MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA L.G. - Elektroniczny Świat - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA L.G. - Elektroniczny Świat (/temat-electronica-l-g-elektroniczny-swiat)



L.G. - Elektroniczny Świat - L.G. - 31.12.2015

Witam,
do odsłuchu kawałek zrobiony na starym g4 867MHz PowerPC, także da się zrobić coś na starym sprzęcie. Nie brzmi to super zajebi**ie, brak mocy w procesorze na bajeranckie fx-y, ale jak na sprzęt z 2002 roku, spisał się dobrze ;)
Pozdrawiam.

PS. Wszystkiego dobrego w nadchodzącym nowym roku.




RE: L.G.-Elektroniczny świat - Zirds - 31.12.2015

ŁaŁ. Świetne te sample gitarki. Ładne pady i ta świetna, delikatna perkusja!
Bardzo mi się podoba. Klasycznie Twój Styl!

5/5


RE: L.G.-Elektroniczny świat - aqmoolator - 31.12.2015

No czad! To lubię. Bardzo retro i w klimacie jaki mi najbardziej odpowiada. A ten sampel "prądu" już gdzieś słyszałem ( w jakiejś grze? ) :) Trochę Jarre'owskie, trochę w klimacie Tangerine Dream. Bardzo fajna kompozycja.


RE: L.G.-Elektroniczny świat - Zirds - 31.12.2015

Sampel prądu niczym od Raidena z Mortal Kombat ;)


RE: L.G.-Elektroniczny świat - CaffeineMC - 31.12.2015

pad przypomina mi MUSIC2000 ;D i tamte lata, trochę mi się nie klei ten "zip" przy 36 sekundzie z resztą, gitarka extra, jakość wiadomo jak wspomniales, ale dobrze się tego słucha generalnie, jak by to poczyścić, podkręcić i wywalić tego zipa to by było meeegaaa


RE: L.G.-Elektroniczny świat - Shutara - 1.01.2016

Jak się nie ma, co się lubi... ;)
Gratuluję, bo bardzo udana produkcja, szczególnie na warunki sprzętowe.
5


RE: L.G.-Elektroniczny świat - Ath Leete - 1.01.2016

Banan na japie :D
Uwielbiam takie kawałki. Czuję że powinienem zapoznać się z resztą twojej twórczości.


RE: L.G.-Elektroniczny świat - L.G. - 3.01.2016

@Zirds Dzięki za odsłuch i komentarz i nie jest to energia od Raidena :)

@aqmoolator Dzięki za odsłuch i komentarz, ten sampel nie jest z gry, pochodzi z paczki bodajże apple jam pack.

@CaffeineMC Dzięki za odsłuch i komentarz. Pamiętam M2000, gdy go pierwszy raz odpaliłem, to już wiedziałem że psx nie będzie mi służył tylko do grania w gry :P , jestem w trakcie oczyszczania użyję do tego Audacity i lekkich zmian.

@Zathura Napiszę tak, generalnie lubię pracować na starych komputerach, bo mają to coś czego nie mają dzisiejsze komputery (czyt. duszę ), czyli od ZX ,Commodorków ,Atarynek ,Amig ,po ostatnie komputery z duszą czyli G5 od Apple.

@Ath Leete Cieszę się że się podobało i dzięki za odsłuch oraz komentarz.

Pozdro all


RE: L.G.-Elektroniczny świat - OProject - 3.01.2016

Dobre jak zawsze hehe :D


RE: L.G. - Elektroniczny świat - abyssMB - 4.01.2016

Ukłon piękna świetnie brzmiąca muzyka tylko słuchać -:) 5/5


RE: L.G. - Elektroniczny świat - Mat.Mor.Raw - 4.01.2016

Brzmi jak trackerowa muzyka z demosceny z połowy lat 90'ych :D Te charakterystyczne pady, progresje akordów, lekko plumkające w tle arpeggia, delikatnie połamane loopy. Idealne jako muzyka tła do jakiejś oldschoolowej gry lub animacji. Moja ocena 4/5.


RE: L.G. - Elektroniczny świat - Adamzzz - 5.01.2016

El Dżi chopie świetny kawałek, jak zawsze zresztą xD Te pady w tle trochę przypominają mi muzyczkę która gra przy instalacji Windowsa XP, więc chyba dobrze! Jest tak jak napisał Mateurzsz, idealnie wpasowałoby się jako tło do jakiegoś programu. Do słuchania bez żadnego tła też daje radę! Świetna atmosfera, czysty miks.. No nic tylko słuchać :D 5/5


RE: L.G. - Elektroniczny Świat - 3RBE - 6.01.2016

Retro klimacik brzmieniowo i kompozycyjnie. Nie do końca mnie przekonuje akurat taka forma, ale doceniam wkład i wyczucie bo tego ostatniego nie brakuje. Btw, Amiga Rulezz ;)
pzdr


RE: L.G. - Elektroniczny Świat - Shabboo Harper - 7.01.2016

Cóż "rzec"? Jw. Jak zawsze. Jakże uroczy, "niedzisiejszy", niepowtarzalny... L.G. <thumbup>


RE: L.G. - Elektroniczny Świat - Burning Car - 7.01.2016

Jak zawsze u Ciebie ładna melodia, fajne pady - kawałek jak najbardziej na 5 (tyle daje). No może troszkę ten arp za monotonny (za krótki pochód?) i na moich słuchawkach za bardzo wychodzą na "pierwszy plan" jego 3 główne dźwięki. No ale pewnie to wina słuchawek (całe 25 zł kosztowały :) ). W domu, na lepszych, pewnie nie byłoby tego problemu


RE: L.G. - Elektroniczny Świat - Oszir - 8.01.2016

Kawał dobrej roboty, nic dodać a ująć można by ten wysunięty na pierwszy plan dźwięk napięcia - spięcia - rozładowania który np. powtarza się często pod koniec utworu. Tak go trochę ściszyć i schować gdzieś tam w tle ;)