MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Nicky Romero & Stadiumx - Harmony (Dave Opera Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Nicky Romero & Stadiumx - Harmony (Dave Opera Remix) (/temat-progressive-nicky-romero-stadiumx-harmony-dave-opera-remix)



Nicky Romero & Stadiumx - Harmony (Dave Opera Remix) - Lighthover - 30.12.2015

Oceniajcie moją najnowszą pracę.
Tak, wiem to nie jest progressive house.
Na dziale jest dział z trapem, ale to nie o takim trapie mówimy :)

Z góry dzięki za opinie!
Pozdrawiam




RE: Nicky Romero & Stadiumx - Harmony (Dave Opera Remix)_[Trap Edit] - Crazy Noise - 30.12.2015

Daję 4/5. Przydałoby się tam więcej dołu, który masowałby uszy :) Po za tym przyjemny edit.


RE: Nicky Romero & Stadiumx - Harmony (Dave Opera Remix)_[Trap Edit] - nullname - 31.12.2015

"some people look at trap remixes as being a cheap trick" ~KSHMR

W tym przypadku nie będę tą osobą, która tak myśli. Zayebiaszczy edit... pokazałeś, że da się być kreatywnym... Niesamowite. Speechless.

Tyle w temacie. 5/5


RE: Nicky Romero & Stadiumx - Harmony (Dave Opera Remix)_[Trap Edit] - Shabboo Harper - 31.12.2015

Efektownie "ukryłeś" całość w brzmieniu/tonie charakterystycznym w stylu Trap. Jest zadziornie, konkretnie. Dawid, to zupełnie nie jest mój klimat lecz względem wersji oryginalnej szczerze Ci gratuluję. Profesjonalna produkcja <takjest>.


RE: Nicky Romero & Stadiumx - Harmony (Dave Opera Remix)_[Trap Edit] - Lighthover - 31.12.2015

Dzięki wielkie za te słowa!
Chciałbym dodać, że jest to mój pierwszy trapowy utwór,
nigdy nie słuchałem/ nie grałem tego gatunku (1 czy 2 propozycje kiedys w live secie wkręciłem, ale nic więcej)
mam nadzieję, że była to dobra decyzja, żeby podążać tą drogą ;)

Pozdrawiam!


RE: Nicky Romero & Stadiumx - Harmony (Dave Opera Remix)_[Trap Edit] - Royal Cartel - 31.12.2015

Piękna kompozycja :) Dodatkowo moje uszy urzekła panorama, sample grane po bokach, ciągłe urozmaicanie przestrzeni. Duży plus. 5/5!


RE: Nicky Romero & Stadiumx - Harmony (Dave Opera Remix)_[Trap Edit] - Shutara - 1.01.2016

Bardzo dobra dynamika utworu. Podoba mi się, jak poszczególne dźwięki wędrują i robią przyjemne zamieszanie ;)
Gratuluję edit'u.


RE: Nicky Romero & Stadiumx - Harmony (Dave Opera Remix)_[Trap Edit] - Zirds - 1.01.2016

Tak jak Crazy Noise napisał, że brakuję więcej dołu. Tak poza tym jest baaaardzo dobrze. Świetnie rozpracowany...

Wielkim minusem jest dla mnie to, że jak jest build up przed drugim dropem to powinien być rozwinięty jako drum and bass... Tak bym to słyszał, a jest nuuuuda ;)

4/5


RE: Nicky Romero & Stadiumx - Harmony (Dave Opera Remix)_[Trap Edit] - C.o.b.r.a - 1.01.2016

Przyjemnie się tego słucha :D Można by było coś jeszcze z drugim dropem pokombinować :)
5/5


RE: Nicky Romero & Stadiumx - Harmony (Dave Opera Remix)_[Trap Edit] - Lighthover - 1.01.2016

(1.01.2016, 20:16)Zirds napisał(a): Tak jak Crazy Noise napisał, że brakuję więcej dołu. Tak poza tym jest baaaardzo dobrze. Świetnie rozpracowany...

Wielkim minusem jest dla mnie to, że jak jest build up przed drugim dropem to powinien być rozwinięty jako drum and bass... Tak bym to słyszał, a jest nuuuuda ;)

4/5

Czyli mam rozumieć, że przy następnej produkcji zmasakrować bardziej dół "808"?


RE: Nicky Romero & Stadiumx - Harmony (Dave Opera Remix)_[Trap Edit] - Zirds - 1.01.2016

Nie 808... Mam TR-808 i wiem jak brzmi. Chodzi mi o to, że utwór brzmi jakby miał odcięte wszystko poniżej 40-80 Hz


RE: Nicky Romero & Stadiumx - Harmony (Dave Opera Remix)_[Trap Edit] - Lighthover - 1.01.2016

(1.01.2016, 22:37)Zirds napisał(a): Nie 808... Mam TR-808 i wiem jak brzmi. Chodzi mi o to, że utwór brzmi jakby miał odcięte wszystko poniżej 40-80 Hz

Nie chodziło mi o TR-808, nie dogadaliśmy się, miałem na myśli charakterystyczny trapowy kick zwany "808" :)


RE: Nicky Romero & Stadiumx - Harmony (Dave Opera Remix)_[Trap Edit] - Zirds - 1.01.2016

Ten trapowy kick zwany 808 pochodzi od przedłużonego w Decay i wzmocnionego w kompresji brzmienia TR-808 więc nie mów mi skąd co pochodzi ;)

Tak jak pisałem powyżej.... Brakuje basu, ale nie spowodowanego jakością stopy (kick), ale brakiem po prostu niskich częstotliwości. Ocenę zachowuję taką jaka jest, ale "propsuje" jakości wykonania remixu... Ciekaw jestem jak brzmią (muszę sprawdzić) Twoje autorskie produkcje.