MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time (/temat-techno-adamwax-feat-shabboo-harper-once-upon-a-time)

Strony: 1 2


AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - Abigail Noises - 30.12.2015

Witam, oto kolejny kawałek. Coś z pogranicza Electroniki/Techno z zacięciem Hardstyle'owym.




RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon A Time - aqmoolator - 31.12.2015

Czegoś tu za dużo jest. Wszechobecny pogłos troszkę miesza. Środek mocno wyeksponowany. A leady przed 2 minutą troszkę .. nie wiem jak to ująć, ale niespecjalnie mi wchodzą. Całość nieco męcząca i chaotyczna.
Ale ja mam skrzywienie na "rzewne melodyjki" więc się nie znam :P
Ciężkie to ... nie dla mnie


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon A Time - Abigail Noises - 1.01.2016

Lead przed 2 minuta jest taki sam jak po 2 minucie, tylko ciszej. Typowy zabieg, często stosowany aby wzmocnić wejście melo. Jednak zdaję sobie sprawę, że kawałek jest gęsty od dźwięków i nie każdemu może się podobać. Dzięki za ocenę.


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon A Time - Zirds - 1.01.2016

Ten synth co gra tak wysokim dźwiękiem pasuje tutaj jak rybie rower... Jest zbyt duża kakofonia co do całości. Naparzanie tego syntha, który gra melodię brzmiącą jak kot ze sraczką biegający po klawiaturze plus wokal Shabboo nie brzmi przyjemnie.

2/5


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon A Time - Abigail Noises - 1.01.2016

Na "kotach ze sraczką" się nie znam - mam psa.


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon A Time - abyssMB - 4.01.2016

Dużo dzwięków przez co po 2 minucie troche ten natłok irytuje melodia grana przez ten synth mi sie nie podoba, nie pasuje mi do tytułu, początek tak do drugiej minuty to świetne tło dla gotyckiej impry albo w industrialnym podziemiu Matrix-a ale potem ta melodia jest strasznie irytująca. Głos Ani świetny jak zawsze. Marudzę bo to jednak nie mój klimat. Pozdrawiam.


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon A Time - chafer - 5.01.2016

Mam wrażenie, że włożyłeś w ten utwór sporo pracy, ale jednocześnie dobrze się bawiłeś przy realizacji. :)
Do 1:20 - nie mój klimat, ale jest ciekawie i bardzo dobrze pełni rolę intro.
Po 1:30 - nie rozumiem tego ;) Pierwsze wrażenie - chaos i brak pomysłu.. Główna melodia gra "coś" zupełnie nieprzekonującego, perkusja próbuje się przebić, dźwięki w tle niczego nie uzupełniają i sklejają a tylko wprowadzają większe zamieszanie. Przykro mi, ale moim zdaniem to jest najgorszy Twój utwór :(


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon A Time - Abigail Noises - 5.01.2016

Cytat:... to jest najgorszy Twój utwór.

Zdarza się... ;)


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - Oszir - 8.01.2016

Początek dość ciekawy, jakby miała wejść za chwilę ciężka muzyka coś w rodzaju Neurofunka.
Tak od 50s czar prysł, czekałem na techno ale nie usłyszałem techno, jak dla mnie niema go tu w ogóle zrobiło się zbyt chaotycznie. I z linią melodyczną też jest tu jakiś problem...
Może hardstylowcy coś tu znajdą dla siebie.


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - qnebra - 8.01.2016

Pozwolę sobie tym razem trochę przekręcić wasze nazwy, by podkreślić to co uważam. Więc moi drodzy Mr. Wosk i Ms. Reverb w mojej własnej opinii tym razem nie wyszło. Da się tego co prawda wysłuchać, lecz to nie jest przyjemne słuchanie, a raczej bolesna bitwa gdzie ściera się wrażliwość słuchacza, natłok dźwięków i wokal Anny.


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - Abigail Noises - 10.01.2016

Cytat:Pozwolę sobie tym razem trochę przekręcić wasze nazwy, by podkreślić to co uważam.

Nie ma sprawy qnoobra.


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - Kveon - 10.01.2016

Intro ciekawe, tylko ten lead za bardzo zagłusza wokal. Dużo wszystkiego tutaj jest, niektóre te fxy są po prostu za głośno. Nie podoba Mi się ten kick, który wchodzi od 1:20.
Drogi Adamie, gdyby było Mniej tych dźwięków byłoby lepiej, trzymam kciuki za lepszą następną produkcję w tym rodzaju
Pozdrawiam


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - Recoil83 - 10.01.2016

Całkiem ciekawe, eksperymentalne 1:28, interesujący wokal w 3:18.


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - qnebra - 10.01.2016

Ech, znowu masz problemy ze zrozumieniem jakiejkolwiek krytyki i opinii, która nie mówi "OMG! Genialne! Arcydzieło! Cudowne! Fantastyczne! Chryste, jakie to dobre!". Pozwolę to napisać sobie językiem zrozumiałym:

Utwór technicznie dobry, jako taki się broni pod tym względem i nie mam tu prawie nic do zarzucenia. Oprócz braku jakiejś większej klarowności to nic więcej nie mam do zarzucenia. Niestety istnieje także takie, tu uwaga, bardzo trudne i skomplikowane słowa, więc proszę czytać uważnie, bo nie będę powtarzać "indywidualne odczucia". Tu niestety wzięły one dominującą rolę, bo w moim, uwaga znowu za trudne słowa "indywidualnym odczuciu", ten utwór nie był przyjemny, nie oferował satysfakcji z odsłuchu i nie spowodował chęci naciśnięcia przycisku odtwarzania od nowa. Dlatego drogi autorze dostałeś trzy.

