MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time (/temat-techno-adamwax-feat-shabboo-harper-once-upon-a-time)

Strony: 1 2


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - Zirds - 11.01.2016

Adam bez obrazy, ale z Twoich wypowiedzi płynie jad, a to nie wróży nic dobrego. Jak widzisz ja po paru sprzeczkach z administratorami i moderatorami wyszedłem na prostą.
Nie uważam żeby było coś złego w wypowiedzi qnebry - taki ów jego sposób oceniania. Wax to wosk jak wiadomo, a Ms Reverb to prawdopodobnie chodzi o to, że Anny głos we wszystkich utworach, w których można ją usłyszeć jest potraktowany efektem pogłosu.
Koniec offtopu.

Ps. Chcecie się dalej kłócić, przedstawiać swoje tezy? Zapraszam na Shoutbox.


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - Knifeman - 11.01.2016

zamykam offtop

kolejne wzajemne przytyki o tamto czy siamto skutkują warnem i zamknięciem tematu.

Macie pw, sb. Wymieńcie miedzy sobą zdania zamiast brnąc w menadry pseudointeligentnych przycinków i aluzji.



RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - Abigail Noises - 11.01.2016

In-Tegral – dzięki za opinie. Jak widać można napisać bez ironii i kpin normalny komentarz.

Qnebra – Nie napisałem „obraźliwe” a kpiące. Co Ty masz z tą „ścianą” ? I jak mam sprawdzić w słowniku polskim obcojęzyczne wyrazy? Daj już spokój bo się pogrążasz...

Knifeman:

Cytat:Chciałem powiedzieć coś miłego. Naprawdę.

Nie musisz być miły a obiektywny i merytoryczny! A tak w ogóle to wystarczy mi aby nie pisać o „waleniu konia” jak Anna, moja Kobieta, wrzuca utwory na MP, jak nie kpisz na Sb (tony Reverbu i tym podobne), jak nie wyśmiewasz tracków porównując je do tracków moderatora LM itd. itd. Czyli tak jak Qnebra robi to od jakiegoś czasu. I znów – z konstruktywną wypowiedzią „nie dyskutuję”. Dzięki za ocenę mojego utworu.

Zirds:

Cytat:Adam bez obrazy, ale z Twoich wypowiedzi płynie jad, a to nie wróży nic dobrego. Jak widzisz ja po paru sprzeczkach z administratorami i moderatorami wyszedłem na prostą. 
Nie uważam żeby było coś złego w wypowiedzi qnebry - taki ów jego sposób oceniania. Wax to wosk jak wiadomo, a Ms Reverb to prawdopodobnie chodzi o to, że Anny głos we wszystkich utworach, w których można ją usłyszeć jest potraktowany efektem pogłosu. 
Koniec offtopu. 

Oh, my God! Jesteś ostatnią osobą, która powinna mi zwracać uwagę odnośnie zachowania. Napisz, w którym momencie „płynie jad” . :) Czy w tym jak zwracam uwagę na szczeniackie zachowanie Qnebry? Qnoobra tak go zabolało??? „O klepaniu wacka” już zapomniał? Po co przekręca nicki? Nie wyczuwasz drwiny w tym? No tak, właśnie... Osoba, która na co dzień wyzywa innych Forumowiczów, łącznie z chamskimi wypowiedziami tego nie zrozumie. A co do hejtu, to ja jakoś nie obrażam się jak ktoś pisze o „srających kotach na mojej klawiaturze” itp. a Ty drogi Zirds za porównanie do wieczorynki Twoich produkcji wbijasz się na Sb, prowokując właśnie do hejtu. Jak obrażony chłopczyk. Z tego co czytałem jesteś, tu cytat:” jedna z najbardziej egoistycznych i konfliktowych osób na naszym forum” . Całkowicie się zgadzam.

Po co piszesz o sprzeczkach z Adminami – co to ma do mnie?

Cytat:Ps. Chcecie się dalej kłócić, przedstawiać swoje tezy? Zapraszam na Shoutbox.

Ku Twojej uciesze mam dywagować z Qnebrą na SB? Mogę to stwierdzić otwarcie – właśnie przez takie osoby jak Ty nie mam ochoty wbijać się na SB. Napiszę więcej – wiem, że to nie jest moja odosobniona opinia... Dam Ci przykład – czytać o tym jak robisz klocka w kiblu... Preferuję inną estetykę wypowiedzi. Daruję sobie SB.


Knifeman:

Cytat:zamykam offtop

kolejne wzajemne przytyki o tamto czy siamto skutkują warnem i zamknięciem tematu.

Najlepiej ban na moje IP. A tak na serio – daj warna Knifeman i zamknij temat. Dziwne jest to, że zamykasz Offtop uniemożliwiając mi odniesienie się do postów. Mi ten Offtop nie przeszkadza, na Sb nie będę wchodził ku zadowoleniu Zirdsa , a prywatnie z Qnebrą nie mam przyjemności rozmawiać..


RE: AdamWax feat. Shabboo Harper - Once Upon a Time - Ann Hope - 11.01.2016

Może się nie znam, jestem nowa na forum, ale :P... jak dla mnie to into trochę zbyt ciężkie, za dużo wszystkiego, później znów za dużo, melodia ok ale gubi się gdzieś w tych wszystkich odgłosach, jak to mówią "wszystko na jedno kopyto", ale nie jest źle ;)