejszych przejść; zacnych technicznie, acz niepotrzebnie tak "przewlekłych" i powtarzalnych. Wokal (sample) również zbyt wszechobecny. Temat cechuje fenomenalny groove... <slucham>


RE: Walker & Mikalao - Higher - Revnotes - 6.01.2016

Bardzo porządnie wykonany numer, świetny miks, przestrzeń, całkiem niezły pomysł. Pierwsze na co zwróciłem uwagę, to masywność chorda, a przy tym zachowanie porządnej stopy. Za każdym razem jeżeli dół brzmi dobrze, to ogólnie miks wydaje się dobry i utwierdziłeś mnie w tym przekonaniu. Jedyne co mnie trochę wkurza, to choping wokalu, tego jest tutaj za dużo. Chciałbym również usłyszeć rozbudowany breakdown w waszym wykonaniu, bo te chwilowe przystanki podobnie, jak na mojej przedmówczyni, na mnie również nie robią wielkiego wrażenia. Nie uważam tego za jakąś ujmę, ale po prostu jestem ciekaw. 4/5.


RE: Walker & Mikalao - Higher - Shutara - 6.01.2016

Utwór z górnej półki można by rzec; bardzo poprawny mix, ciekawa aranżacja i przede wszystkim - buja aż miło. Szczególnie spodobały mi się brejki z zastosowaniem HP filtera ;)

Ale żeby nie było zbyt kolorowo w ocenie, to przyczepiłbym się do perkusji. Mimo że nie ma jej czego zarzucić technicznie, to samo brzmienie (szczególnie z początku) w moim odczuciu jest "oklepane". Chodzi mi o bardzo podobnie brzmiące sample hat i crash. Mówiąc "podobnie", mam na myśli to, że niemal tak samo brzmiące próbki mam u siebie w którejś z paczek i być może dlatego zwróciłem na to uwagę, i mi to przeszkadzało. Ot taki mój kaprys :P
Co do wokalu - szczerze mówiąc nieco mnie męczy. Przez cały utwór powtarzana jest w gruncie rzeczy jedna fraza; dobrze obrobiona brzmieniowo, ale nie obraziłbym się o nieco więcej na tym polu.
Daję czwórkę <thumbsup>


RE: Walker & Mikalao - Higher - AirTight - 28.01.2016

Co za brzmienia :) daje to naprawdę radę sprawia że można pokiwać głową :P Widze to w jakimś naprawdę w kolorowych barwach lata :D daję 5