+ lepszy od wszystkiego co sam robię
- nawalone wszystkiego wręcz do przesady

Jak do ściany...


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - Abigail Noises - 11.01.2016

Cytat:Ech, znowu masz problemy ze zrozumieniem jakiejkolwiek krytyki i opinii, która nie mówi "OMG! Genialne! Arcydzieło! Cudowne! Fantastyczne! Chryste, jakie to dobre!". Pozwolę to napisać sobie językiem zrozumiałym:

Ty masz dziesięć lat? Poczytaj ile krytyki jest powyżej – czy obrażałem się wcześniej? NIE. Poczytaj komentarze do moich innych utworów i zobacz ile tam jest krytyki. Tylko to jest krytyka merytoryczna. Nie jestem przeświadczony o swej doskonałości jak to przedstawiasz ale rozumiem, że Ci ulżyło. ''Językiem zrozumiałym '' - masz mnie za idiotę, dzieciaku?

Cytat:tu uwaga, bardzo trudne i skomplikowane słowa,

Znów szczeniacka zagrywka. Skomplikowanych słów nie uświadczyłem w Twej wypowiedzi – napisz, które to.

Możesz mieć jakiekolwiek zdanie o utworze, nawet miażdżące dla mnie ale... No właśnie, chyba masz przerost ego, które przyćmiewa Twój odbiór tego co ktoś do Ciebie pisze. Ani nie skrytykowałem Twojej oceny ani nie wszedłem jak Ty na SB aby cokolwiek pisać o Tobie i Twoich trackach – ale rozumiem, że znów chęć dowartościowania wzięła górę. Odniosłem się tylko do tego, że znów masz jakiś ból dupy odnośnie mnie i Ani. Już raz czytałem o „festiwalu trzepania wacków” jak Shabboo zamieszcza utwór na MP, a teraz kpiące zmiany nicków.. Odpuść sobie... Jesteś mizoginem?

Cytat:Utwór technicznie dobry, jako taki się broni pod tym względem i nie mam tu prawie nic do zarzucenia. Oprócz braku jakiejś większej klarowności to nic więcej nie mam do zarzucenia. Niestety istnieje także takie, tu uwaga, bardzo trudne i skomplikowane słowa, więc proszę czytać uważnie, bo nie będę powtarzać "indywidualne odczucia". Tu niestety wzięły one dominującą rolę, bo w moim, uwaga znowu za trudne słowa "indywidualnym odczuciu", ten utwór nie był przyjemny, nie oferował satysfakcji z odsłuchu i nie spowodował chęci naciśnięcia przycisku odtwarzania od nowa. Dlatego drogi autorze dostałeś trzy.

Byłeś bardzo zdenerwowany jak to pisałeś :) Powtarzasz się: ''nic do zarzucenia''. Coś nie może wziąć dominującej roli, tylko odgrywa dominującą rolę. Reszta jest merytoryczna dlatego nie komentuję.

Cytat:Jak do ściany...

Przeczytaj co napisałem dziesięć razy, zrób dziesięć przysiadów itd. Może wtedy zrozumiesz, co za bzdury piszesz. Mam wrażenie, że chcesz jakoś usilnie przedstawić mnie jako zadufanego głupka i wchodzisz w drwinę, kpiąc sobie ze mnie. Nie wyjdzie Ci to..

A teraz w tył zwrot i odmaszeruj na SB, tam możesz się spełniać, ku uciesze innych.


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - qnebra - 11.01.2016

No cóż, może i masz rację, może i sam się mylę, ale napisanie "qnoobra" specjalnie podkreślając noob i myśląc, że druga osoba nie wie co to znaczy jest, no cóż, trochę nietaktowne.


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - Abigail Noises - 11.01.2016

''Kto mieczem wojuje od miecza ginie''


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - In-Tegral - 11.01.2016

Cze Adamos. Jako, że obaj lubimy mocne brzmienia wpadłem zobaczyć o co tyle krzyku. Wnioski : brakuje w tym podzielenia tracka jak w hs i mocniejszej stopy wtedy by to było wręcz magiczne bo również uwielbiam eksperymenty i uciekanie ze schematów. Sama produkcja na wysokim poziomie.


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - qnebra - 11.01.2016

Cytat:''Kto mieczem wojuje od miecza ginie''

Znowu jak to ściany. Polecam słownik polsko-polski i sprawdzenie, co takiego jest obraźliwego w Mr. Wosk i Ms. Reverb.


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - Knifeman - 11.01.2016

Chciałem powiedzieć coś miłego. Naprawdę.

W tracku nie ma nic czego bym się nie spodziewał. Zaczynacie być przewidywalni (co jeszcze nie jest złe samo w sobie). Tak naprawdę to jedyne co mi się podoba to intro które niektórych pewnie odstraszy i nawet nieźle dopasowany wokal. Synthy brzmią jakby ktoś się na nie zdecydował minutę przed renderem i nie wmiksował ich zbyt dokładnie. Stopa gdzieś ginie. Budowa też taka sobie, nie to że monotonna ale bez większych zmian. Rewerb na akceptowalnym poziomie i to chyba nie on odpowiada za złe brzmienie całości (w przeciwieństwie do tego co uważa reszta).

2/5 No szkoda kurde