MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Mateusz Morawski - Doggerland (GorillaPod Guitar Live 2015) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Mateusz Morawski - Doggerland (GorillaPod Guitar Live 2015) (/temat-other-mateusz-morawski-doggerland-gorillapod-guitar-live-2015)



Mateusz Morawski - Doggerland (GorillaPod Guitar Live 2015) - Mat.Mor.Raw - 2.01.2016

Nagrałem na gitarze elektrycznej rify z mojego kawałka Doggerland przy użyciu statywu GorillaPod. Audio nagrywałem w tym samym czasie co video, z tym, że gitara została zarejestrowana bezpośrednio poprzez interfejs audio USB do komputera. Zapraszam do oglądania... <gitara>

Guitar: Yamaha ERG 121
Audio Interface: Behringer Guitar Link UCG102
Guitar Amp: Native Instruments Guitar Rig 4 Player
DAW: Zynewave Podium
Video: GorillaPod, Windows Movie Maker
Photo Edit: Paint.NET, Powerpoint




RE: Mateusz Morawski - Doggerland (GorillaPod Guitar Live 2015) - Zirds - 3.01.2016

Ile zapłaciłeś za GorillaPod? Zastanawiałem się właściwie jak się nazywa ten "kulkowy" statyw...

Ładnie tam napierdalasz Pan po tych strunach :)


RE: Mateusz Morawski - Doggerland (GorillaPod Guitar Live 2015) - Mat.Mor.Raw - 3.01.2016

Dzięki xD To był prezent od Św. Mikołaja, więc nie wiem ile kosztował ;)


RE: Mateusz Morawski - Doggerland (GorillaPod Guitar Live 2015) - Shutara - 3.01.2016

Sprawię sobie chyba wczesny prezent walentynkowy (;d) i kupię behringer'a, żeby coś Wam ponagrywać swojego.
A psia kraina jak najbardziej na propsie <thumbsup>


RE: Mateusz Morawski - Doggerland (GorillaPod Guitar Live 2015) - Shabboo Harper - 5.01.2016

PPP: Professional, Pretty, Peculiar... ;)


RE: Mateusz Morawski - Doggerland (GorillaPod Guitar Live 2015) - Shattered - 8.01.2016

Nono Mateusz niezłe wiosłowanie na ekranie.


RE: Mateusz Morawski - Doggerland (GorillaPod Guitar Live 2015) - Mat.Mor.Raw - 9.01.2016

Nominuję Zathura i Shattered i wszystkich wioślarzy na tym forum do Selfie Guitar Challange


RE: Mateusz Morawski - Doggerland (GorillaPod Guitar Live 2015) - Shizzlematic - 9.01.2016

Jak ty tam tymi palcami tak przebierasz :D
Zacny live :D


RE: Mateusz Morawski - Doggerland (GorillaPod Guitar Live 2015) - In-Tegral - 9.01.2016

Mateusz, chyba Twoja kobieta nie narzeka, co? :E Respekt.


RE: Mateusz Morawski - Doggerland (GorillaPod Guitar Live 2015) - Shattered - 9.01.2016

(9.01.2016, 12:12)Mateusz Morawski napisał(a): Nominuję Zathura i Shattered i wszystkich wioślarzy na tym forum do Selfie Guitar Challange

Mateusz odnośnie mnie to nie ma szans bo moja gitarą jest pc a strunami midi editor więc odpada ;)


RE: Mateusz Morawski - Doggerland (GorillaPod Guitar Live 2015) - Mat.Mor.Raw - 9.01.2016

Shattered, najwyższy czas zaopatrzyć się we wiosło i zacząć ćwiczyć.
Jest cała masa tutoriali na youtube, nic tylko podpatrywać, próbować, nie zniechęcać się i iść do przodu, a efekty w końcu przyjdą.


RE: Mateusz Morawski - Doggerland (GorillaPod Guitar Live 2015) - Shattered - 9.01.2016

(9.01.2016, 14:22)Mateusz Morawski napisał(a): Shattered, najwyższy czas zaopatrzyć się we wiosło i zacząć ćwiczyć.
Jest cała masa tutoriali na youtube, nic tylko podpatrywać, próbować, nie zniechęcać się i iść do przodu, a efekty w końcu przyjdą.

Jak mówiłem już kiedyś, jestem leń i mi się nie chce hahahaha.