MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) (/temat-drum-bass-underscores-taiyaki-ft-script-spotlight-remix)



Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) - Shizzlematic - 8.01.2016

Nowy remix, który zrobiłem na contest. Jakimś cudem udało mi się wyrobić w deadline <hmm>




RE: Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) - Castiel - 8.01.2016

Bardzo podoba mi się motyw. Miks jest czyścituki wg. mnie :.Cieszy mnie,że skończyłeś kolejny projekt :) ode mnie masz 5 :)


RE: Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) - barthus - 8.01.2016

Intro mi nie podchodzi, potem jest bdb ;) pierwszy "drop" drumstepowy, podoba mi się, ale szkoda że trwa tak krótko. Mocne 4 ode mnie na pewno ALE, końcówka jest na tyle świetna, że masz u mnie 5! :P szkoda że nie pociągnąłeś refrenów (jeśli można to nazwać refrenami xD)
Mam lekkie odczucie, że jest to wersja radiowa, bo kawałek jak dla mnie powinien trwać minimum 4 minuty.
Technicznie kozak ;)


RE: Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) - Shutara - 8.01.2016

Mogłeś pierwszy drop wydłużyć nieco (co w sumie zauważył barthus), bo zbyt szybko przechodzi w kolejny spokojny motyw ;)
W intro jest za wiele "pie*dolenia" xD Ale oprócz tego cud, miód i orzeszki. Bardzo spodobał mi się porządny build up i ten "future" akcent w dropie (chodzi mi o to specyficzne wyciszone wejście, które ostatnimi czasy pojawia się wg mnie coraz częściej :P)
Masz 5, powodzenia w konkursie.


RE: Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) - Zirds - 8.01.2016

Drum and Bass zaczyna się od 2:35. Reszta to (tak to się chyba nazywa) Crossbreed.
Ogólnie to nie mam pytań. Jest czysto i przejrzyście - bardzo cukierkowo. Podoba mi się połamana perkusja jak u Reso.
Break trochę nudny, ale drop robi swoje!

Zasłużone 5/5


RE: Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) - piral - 8.01.2016

A ja nie mam zastrzeżeń do intra. Dobrze wkręca w klimat. Mój ulubiony moment to 1:03 i cudny breakdown. Technicznie klasa. 5/5


RE: Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) - Shizzlematic - 9.01.2016

(8.01.2016, 18:54)barthus napisał(a): Mam lekkie odczucie, że jest to wersja radiowa, bo kawałek jak dla mnie powinien trwać minimum 4 minuty.
Za późno obudziłem się z tym projektem. Zacząłem go w listopadzie, gdzie miałem zrobiony pierwszy drop. Deadline do 10 stycznia, a ja przypomniałem sobie o tym 2 dni temu. To i tak cud, że zrobiłem aż tyle w tak krótkim czasie, bo normalnie projekty kończe przez pół roku XD

(8.01.2016, 22:36)Zathura napisał(a): Masz 5, powodzenia w konkursie.
Dzięki :D

(8.01.2016, 23:04)Zirds napisał(a): Drum and Bass zaczyna się od 2:35. Reszta to (tak to się chyba nazywa) Crossbreed.
W sumie ciężko to sprecyzować. O ile drugi drop to faktycznie drum and bass, tak pierwszy to tak naprawdę zlepek jakiegoś drumstepu, z future'owym akcentem.
Dzięki ;P

(8.01.2016, 23:19)piral napisał(a): A ja nie mam zastrzeżeń do intra. Dobrze wkręca w klimat. Mój ulubiony moment to 1:03 i cudny breakdown. Technicznie klasa. 5/5
Dzięki wielkie :)


RE: Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) - In-Tegral - 9.01.2016

Kawał dobrej roboty, odkąd podsyłałeś kawałek drugiego dropu wiedziałem, że będzie miazga :D. Co do produkcji samej, wszystko jest jak należy. 5/5


RE: Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) - Shabboo Harper - 10.01.2016

Bezsprzecznie temat korzystniej brzmi w Twojej wersji; Remix "z polotem"; o barwnym aranżu, z efektownie podkreślonym Beat'em i sprytnie wplecioną "pogawędką"...
PS. Rafał, 私にはあなたはすでにナンバーワンです :)


RE: Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) - Shizzlematic - 11.01.2016

(9.01.2016, 13:09)In-Tegral napisał(a): Kawał dobrej roboty, odkąd podsyłałeś kawałek drugiego dropu wiedziałem, że będzie miazga :D.

Dzięki, starałem się. Troche jednak żałuję, że tak późno się ogarnąłem. Moze wykminie jakis vip XD


(10.01.2016, 6:27)Shabboo Harper napisał(a): Bezsprzecznie temat korzystniej brzmi w Twojej wersji; Remix "z polotem"; o barwnym aranżu, z efektownie podkreślonym Beat'em i sprytnie wplecioną "pogawędką"...

Wielkie dzięki :)

Dziękuje wszystkim za oceny, oraz za przeniesienie do tego działu :D
Przy okazji.
Pobieranie jest już dostępne jakby ktoś chciał. Konkursu niestety nie udało się wygrać, ani zająć żadnego miejsca ;P


RE: Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) - Onnsi - 20.01.2016

Fajny design dźwięku. Bardzo podoba mi się to przejście przed samym dropem. Tylko dla mnie te vocale trochę psują utwór.


RE: Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) - Arytmica - 2.02.2016

Kur*a.. fajnie że ktoś tu drąży "futerowe" klimaty :)
masz co prawda kilka niedociągnięć, np. ten synth (sawtooth) minimalnie za ostry (przypiłował bym mu czubek jakimś saturatorem xd). Poza tym bardzo fajnie :P jest ciekawa aranżacja, nie jest monotonnie, jest energia, są growle, padziki, chordy, pokemony :D

nie mogę dać niżej, niż 5 :) cheers


RE: Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) - Nore - 2.02.2016

no powiem szczerze że ten remiks jest świetny ;)
liczę że uda Ci się zajść daleko ponieważ widac że wkładasz w muzykę dużo pracy :D
życze Ci powodzenia ;)


RE: Underscores - Taiyaki (ft. Script) (Spotlight Remix) - iamsteffe - 8.02.2016

Zaje*isty kawałek !! Stylowo "kosmos" ;) szacun !