MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Lias - Chillvocalbeat - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Lias - Chillvocalbeat (/temat-trap-lias-chillvocalbeat)



Lias - Chillvocalbeat - Krzych - 7.01.2016

Witam, chciałbym przedstawić wam moją najnowszą produkcje.
Liczę na konstruktywną krytykę :)




RE: Lias - Chillvocalbeat - waspi - 7.01.2016

mix ok reszta to kwestia gustu. mi osobiście średnio podchodzi ale doceniam walory techniczne


RE: Lias - Chillvocalbeat - Shabboo Harper - 7.01.2016

Jest w tym temacie finezyjnie wykreowany "chill", zmyślnie podkreślony solidnym tłem i delikatnym ujęciem instrumentarium perkusyjnego; sample wokalu świetnie "wpleciony" w lekko mroczny Background. Krzysztofie, utwór Twój traktuję jak fundament godny "poszerzenia" lub też Intro większego projektu. Zdecydowanie jest potencjał. <takjest>


RE: Lias - Chillvocalbeat - Maciek - 8.01.2016

ja jestem na TAK
poprawny aranż - może bez fajerwerków, ale czy potrzeba tu ich? wszystko ładnie współgra ze sobą, miks bez zarzutu - co prawda na słuchawkach słuchałem, ale jakby raziło coś to bym zauważył (chyba ;) )


RE: Lias - Chillvocalbeat - Shutara - 8.01.2016

Subiektywnie dodam, że snare jest nieco za ostry/mocny/głośny :E
Co do reszty - feeling jak najbardziej na +, wokal też bardzo dobrze wkomponowany. Miałem odczucie, jakbym puścił jakieś demo RL Grime'a ;)
4


RE: Lias - Chillvocalbeat - Krzych - 8.01.2016

Właśnie snare to mój największy problem, zawsze na moim odsłuchu wydaje się ze jest zbyt dużo jednak na innych często jest za mało, jakieś rady, triki jak wpasować snare?
A i dziękuje wszystkim za komentarze :D


RE: Lias - Chillvocalbeat - Maciek - 8.01.2016

jedyny trick jaki znam to kilka odsłuchów - monitory bliskiego pola, głośniczek a'la kuchenne radyjko monofoniczne oraz głośniki konsumenckie - za pomocą takiego zestawu no i wiedzy na temat miksu zdziałasz cuda ;)
u mnie na zestawie odsłuchowym (właśnie sprawdzam jak to gra) tez stwierdzam ze ten werbel ciut za ostry (zwłaszcza na kuchennym radyjku)


RE: Lias - Chillvocalbeat - Zirds - 8.01.2016

Bardzo ładnie i przejrzyście to gra. Podoba mi się połączenie tej czystej, jasnej perkusji z tymi nie do końca rozwiniętymi w górny przepust padami (stabsami). Ciekawe :)

4/5 (bo za mało się dzieję)


RE: Lias - Chillvocalbeat - Krauze - 9.01.2016

Odpływam kozak będę wracał do tego kawałka.

...a dzisiaj został z molestowany w moją bezsenną noc ;)


RE: Lias - Chillvocalbeat - FELIX G - 9.01.2016

Dobry vibe, troche taki yung lean do tego luzne cloud'owe wokale. Fajnie by bylo jakby kick sie jeszcze troche zmienial, ale to juz czepianie sie szczegolow, wg mnie zajebiste.


RE: Lias - Chillvocalbeat - GY4 - 13.01.2016

Siemka.Jestem nowy na forum,a to pierwszy post.Chcialem go podpiac pod cos ,co w moj gust wpasuje.I to chyba to:) Fajny track,klimat jaki chciales przekazac siada jak najbardziej.Bardzo fajny vibe.A technicznie,to wydaje sie tylko jakby ten snare cos nie do konca sie wtopil rzeczywiscie.Chociaz nie jestem wielkim fachowcem:)Pozdrawiam


RE: Lias - Chillvocalbeat - Patrick - 13.01.2016

Wpada w ucho muszę przyznać bo cały czas replay naciskam :), odsłuchałem na laptopie , na słuchawkach (co prawda zwykłych z telefonu ale zawsze coś :P) nie buczy, nie charczy więc jest git , vocal super nadaję klimatu , niby mało się dzieje w utworze ale dla mnie jest ok, czasem lepiej jak jest mniej elementów niż jak jest napchane i gra wszystko naraz, da się przy tym kawałku "wyczilować" więc cel raczej został osiągnięty :D , Pozdrawiam


RE: Lias - Chillvocalbeat - iamsteffe - 17.01.2016

Dość łagodny trap można by powiedzieć że to coś pomiędzy trapem a chillstepem .
Dla mnie utwór bez zastrzeżeń.
Mój klimat dlatego ode mnie 5 ;)